Burak Özçivit Uzun Saçlarıyla Alay Konusu Oldu!
Genişleyen sokak kısıtlamasının detayları netleşti! Bu akşam başlıyor

Burak Özçivit Uzun Saçlarıyla Alay Konusu Oldu!

02.04.2019 21:52 | Son Güncelleme: 02.04.2019 21:52

Ekranlardan bir süredir uzak kalan ünlü oyuncu Burak Özçivit'in saçları sosyal medyada alay konusu oldu. Bir sosyal medya kullanıcısı Özçivit'in fotoğrafına, "Burak saçlarını hemen kes." yorumunu yaptı.

Ünlü oyuncu Burak Özçivit, imajıyla sosyal medya kullanıcılarının diline düştü.

"SAÇLARINI HEMEN KES"

Önümüzdeki aylarda baba olmaya hazırlanan ünlü oyuncu Burak Özçivit'in saçları sosyal medyada çok konuşuldu. Takipçileri, Burak Özçivit'e saçlarını kesmesi konusunda yalvardı. Bir sosyal medya kullanıcısı Burak Özçivit'in fotoğrafına, "Burak saçlarını hemen kes." yorumunu yaptı.

"ARAMIZDA BÖYLE ŞEYLER OLMAZ"

Diriliş Ertuğrul'un yıldızı Engin Altan Düzyatan ile seçim için gittiği okulda karşı karşıya gelen Burak Özçivit'in, telefonuna sarılarak Düzyatan'ı görmezden geldiği iddia edilmişti. Özçivit, çıkan haberlere isyan etmişti. Engin Altan Düzyatan'ın rol aldığı 'Diriliş Ertuğrul' dizisinin devamı niteliğindeki 'Diriliş Osman'da başrolü üstlenen Burak Özçivit, "Engin kardeşim çok güzel ve başarılı bir iş yapmaktadır. Onu nerede görsem selam da veririm konuşurum da. Aramızda böyle şeyler olmaz" demişti.

Burak Özçivit Uzun Saçlarıyla Alay Konusu Oldu!
Haber Yorumları (21)
ÇİLEK: Sizene ya adam saçını uzatmış kesmiş kendiniz çokmu güzelsiniz aynaya bir bakın vaktiniz boş herhalde yazmaya çalışan o parayı alır sen çeneni yorma oda oparayla yardım yapıyor sende çıkar yapazda olsa Allah kabul eder
HANİMAĞA: Bence diriliş osmana hazirlaniyor uzun saç olacaktır rolü
GERCEK: niye Alay konusu olsun ona hersey yakisiyor kiskananlar catlasin .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title