Bu Yazın Bombası Patlayacak

Bu Yazın Bombası Patlayacak

İki Aydır Gizli Gizli Hazırlığını Sürdürdüğü Albümü Çıkartmaya Hazırlanan Yeşim Salkım, 'Bu Albümü Aşıklar Çok Sevecek. Herkes Aşık Olmak İsteyecek' Diyor.

Bu Yazın Bombası Patlayacak

İKİ AYDIR GİZLİ GİZLİ HAZIRLIĞINI SÜRDÜRDÜĞÜ ALBÜMÜ ÇIKARTMAYA HAZIRLANAN YEŞİM SALKIM, 'BU ALBÜMÜ AŞIKLAR ÇOK SEVECEK. HERKES AŞIK OLMAK İSTEYECEK' DİYOR.

Yeşim Salkım kolları sıvadı ve yepyeni bir albüm hazırladı. Eski ekibini toplayıp gece gündüz demeden çalışan Yeşim Salkım, yepyeni şarkılar ile yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor. Bu albüm için iki aydır çalışan Yeşim Salkım, 'Bu yaz herkesin dilinde bu şarkılar olacak. Aşıklar bu şarkılardan vazgeçemecek' diyerek iddialı olduğunu söylüyor. Müzik dünyasında büyük bir boşluk olduğunu ve bu albümün bu boşluğu kapatacağını söyleyen Yeşim Salkım'ın albümü Mayıs'ın ilk haftası müzikseverlerle buluşacak. Tüm gününü stüdyo da geçiren ve şarkıların son aşamalarıyla ilgilenen Yeşim Salkım, 'Şarkı söylemek bur tutku bir yaşam biçimi. Beni bırakın ben 24 saat şarkı söyleyebilirim. Bu işi çok sevdiğim için çok emek veriyorum ve gece gündüz demeden çalışıyorum. Bu albüm de böyle çıktı. Herkes çok beğenecek ve ellerinden bırakamayacaklar. Aşıklar bu şarkıları çok sevecek aşık olmayanlarda bu şarkıları dinleyince aşık olacaklar' diyerek duygularını dile getirdi.

Kaynak: Gecce