Çalınan aracını trafikte tanıyıp ihbar etti, kovalamaca sonucu polis kıskıvrak yakaladı - Haberler
Haberi Paylaş

Çalınan aracını trafikte tanıyıp ihbar etti, kovalamaca sonucu polis kıskıvrak yakaladı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Çorum'da çalınan aracını trafikte plakası değiştirilmiş bir halde gören şahıs, durumu polislere ihbar etti. Aracı takibe alan polis ekipleri ve zanlılar arasında kovalamaca başladı. Daha sonra araçtan inerek kaçmaya başlayan zanlılardan bir tanesinin belinden kurusıkı tabanca çıkarması nedeniyle polis havaya uyarı ateşi açtı. Zanlılar ekipler tarafından kıskıvrak yakalandı.

Kale Mahallesi Hüyük Caddesi üzerinde bir işyerinin önünde park halinde olan Hasan Şanal'a ait hafif ticari çalındı. Bir gün sonra ise Çepne Mahallesi'nde bir aracın plakaları çalındı. Aracının çalındığını fark eden Şanal, polise başvurdu. Bunun üzerine İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık ve Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince çalışma başlatıldı.

Çalınan aracını trafikte tanıyıp ihbar etti, kovalama sonucu polis kıskıvrak yakaladı

YOLDA YÜRÜRKEN ÇALINAN ARACINI GÖRDÜ

Yolda yürürken plakası değiştirilen aracını gören Şanal, polisi arayarak ihbarda bulundu. İhbar üzerine aracı takibe alan polis ekipleri ve zanlılar arasında kovalamaca başladı. Kovalama sonunda Buharaevler kavşağında polis ekipleri zanlıları çalıntı araçla durdurdu.

Çalınan aracını trafikte tanıyıp ihbar etti, kovalama sonucu polis kıskıvrak yakaladı

KOVALAMACA SONUCU ARAÇTAN İNEREK KAÇMAYA ÇALIŞTILAR

Araçtan inerek kaçmaya başlayan zanlılardan birinin kovalamaca esnasında belinden kurusıkı tabanca çıkarmasıyla polis havaya uyarı ateşi açtı. Diğer zanlı ise Pazartesi Pazarı içerisine girerek kaçmaya başladı. Zanlılar polis ekiplerinin çalışması sonucu kıskıvrak yakalandı. Yapılan araştırmada aracı ve plakalı çalan şahısların aynı zanlılar olduğu tespit edildi. Emniyetteki ifadelerinin ardından zanlılar haklarında düzenlenen soruşturma evrakıyla birlikte adliyeye sevk edildi.

Çalınan aracını trafikte tanıyıp ihbar etti, kovalamaca sonucu polis kıskıvrak yakaladı
İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (3)
Rahim :Yarinki haber Adli kontrol sartiyla serbest kaldi
senata silva:Hem hırsızlık yapıyor hem de, polise silah doğrultuyor.. VUR BE POLİS KARDEŞİM VUURRR, KENDİNİ KORU, SİLAH GERÇEK OLSA, O SENİ ÖLDÜRECEK..
FENERBAHÇE CUMHURİYETİ :Güzel söylüyorsun doğru söylüyorsun da sonra yakasını kurtaramıyor.Polis
500