Canlı yayında Yılmaz Özdil'e ateş püsküren Uğur Dündar rahatsızlandı

Canlı yayında Yılmaz Özdil'e ateş püsküren Uğur Dündar rahatsızlandı

Haberler.com - Haberler | Güncel

Gazeteci Uğur Dündar, Sözcü yazarı Yılmaz Özdil'in Sezgin Baran Korkmaz ve Artı Bir TV bağlantısıyla ilgili imalı tweet atmasının ardından dün akşam Tele 1 canlı yayında adeta deliye döndü. Özdil'e "Cenazeme gelme. Ayıp değil mi utan. Yerin dibine gir, karşıma çıkarsan çok fena yaparım" diyen Dündar'ın bugün rahatsızlandığı ortaya çıktı.

Sözcü gazetesi yazarları Yılmaz Özdil ve Uğur Dündar arasında yaşanan gerginlik, dün geceye damga vurdu. Yılmaz Özdil'in Sezgin Baran Korkmaz'la ilgili attığı Artı Bir TV imalı tweet, usta gazeteci Uğur Dündar'ı çıldırtmıştı.

ÖZDİL'İN İDDİASINA ATEŞ PÜSKÜRMÜŞTÜ

Özdil'in "Dürüst ve güvenilir (!) araştırmacı gazetecilerin SBK (Sezgin Baran Korkmaz) aşına su katmak istemem ama, SBK'nın kafakola aldığı gazetecilerin listesi ABD'de açılan davanın iddianamesinde yazıyor... Kimlere televizyon kanalı kurdurdukları bile orada yazıyor!" ifadelerine çok sert tepki gösteren Uğur Dündar, "Cenazeme dahi gelme. Ayıp değil mi utan. Yerin dibine gir, karşıma çıkarsan çok fena yaparım" demişti.

RAHATSIZLANDIĞI İÇİN PROGRAMA KATILMAYACAK

Gükan Hacır, Twitter'dan yaptığı açıklamada, KRT'de yayınlanan Şimdiki Zaman programına Uğur Dündar'ın rahatsızlandığından dolayı katılamayacağını açıkladı.

DÜNDAR: TELEVİZYONA ÇIKACAK DURUMDA DEĞİLİM

Uğur Dündar, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Değerli dostlarım, üzüntümden televizyona çıkacak durumda değilim. Bu akşam KRT TV'deki Şimdiki Zaman programına katılamayacağım için hem sizlerden hem de değerli meslektaşlarımdan özür dilerim" dedi.

Canlı yayında Yılmaz Özdil'e ateş püsküren Uğur Dündar rahatsızlandı
Canlı yayında Yılmaz Özdil'e ateş püsküren Uğur Dündar rahatsızlandı
Haber Yorumları (6)
ŞABAN ALİ OCAKCI : hani halkçıydınız?hani dürüst gazetecilerdiniz?hani vatan perver sosyal demokrattınız? ne olduda can dosttlar bibbirine düştü?demekki pastayı bölüşemediniz yani öküz öldü ortaklık bitti,,birde iftira tıf canını yaktuklarınızın neler çektiklerini belki anlarsınız şimdi
EKREM CELEBİ : ne oldu uğur dundar bey youtuplarda yıllmazlan berabaer hahahaaa hıhıhhıııııı guluyordunuz..zihnıyetız sızın cıkarınız olana kadar cıkarınız bıttımıydı satarsınız bırbırınızı
EKREM CELEBİ : doğrucu davut a lafım yanı demek ıstıyorsunku yılmaz özdil tükürdüğünü yalayacak.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title