Cem Eroğlu Haberleri

Cem Eroğlu haber, Cem Eroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cem Eroğlu - 14.10.2021
Mimeda, markaları doğru alanda ve doğru hedef kitle ile buluşturmaya hazır
Adform Türkiye ve MEA Ülke Müdürü Cem Eroğlu da Türkiye pazarına girdikleri günden beri hedeflerinin teknoloji yönetiminde liderliğe oynayan reklam verenleri ve ajansları, gelişmiş teknolojilere yatırım yapan mecralarla buluşturmak olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Bu kapsamda, kendine özgü bir mimari projesi hazırlanan Mimeda altyapı projesi bu hedefimizle tam anlamıyla örtüşüyor.
Cem Eroğlu - 16.03.2020
Avrupa'nın en büyüğünden Türk yöneticiye bir üst düzey görev daha
Reklam teknolojisi şirketi Adform Türkiye Genel Müdürü Cem Eroğlu, artık MEA ve APAC Bölgeleri Satış Direktörü olarak da görev yapacak.
Cem Eroğlu - 28.09.2018
Niyaz Grubu Zorlu Psm'de Konser Verdi
Sufi mistisizmiyle Orta Doğu'nun şiir ve türkülerini akustik enstrümanlar ve modern elektronik müzik ile harmanlayan grup, Gabriel Ethier, Jerome Hebert, Rapahel Dupont, Loga R. Torkian, Habib M. Boushehr ve Sinan Cem Eroğlu'ndan oluşuyor.
Cem Eroğlu - 16.04.2018
Ekonomistler Sanayi Üretimi Verisini Değerlendirdi
VakıfBank Ekonomik Araştırmalar Müdürü Cem Eroğlu, "Sanayi üretiminin önemli öncül göstergelerinden olan ihracat, ara malı ve sermaye malı ithalat değişkenlerinde yıllık bazda artış yaşanması şubatta sanayi üretim endeksini destekledi.
Cem Eroğlu - 03.04.2018
Enflasyonda Tek Hane Son Çeyrekte Görülebilir"
AA muhabirine enflasyon verilerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan VakıfBank Ekonomik Araştırmalar Müdürü Cem Eroğlu, manşet enflasyonun martta yüzde 0,99 ile beklentilere yakın arttığını ve yıllık bazda ise şubattaki yüzde 10,26'dan martta yüzde 10,23'e gerilediğini belirtti.
Cem Eroğlu - 16.03.2018
Sanayi Üretimi Büyümede Yukarı Yönlü Revizyonlar Getirebilir"
VakıfBank Ekonomik Araştırmalar Müdürü Cem Eroğlu, ocak itibarıyla sanayi üretim endeksinin hesaplamasında revizyona gidildiğini anımsatarak, bu kapsamda baz yılı 2015 olan endekslerin ilk defa yayımlanmaya başlandığını ve sanayi üretim endeksinin hesaplamasında sabit baz yılından, zincirleme endeks kullanımına geçildiğini anlattı.
Cem Eroğlu - 20.03.2017
Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. Yılı
Törene, Arguvan Kaymakamı Cuma Emeç, Belediye Başkan Vekili Kamber Yıldırım, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Cem Eroğlu, İlçe Emniyet Amiri Emre Büyük, daire amirleri, ilçede bulunan Kore ve Kıbrıs gazileri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.
Cem Eroğlu - 18.03.2017
Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. Yılı
İlçede bulunan Atatürk Anıtı'na Kaymakam Cuma Emeç, Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, İlçe Jandarma Komutanı Cem Eroğlu, çelenk sundu.
Cem Eroğlu - 02.03.2017
Arguvan Kaymakamı Emeç'ten Göçer Ailelere Ziyaret
Kaymakam Emeç, beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Cem Eroğlu, İlçe Emniyet Amiri Emre Büyük, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Yay ve diğer yetkililerle Bahçelievler Mahallesi'nde göçer aileleri ziyarete etti.
Cem Eroğlu - 01.03.2017
Arguvan'dan Kısa Kısa
Kaymakam Cuma Emeç başkanlığında Arguvan Çok Programlı Lisesi Salonu'nda yapılan toplantıya, Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, İlçe Jandarma Komutanı Cem Eroğlu, İlçe Emniyet Amiri Emre Büyük, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Yay, okul müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, okul servis şoförleri ve veliler katıldı.
Cem Eroğlu - 01.02.2017
Arguvan'da Şehit Ailelerine Ziyaret
Arguvan'da İlçe Emniyet Amiri Emre Büyük beraberinde Jandarma Komutanı Üsteğmen Cem Eroğlu ile şehit ailelerini ziyaret etti.
Cem Eroğlu - 04.12.2016
Arguvan'da Jandarmadan Yol Denetimleri
Arguvan Jandarma Komutanı Üsteğmen Cem Eroğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Morhamam, Arapgir ve Keban bağlantı yollarında 24 saat esasıyla yol kontrolleri yaptıklarını belirtti.
Cem Eroğlu - 29.10.2016
Cumhuriyet 93 Yaşında
Nazım Hikmet Meydanı'ndaki törene ilçe Kaymakamı Selçuk Yosunkaya, Belediye Başkan Yardımcısı Kamber Yıldırım, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Cem Eroğlu, İlçe Emniyet Amiri Emre Büyük, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Yay, AK Parti İlçe Başkanı Kudret Kılıç ile öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Cem Eroğlu - 28.10.2016
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na Doğru
Saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı'nın okunduğu törene İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Cem Eroğlu, İlçe Emniyet Amiri Emre Büyük, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Yay, AK Parti İlçe Başkanı Kudret Kılıç ile partililer, CHP İlçe Başkanı Ulaş Çopur ve ilçe teşkilatı üyeleri, öğretmenler, öğrenciler ile vatandaşlar katıldı.
