BÜLENT AKSOY HABERLERİ

Bülent Aksoy haber, Bülent Aksoy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bülent Aksoy

Bülent Aksoy

Doğum Yeri Nevşehir / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1972

Bülent Aksoy Kimdir ?

Bülent Aksoy, 1972 yılında Derinkuyu’da doğdu. İlkokulu Derinkuyu’da, ortaokulu ve liseyi Nevşehir İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. 1993-1995 yılları arasında Milli Gençlik Vakfı Derinkuyu Temsilciliği, 1997-2001 yılları arasında Fazilet Partisi İlçe Başkanlığı görevini yürüttü. 2001-2008 yılları arasında AK Parti ilçe Başkanlığı yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Bülent Aksoy - 08.06.2021
Derinkuyu'da mevsimlik işçi ücretleri belirlendi
Belediye Başkanı Bülent Aksoy'un katılımıyla belediye binasında gerçekleştirilen toplantıda, yaz döneminde çalışacak mevsimlik işçilerin ücretleri görüşüldü.
Bülent Aksoy - 16.03.2021
Derinkuyu Belediye Başkanı Aksoy, yeni hizmetlerini anlattı
Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, ilçede hayata geçirilecek hizmet ve yatırımlarla ilgili yürütülen çalışmaları değerlendirdi.
Bülent Aksoy - 07.09.2020
Derinkuyu Belediyesi'nde toplu iş sözleşmesi görüşmeleri
Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şubesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Derinkuyu Belediyesi başkanlık makamında gerçekleştirilen imza törenine Belediye Başkanı Bülent Aksoy, Hak-İş Konfederasyonu Kayseri İl Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası Şube Başkanı Serhat Çelik, Hak-İş konfederasyonu Nevşehir İl Başkanı ve Öz Büro-İş Sendikası Nevşehir İl Başkanı Fatih Mutlu, belediye ve sendika yetkilileri katıldı.
Bülent Aksoy - 15.07.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Nevşehir'in Derinkuyu ilçesinde, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenlendi. Hakkı Atamulu Kültür Parkı'nda, "15 Temmuz Destanı" adlı fotoğraf sergisinin açılışını gerçekleştiren protokol üyeleri buradaki anı defterine duygu ve düşüncelerini yazdı. Daha sonra, ilçe kabristanlığına geçen heyet, buradaki şehit kabirlerini ziyaret etti. Kur'an-ı Kerim tilavetinin okunduğu ziyarette, dua edilip, kabirlere karanfil bırakıldı. Programlara, Derinkuyu Kaymakamı Mert Kumcu, Belediye Başkanı Bülent Aksoy, daire amirleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Bülent Aksoy - 20.12.2019
Derinkuyu Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası arasından toplu iş sözleşmesi
Derinkuyu Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası Kayseri Şube Başkanlığı arasında devam eden toplu iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşmayla sonuçlandı. Belediye binasında düzenlenen imza törenine, Belediye Başkanı Bülent Aksoy, Hak-İş Konfederasyonu Kayseri İl Başkanı ve Hizmet İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik, sendika yetkilileri ve işçiler katıldı.
Bülent Aksoy - 12.12.2019
Dinar'da şehit ailesi unutulmadı
Dinar'a bağlı Yelalan Köyü'nde ikamet eden şehit asker Bülent Aksoy'un baba evi ziyaret edildi.
Bülent Aksoy - 19.09.2019
19 Eylül Gaziler Günü
Programa, Belediye Başkanı Bülent Aksoy, Derinkuyu Cumhuriyet Başsavcısı Hayrullah Biçer, şehir ve gazi yakınları ile vatandaşlar katıldı.
Bülent Aksoy - 28.08.2019
Nevşehir'den kısa kısa
Gülşehir-Karacaşar yolu hizmete açıldı Gülşehir ilçesinde, sıcak asfalt çalışması tamamlanan Karacaşar yolu düzenlenen törenle hizmete açıldı. İlçedeki törende konuşan Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi, seçimden önce verdikleri sözleri tutmanın gururunu yaşadıklarını belirterek, 5 kilometre uzunluğundaki yolun konforlu ve kaliteli yolculuk için hizmete açıldığını kaydetti. AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz de 1994 yılında Türkiye'de belediyecilik kavramının Recep Tayyip Erdoğan ile değiştiğini, belediyeciliğin vatandaşa doğrudan hizmet aktaran bir yapıya kavuştuğunu ifade etti. Konuşmaların ardından Başkan Çiftçi tarafından yolun yapımında emeği geçen yetkililere teşekkür plaketi takdim edildi. Törene, AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti Gülşehir İlçe Başkanı Erkan Çiftçi, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Çiftçi, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç ile vatandaşlar katıldı. Derinkuyu'da asfalt yol çalışması Derinkuyu Belediyesi tarafından çevre yolunda sıcak asfalt çalışmasına başlanıldı. Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, çalışmayla ilgili gazetecilere yaptığı açıklamada, yaklaşık 3 kilometrelik yolun sıcak asfalt uygulaması ile düzenleneceğini belirtti.
Bülent Aksoy - 28.08.2019
Derinkuyu'daki tarihi kilisenin duvarları temizlendi
Derinkuyu ilçesindeki tarihi Üzümlü Kilisesi'nin duvarlarında çirkin görüntü oluşturan yazı ve grafiklerin silinmesi amacıyla çalışma yapıldı. Nevşehir Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü ile Derinkuyu Belediyesi işbirliğindeki çalışmada, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce tarihi yapının dış duvarlarındaki çizim ve yazılar ortada kaldırıldı. Belediye Başkanı Bülent Aksoy, AA muhabirine yaptığı açıklamada, tarihi dokuların korunması ve turizme kazandırılması amacıyla çeşitli çalışmalar yürüttüklerini, kilisedeki temizlik çalışmasının ihtiyaç duyulan farklı alanlarda da gerçekleştirileceğini belirtti.
Bülent Aksoy - 20.08.2019
Nevşehir'deki trafik kazası
Öte yandan, kazada hayatını kaybeden 8 kişiden 3'ünün cenazesi, Nevşehir'in Derinkuyu ilçesi ve Özlüce köyünde toprağa verildi. Nazlı ve Yavuz Parmak için Derinkuyu ilçesindeki Cumhuriyet Camisi'nde düzenlenen törene, çiftin yakınları ve Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy ile vatandaşlar katıldı.
Bülent Aksoy - 10.08.2019
Derinkuyu'da ödül töreni
Törende konuşan Belediye Başkanı Bülent Aksoy, sınavda başarı sağlayan öğrencileri tebrik etti.
Bülent Aksoy - 10.08.2019
Derinkuyu'dan kısa kısa
Derinkuyu Kaymakamlığı tarafından ilçedeki şehit ve gazi ailelerine yönelik yemek programı düzenlendi. İlçe Jandarma Komutanlığı bahçesindeki program, Kaymakam Mert Kumcu ev sahipliğinde gerçekleşti. Konuklarıyla sohbet eden Kumcu, şehit ve gazi ailelerine ellerinden gelen desteği vermeye devam edeceklerini belirtti. Programa, Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, Cumhuriyet Savcısı Berkay Şahingöz, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Hanifi Ok, Emniyet Amiri Resul Baydemir ile şehit ve gazi yakınları katıldı.
Bülent Aksoy - 22.07.2019
"Derinkuyu Okuyor Kampanyası"
Etkinliğe Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri Bayram Ekici, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Bülent Aksoy - 16.07.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Derinkuyu İlçedeki Fatih Camisinde gerçekleştirilen programda, öğrenciler tarafından Kur'an-ı Kerim okundu, dua edildi. Derinkuyu Kaymakam Vekili Mert Kumcu, Belediye Başkanı Bülent Aksoy'un katıldığı programın ardından katılımcılar belediye binasına geçerek burada açılan fotoğraf sergisini gezdi.
Bülent Aksoy - 08.07.2019
Aldığı arsayı mezarlık için tahsis etti
Törende konuşan Belediye Başkanı Bülent Aksoy, ileriki süreçte önemli bir ihtiyaç haline gelecek olan kabristanlığın genişletilmesi konusunda verdiği destekten dolayı Varol'a teşekkür etti.
Bülent Aksoy - 06.07.2019
Derinkuyu'da spor şenliği düzenlendi
Etkinliğe, Derinkuyu Kaymakamı Mert Kumcu, Belediye Başkanı Bülent Aksoy, İl Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa Ünlüer, davetliler ve öğrenciler katıldı.
Bülent Aksoy - 05.07.2019
Vali Aktaş Derinkuyu'da gezi ve incelemelerde bulundu
Derinkuyu Belediyesine geçerek, Başkan Bülent Aksoy'u ziyaret eden Aktaş, daha sonra, 1992 yılında Tunceli'de teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Ali Güven anısına için ailesi tarafından verilen öğle yemeği programına katıldı.
