BURHANETTİN ÇOBAN HABERLERİ

BURHANETTİN ÇOBAN HABERLERİ

Burhanettin Çoban haber, Burhanettin Çoban son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Burhanettin Çoban

Burhanettin Çoban

Doğum Yeri Afyon / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1962 -

Burhanettin Çoban Kimdir ?

1962 yılında Afyonkarahisar´da doğdu. Sırasıyla Cumhuriyet İlkokulu, İmam Hatip Lisesi Orta Okulu, Meteoroloji Teknik Lisesi, Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Parasız yatılı öğrenci olarak Meteoroloji lisesinde okuduğundan dolayı mezun olduğu 1980 yılında İzmir Çiğli Havaalanına meteoroloji teknisyeni olarak atandı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Burhanettin Çoban: Afyonkarahisar'da bayramlaşma töreniBurhanettin Çoban 1.8.2020
Burhanettin Çoban 1.8.2020
Afyonkarahisar'da bayramlaşma töreni
Bayramlaşma törenine, Vali Çiçek ile birlikte AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, CHP Milletvekili Burcu Köksal, MHP Milletvekili Mehmet Taytak, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Alp, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz, İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, Belediye Meclisi üyeleri, siyasi partilerin il başkanları, STK temsilcileri ve mahalle muhtarları katıldı.
Burhanettin Çoban 28.7.2020
Ahlat, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin açılışı ve 1071 kutlamalarına hazırlanıyor
BİTLİS'in Ahlat İlçe Belediyesi, bu yıl 949'uncu yılı kutlanacak olan 1071 Malazgirt Zaferi'nin yıl dönümü ve Ahlat'ta inşa edilen Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin açılışı için hazırlıklara başladı.
Burhanettin Çoban 28.7.2020
Ahlat, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi açılışı ve 1071 kutlamalarına hazırlanıyor
Ahlat, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi açılışı ve 1071 kutlamalarına hazırlanıyorBİTLİS'in Ahlat İlçe Belediyesi bu yıl 949'uncu yılı kutlanacak olan 1071 Malazgirt Zaferi'nin yıl dönümü ve Ahlat'ta inşa edilen Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin açılışı için hazırlıklara başladı.
Burhanettin Çoban 24.7.2020
Afyonkarahisar'dan kısa kısa
İscehisar Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürü Muhammet Bacaksız, Afyonkarahisar İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban'ı ziyaret etti.
Burhanettin Çoban 21.7.2020
Gastronomi şehri Afyonkarahisar'da 8 lezzet için coğrafi işaret başvuru yapıldı
Toplantıya, Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, İl Genel Meclisi (İGM) Başkanı Burhanettin Çoban, daire müdürleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.
Burhanettin Çoban 15.7.2020
Afyonkarahisar'da 15 Temmuz şehitleri anısına fotoğraf sergisi açıldı
"Milletin azmi galip geldi ve karanlığı sabahla beraber aydınlığa geçirdik" diyen Çiçek, şöyle konuştu: "Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi, o geceki ruh Malazgirt'te, Şah Süleyman'ın ordusundaki ruh ile Çanakkale'deki, Afyonkarahisar'daki Kurtuluş Savaşı'ndaki ruh ile aynı ruhtur. Milletimiz o gün bütün dünyaya şunu haykırdı; Bize diz çöktüremezsiniz, bizi yıkamazsınız. O günün üzerinden 4 yıl geçmesine rağmen milletimiz unutmadı, unutmayacak." AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Zeybek, Tuğgeneral Alp ve İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban da birer konuşma yaptı.
Burhanettin Çoban 13.7.2020
Afyon'da "15 Temmuz Milli Direniş, Unutmadık Unutturmayacağız" sergisi açıldı
Açılışa, Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Alp, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektör Vekili Prof. Dr. Adem Aslan, AKÜ rektör yardımcıları Prof. Dr. Murat Peker ve Prof. Dr. Yılmaz Yalçın, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Şerife Münire Burcu, Afyonkarahisar Baro Başkanı Turgay Şahin, Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, Kültür ve Turizm İl Müdürü Mehmet Tanır, bazı akademisyen ve davetliler katıldı.
Burhanettin Çoban 10.7.2020
Afyonkarahisar İGM temmuz ayı toplantıları sona erdi
İGM meclis toplantı salonunda, Burhanettin Çoban başkanlığındaki toplantıda, 5 gündem dışı madde, ilgili komisyona gönderildi.
Burhanettin Çoban: Afyonkarahisar İGM toplantısıBurhanettin Çoban 8.7.2020
Burhanettin Çoban 8.7.2020
Afyonkarahisar İGM toplantısı
Afyonkarahisar İl Genel Meclisi (İGM) temmuz ayı toplantıları 3. birleşimi Başkan Burhanettin Çoban başkanlığında yapıldı.