Cem Eroğlu - 19.09.2016
19 Eylül Gaziler Günü
Arguvan'da Kaymakamlık önündeki Atatürk Anıtı'na Kaymakam Selçuk Yosunkaya, İlçe Jandarma Komutan Üsteğmen Cem Eroğlu ve Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş tarafından çelenk sunuldu.
Cem Eroğlu - 06.06.2016
Antalya'da Cezaevi Firarisi Ölü Bulundu
Muratpaşa ilçesi Kışla Mahallesi'nde depo olarak kullanılan bir dükkanda yaşayan Cem Eroğlu'ndan haber alamayan yakınları, söz konusu adrese gittiklerinde Eroğlu'nu hareketsiz halde buldu.
Cem Eroğlu - 04.06.2016
Arguvan Belediyesinden Türk Halk Müziği Korusu
Koro ekibine Kızıldaş, Belediye Başkan Yardımcısı Kamber Yıldırım, İlçe Emniyet Amiri Göksel Akar, Garnizon Komutanı Üsteğmen Cem Eroğlu tarafında plaket verildi.
Cem Eroğlu - 25.05.2016
Arguvan'da Tübitak Bilim Fuarı
Fuara, İlçe Emniyet Amiri Göksel Akar, Garnizon Komutanı Üsteğmen Cem Eroğlu, veliler, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.
Cem Eroğlu - 24.05.2016
Arguvan'da Tübitak Bilim Fuarı
Fuara, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özmen Duz, İlçe Emniyet Amiri Göksel Akar, Garnizon Komutanı Üsteğmen Cem Eroğlu, veliler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Cem Eroğlu - 19.05.2016
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Programda İlçe Kaymakamı Selçuk Yosunkaya, Garnizon Komutanı Cem Eroğlu ve Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş halkın, öğretmenlerin ve öğrencilerin bayramını kutladı.
Cem Eroğlu - 27.04.2016
Arguvanlı Vatandaşlar Kan Bağışında Bulundu
Arguvan Kaymakamı Selçuk Yosunkaya, Garnizon Komutanı Üsteğmen Cem Eroğlu ile ilçe jandarma personelinin yanı sıra vatandaşlar da kan bağışına ilgi gösterdi.
Cem Eroğlu - 23.04.2016
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Programa, Arguvan Kaymakamı Selçuk Yosunkaya, Garnizon Komutanı Üsteğmen Cem Eroğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Kamber Yıldırım ve vatandaşlar katıldı.
Cem Eroğlu - 22.04.2016
Arguvan'da Kutlu Doğum Haftası Etkinliği Düzenlendi
Arguvan Kaymakamı Selçuk Yosunkaya, Garnizon Komutanı Cem Eroğlu, İlçe Emniyet Amiri Göksel Akar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özmen Düz, AK Parti İlçe Başkanı Kudret Kılıç'ın da katıldığı program sonunda katılımcılara lokum ve gül ikramında bulunuldu.
Cem Eroğlu - 13.04.2016
Kutlu Doğum Haftası
Etkiliğe, Garnizon Komutanı Cem Eroğlu, İlçe Emniyet Amiri Gürsel Akar, İlçe Müftüsü Zekeriya Koşum, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özmen Düz, daire amirleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.
Cem Eroğlu - 09.04.2016
Arguvan'da Şehitler İçin Mevlit Okutuldu
Programa Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, İlçe Jandarma Garnizon Komutanı Üsteğmen Cem Eroğlu, İlçe Müftüsü Zekeriya Koşun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özmen Düz, vatandaşlar, memurlar ve polisler katıldı.
Cem Eroğlu - 09.04.2016
Arguvan Kaymakamı Yosunkaya, Yol Kontrollerini İnceledi
Arguvan Kaymakamı Selçuk Yosunkaya, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Cem Eroğlu ile jandarma ekiplerinin yol kontrollerini inceledi.
Cem Eroğlu - 14.03.2016
İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy Anma Günü
Arguvan Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen programa İlçe Kaymakamı Selçuk Yosunkaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özmen Düz, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Cem Eroğlu, İlçe Emniyet Amiri Göksel Akar, daire müdürleri, memurlar, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Cem Eroğlu - 08.03.2016
Arguvan Kaymakamı Yosunkaya Şehit Ailelerini Ziyaret Etti
Yosunkaya, beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Cem Eroğlu ve İlçe Müftüsü Zekeriya Koşun'la şehit geçici köy korucuları Bekir Ünsal ve Gani Koç'un aileleri ve yakınlarıyla görüştü.
Cem Eroğlu - 19.02.2016
Arguvan'da Gençlik Merkezi
Törene, Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, İlçe Jandarma Komutanı Cem Eroğlu, İlçe Emniyet Amiri Göksel Akar, daire müdürleri memurlar öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cem Eroğlu Haberleri | Cem Eroğlu Kimdir - Haberler - Cem Eroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cem Eroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Mimeda, markaları doğru alanda ve doğru hedef kitle ile buluşturmaya hazır.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 13:29:34. #1.14#

title