Bülent Aksoy - 15.06.2019
Derinkuyu'dan kısa kısa
NEVŞEHİR (AA) - Derinkuyu Kaymakam Vekili Mert Kumcu ve Belediye Başkanı Bülent Aksoy, ilçede kurulan yediemin otoparkının açılışını gerçekleştirdi.
Bülent Aksoy - 05.06.2019
Ramazan Bayramı kutlanıyor
Bayramlaşma töreninde, Belediye Başkanı Bülent Aksoy, Cumhuriyet Savcısı Hayrullah Biçer ve mahalle muhtarları da hazır bulundu.
Bülent Aksoy - 01.06.2019
Derinkuyu Kaymakamı Yeşilyurt ilçeye veda etti
Programın sonunda Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy ve Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, Yeşilyurt'a plaket takdim etti.
Bülent Aksoy - 10.05.2019
Derinkuyu'dan Kısa Kısa
Derinkuyu ilçesine Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından konut yapılması için çalışma başlatan Derinkuyu Belediyesince, "konut talep anketi" düzenlendi. Belediye Başkanı Bülent Aksoy, gazetecilere yaptığı açıklamada, TOKİ ile yapılacak görüşmeler öncesi, ilçe halkının konut beklentisi ve taksit ödeme miktarlarının belirlenmesi için anket düzenlediklerini belirtti.
Bülent Aksoy - 26.04.2019
Fetö Sanıklarına Hapis Cezası
Mahkeme heyeti, "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan Halil İbrahim Küçük ve Muhammet Sezer'i sekizer yıl dokuzar ay, Abdurrahim Çağlar ile Selahattin Öneryıldız'ı yedişer yıl altışar ay, Ali Safa Kılca ile tutuksuz yargılanan Karam Orujlu ve Bülent Aksoy'u ise altışar yıl üçer ay hapis cezasına çarptırdı.
Bülent Aksoy - 16.04.2019
Ak Partili Belediye Başkanları İstişare Toplantısında Bir Araya Geldi
31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından AK Partili il, ilçe ve belde belediye başkanları AK Parti İl Başkanlığınca düzenlenen ilk istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen toplantıya AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti İl Yerel Yönetimler Başkanı Ali Kemikkıran, AK Parti Teşkilat Başkanı Serhat Sonugelen, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş, Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi, Kozaklı Belediye Başkanı Akif Kabukçuoğlu, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Çat Belediye Başkanı İbrahim Ertürk, Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu, Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik, Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz, Uçhisar Belediye başkanı Osman Süslü, Karapınar Belediye BaşkanıYasin Güneş, Çalış Belediye Başkanı Kazım Yılmaz, Kalaba Belediye BaşkanıErdal Yorgancı, Özkonak Belediye Başkanı Abdulkadir Macit, Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar ve Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş katıldı.
Bülent Aksoy - 31.03.2019
Nevşehir Son
ACIGÖL Açılan Sandık Oranı : % 100 Katılım Oranı : % 88,25 PARTİ ADAY OY ORANI OY SAYISI AK PARTİ ERCAN ERTAŞ % 59,38 1.995 MHP FATİH ÖZDOĞAN % 39,52 1.328 SAADET PARTİSİ HÜSEYİN ÖZERKAN % 0,98 33 BTP MUHAMMED HAYDAR ÖZDEMİR % 0,12 4 AVANOS Açılan Sandık Oranı : % 100 Katılım Oranı : % 88,03 PARTİ ADAY OY ORANI OY SAYISI CHP CELAL ALPER İBAŞ % 39,05 3.389 AK PARTİ ŞABAN TOPUZ % 31,62 2.744 MHP MUSTAFA KENAN SARITAŞ % 27,86 2.418 SAADET PARTİSİ NOMAN DEMİRCİOĞLU % 0,69 60 DİĞER % 0,38 33 TKP YELİZ KARACA % 0,32 28 BTP NAKİ DEMİR % 0,07 6 DERİNKUYU Açılan Sandık Oranı : % 100 Katılım Oranı : % 91,65 PARTİ ADAY OY ORANI OY SAYISI AK PARTİ BÜLENT AKSOY % 45,98 3.
Bülent Aksoy - 31.03.2019
Nevşehir'in Derinkuyu İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı...
Nevşehir'in Derinkuyu ilçesinde belediye başkanlığını AK Parti adayı Bülent Aksoy kazandı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bülent Aksoy Haberleri | Bülent Aksoy Kimdir - Haberler - Bülent Aksoy haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bülent Aksoy kimdir, hayatı ve biyografisi. Derinkuyu'da mevsimlik işçi ücretleri belirlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.09.2021 01:37:29. #1.13#

title