Cani babaanne torununu önce elektrik kablosuyla dövdü, daha sonra penseyle etlerini kopardı! - Haberler
Haberi Paylaş

Cani babaanne torununu önce elektrik kablosuyla dövdü, daha sonra penseyle etlerini kopardı!

Haberler.com - Haberler | 3. Sayfa

Çin'in Henan eyaletinde yaşayan 6 yaşındaki kız çocuğu, babaannesi tarafından pense ile etleri kopartılarak darp edildi. Komşu tarafından ortaya çıkarılan olay sonrası babaanne tutuklandı.

Çin'de ailesi tarafından babaannesine emanet edilen kız çocuğu vahşice darp edildi. Cani babaanne kız çocuğunu elektrik kablosuyla kırbaçladı ve penseyle etlerini kopardı.

Cani babaanne torununu önce elektrik kablosuyla dövdü daha sonra penseyle etlerini kopardı!

VÜCUDUNDA BİRÇOK İZ MEYDANA GELDİ

Olay Çin'in Henan eyaletinde yaşandı. Anne ve babası şehir dışında çalışan kız çocuğu babaannesine emanet edildi. Babaannesi ise torununa vahşice şiddet uyguladı. Yaramazlık yaptığı gerekçesiyle elektrik kablosuyla dövülen ve penseyle etleri kopartılan kız çocuğunun vücudunda birçok iz meydana geldi.

Cani babaanne torununu önce elektrik kablosuyla dövdü daha sonra penseyle etlerini kopardı!

ÖĞRETMENLERİ ANLAMADI

Komşu tarafından ortaya çıkarılan olay Çin'de şaşkınlıkla karşılandı. Olayın ortaya çıkmasının ardından babaanne tutuklandı. Polis babaannenin suçlu bulunması durumdan büyük bir ceza alacağını ifade etti. İşkenceye maruz kalan kız çocuğunun öğretmeninin ve arkadaşlarının durumu anlamaması ise merak konusu oldu.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (33)
Tinton:Anadolu da bir deyim var yaramazlık yapan çocuğa etini koparırım derler derlerde kıyamazlar çocuk ağlasa ağlar anneler ama burada bizim deyim hayat bulmuş acaba bu eylimi yapar iken bu kadın ne düşündü hissetti çok korkunç Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
MEMUR:Çin adetlerini bilmediğim için bir şey diyemem ama canilik olmuş gelişmiş bir milletten beklemezdim bunları anca Türkiye''de olurdu böyle şeyler genelde Cevap Yaz 7 2 Yayından Kaldır
Memur:Diri diri değil suşi denilen şeyden bassedelim mesala çiğ balık yoktur haşlanmış balık vardır bu kadar bol keseden sallamayın kafanızdan ayrıca çocuk kim bilir ne yatı :D 7 1 Yayından Kaldır
Tüm 33 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title