Burhanettin Çoban 7.7.2020
Afyonkarahisar'da Temmuz ayı İGM toplantıları devam ediyor
İGM toplantısı salonunda başkan Burhanettin Çoban başkanlığındaki oturumda, Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek imzasıyla meclise gönderilen gündem dışı konular, meclis üyelerine okunarak, ilgili komisyonlara sevk edildi.
Burhanettin Çoban 6.7.2020
Vali Oktay Çağatay, Ahlat'ta yeni yapılan terminali inceledi
Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Ahlat Belediyesince yapılan şehirler arası otobüs terminalinde incelemelerde bulundu.
Burhanettin Çoban 6.7.2020
Afyonkarahisar Valisi Çiçek, İGM toplantısına katıldı
İGM Başkanı Burhanettin Çoban ise Afyonkarahisar'da yapılan yatırımlarla ilgili bilgiler vererek, kenti daha iyi hale getirmek için çalışmaların sürdüğünü aktardı.
Burhanettin Çoban 27.6.2020
Afyonkarahisar'da "ilk kez" bir köy yolunda beton asfalt uygulandı
Yapılan çalışmaları Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, İscehisar Kaymakamı Uğur kapar, İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin ve İi Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Toy ile ilgililer yerinde inceledi.
Burhanettin Çoban 21.6.2020
Afyonkarahisar'da 15 akülü engelli aracı dağıtıldı
AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, İl Genel Meclisi üyelerinin girişimleri ve Belçika'da bulunan Emirdağ Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin (EYAD) desteği ile alınan 15 akülü engelli aracın ihtiyaç sahiplerine teslim edilmesi için İl Genel Meclisi binasında tören düzenlendi.
Burhanettin Çoban 19.6.2020
AK Parti heyeti, Afyonkarahisar Valisi Çiçek'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu
Eroğlu ile Yurdunuseven'in ziyaretlerine Afyonkarahisar İl Genel Meclisi (İGM) Başkanı Burhanettin Çoban ve AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen de eşlik etti.
Burhanettin Çoban 9.6.2020
Ahlat'taki gençlik kampı bitme aşamasında
Ahlat ilçesinde, İçişleri Bakanlığı Vilayetler Hizmet Birliğince yaptırılan 220 yataklı gençlik kampı inşaatında sona gelindi.
Burhanettin Çoban: İGM toplantıları yeniden başladıBurhanettin Çoban 8.6.2020
Burhanettin Çoban 8.6.2020
Afyonkarahisar'da İGM toplantıları yeniden başladı
Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban başkanlığında yapılan Haziran ayı ilk oturumuna tüm üyeler katıldı.
Burhanettin Çoban 5.6.2020
AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri basın toplantısı düzenledi
Toplantıya, Eroğlu, Özkaya ve Yurdunuseven'in yanı sıra, İl Genel Meclis (İGM) Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve partililer katıldı.
Burhanettin Çoban: Emirdağ'da Konya Caddesi yeniliyorBurhanettin Çoban 7.5.2020
Burhanettin Çoban 28.4.2020
Afyonkarahisar İGM Başkanı Çoban, Çay'da incelemelerde bulundu
Afyonkarahisar İl Genel Meclisi (İGM) Başkanı Burhanettin Çoban, Çay ilçesindeki il özel idare ekiplerinin asfaltlama çalışmalarını inceledi.
Burhanettin Çoban 22.4.2020
Çay'da "sıcak asfalt" çalışmaları başladı
Sıcak asfalt ile kaplanan yol güzergahının ilçenin kent merkezinin önemli noktası olduğunu dile getiren Atlı, şöyle konuştu: "İlçe halkımız tarafından yoğun kullanılan Cumhuriyet Bulvarımız 5 kilometrelik bir mesafe ve bugün itibariyle sıcak asfaltla kaplanıyor. Bu çalışma ayrıca bizim seçim vaadimiz arasındaydı ve bunu bugün gerçekleştiriyoruz. Kısa sürede de asfaltlama çalışmalarımız tamamlanacak. Zor günlerden geçtiğimiz günlerde belediye olarak çalışmalarımızı gece gündüz sürdürüyoruz. Halkımız evde kalsın, biz yollar ve parklar yapmaya devam edeceğiz." Atlı, sıcak asfalt çalışmalarında ilçelerine destek olan İl Genel Meclis (İGM) Başkanı Burhanettin Çoban'a ve personeline teşekkür etti.
Burhanettin Çoban: Başkan Çoban'dan bakanlara ziyaretBurhanettin Çoban 13.3.2020
Burhanettin Çoban 6.3.2020
Belediye Başkanı Çoban'dan CHP'li Özkoç'a tepki
Bitlis'in Ahlat Belediye Başkanı Abdulalim Mümtaz Çoban, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik açıklamalarına tepki gösterdi.
Burhanettin Çoban: Afyon'u tanıtan filmi izledilerBurhanettin Çoban 3.3.2020
Şu an buradasınız: Burhanettin Çoban Haberleri | Burhanettin Çoban Kimdir - Haberler - Burhanettin Çoban haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Burhanettin Çoban kimdir, hayatı ve biyografisi. Afyonkarahisar'da bayramlaşma töreni.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.8.2020 00:33:31. #1.14#
title