Burak Özçivit, Bebeği ve Eşi Fahriye Evcen İçin Kesenin Ağzını Açtı

Burak Özçivit, Bebeği ve Eşi Fahriye Evcen İçin Kesenin Ağzını Açtı

18.04.2019 11:27 | Son Güncelleme: 18.04.2019 11:27

Burak Özçivit, geçtiğimiz hafta dünyaya gelen oğlu için kesenin ağzını açtı. Özçivit, doğumun gerçekleştiği hastanede eşinin yanı sıra aile üyeleri için 50 bin lira karşılığında tüm katı kapattırdı.

Kendi gibi oyuncu eşi Fahriye Evcen'le 13 Nisan'da oğulları Karan'ı kucağına alan Burak Özçivit, doğum için hiçbir masraftan kaçınmadı.

Yakışıklı oyuncu, Nişantaşı'ndaki özel bir hastanede doğum yapan eşinin rahatı için tüm kattaki odaları kapattırdığı iddia edildi.

HASTANENİN BİR KATINI KAPATTIRDI

Eşine bonkörlüğüyle bilinen Özçivit, oğlunun doğumunda da paraya kıydı. Evcen ile minik Karan, hastanenin 15 bin 650 liralık odasında kalırken güzel oyuncunun Almanya'dan gelen ailesi de hemen yanındaki odada konakladı. Özçivit'in ailesi de oğullarının tuttuğu aynı kattaki diğer odada kalıp torunlarının dünyaya gelmesini bekledi.

KUŞ UÇURTULMADI

Konuşulanlara göre ise Burak Özçivit, ailesi ve eşinin 5 gündür kaldığı 4 oda için yaklaşık 50 bin lira ödedi. Özçivit ve Evcen Aileleri'nin kaldığı hastanedeki güzel oyuncuyla bebeğinin konakladığı katta kuş uçurtulmadı. Oğullarının görüntülenmemesi için yoğun çaba sarf eden Özçivit, hastanedeki güvenliği alarma geçirdi.

BEBEKLERİNİN YÜZÜNÜ SAKLADI

Dün hastanede çıkış yapan ikili, basın mensuplarının beklediği kapıdan çıktı. Ayaküstü basının sorularını yanıtlayan çift, bebeklerinin yüzünü göstermemek için bir örtüden yardım aldı.

Burak Özçivit, Bebeği ve Eşi Fahriye Evcen İçin Kesenin Ağzını Açtı
Haber Yorumları (75)
ADINIZI YAZIN: Zuhal. Ne acaip şey orası beş yıldızlı otelmi parası olabilir yetmiş yaşındayım ilk defa böyle birşey duydum her parası olan hastane katını kapattırıyormu Gösterişten başka birşey değil bence
MEHMET TURGUT ÖZCAN: HİÇ BİR ŞIMARIĞIN SONU YOKTUR. İŞTE BU ŞIMARIKLIĞA SEBEP OLAN DİZİ YÖNETİCİLERİ VE FİRMALARDIR. FİRMALAR BU ÜNLÜ DENEN ZATLARA NE KADAR YORULUYORLAR Kİ UÇUK MİKTARDA PARA VERİYORLAR NE KADAR ALIN TERİ DÖKÜYORLAR. ADALETSİZLİK BU. YAZIKLAR OLSUN.
GÜL:): Güle güle büyütsünler. . . Ama orası hastane ! Her ne kadar özel bir hastane olsa da ihtiyaç duyan, mağdur olan olmuş olabilir. Herkesin çocuğu özeldir. Bu kadarına hiç gerek yok.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title