Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in Oğullarının İlk Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in Oğullarının İlk Fotoğrafı Ortaya Çıktı

26.04.2019 11:54 | Son Güncelleme: 26.04.2019 11:54

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in iki hafta önce dünyaya gelen oğulları Karan'ın ilk fotoğrafı olduğu iddia edilen görüntü sosyal medyada gündem oldu.

13 Nisan'da oğulları Karan'ı kucağına alan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in sır gibi sakladıkları bebeklerinin ilk fotoğrafı olduğu iddia edilen görüntü sosyal medyayı ikiye böldü.

İLK FOTOĞRAF 40'I GEÇTİKTEN SONRA

2017 yılında sade bir törenle evlenmelerinin ardından Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftinin bebekleri de geçtiğimiz günlerde dünyaya gelmişti. Hemen hemen 10 günlük olan bebeklerini objektiflerden ısrarla saklayan çift, ilk fotoğrafı 40'ı geçtikten sonra atacaklarını söylemişti.

SOSYAL MEDYADA BİR FOTOĞRAF YAYILDI

Ancak sosyal medyada önceki gün gündeme bomba gibi düşen bir fotoğraf sonucu, Karan bebeğin ortaya çıktığı iddia edildi. 3 Kilo 650 gram ağırlığında dünyaya gelen Karan bebeğin basına herhangi bir fotoğrafı sızmazken, magazin gündemine oturan fotoğraf hakkında Özçivit çifti henüz bir açıklama yapmadı.

İşte o fotoğraf;

FOTOĞRAFIN YILLAR ÖNCESİNE AİT OLDUĞU ÖNE SÜRÜLDÜ

Dün yayınlanan bu fotoğraftaki bebeğin, çiftin oğulları Karan olduğu iddia edildi. Fahriye Evcen'in kucağında uyuduğu görülen bebeğin tatlılığı çiftin takipçilerini sevindirirken kimileri de fotoğrafın yıllar öncesine ait olduğunu öne sürdü.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in Oğullarının İlk Fotoğrafı Ortaya Çıktı
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in Oğullarının İlk Fotoğrafı Ortaya Çıktı
Haber Yorumları (27)
REVENGER: Aa aa bebek nasıl japon olur. Japon bebeği.
ADINIZI YAZIN: COCUKLARINI REKLAM VE PARA MALZEME OLARAK KULLANMAK. DOĞMADAN HESAP AÇMAK, BEBEK BEZİ, MAMA , ÇOCUK KIYAFETLERİ REKLAMLARINI BEKLİYORLAR. HADİ BİR EL ATIN ŞU ZAVALLILARA.
İSMAİL KARAKÖY: Bu ülkede binlerce anne doğum yapıyor, bınlerce erkek baba oluyor. . . Ne var ne oldu Fatih Sultan mı doğurdu. . . bırakın sevinçlerini yaşasınlar başka işiniz yok mu. . ?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title