Yaşlı Adamı "Birlikte Olalım" Diyerek Kandırıp 500 Lirasını Çaldılar

Yaşlı Adamı "Birlikte Olalım" Diyerek Kandırıp 500 Lirasını Çaldılar

Aydın'da kimliği belirsiz iki kadın, "Birlikte olalım" diyerek kandırdıkları yaşlı adamın 500 lirasını alıp kayıplara karıştı.

Aydın'da bir yaşlı adama birlikte olma teklifinden bulunan iki kadın 500 lirayı alıp kayıplara karıştı.

"BİRLİKTE OLALIM" DEYİP 500 LİRA İSTEDİLER

Olay, Atatürk Kent Meydanı yakınlarında meydana geldi. Yolda gördükleri yaşlı adamı gözüne kestiren kimliği belirsiz iki kadın önce yaşlı adamdan yardım istedi. Daha sonra yaşlı adama birlikte olma teklifinde bulunan kadınlar, yaşlı adamdan 500 lira isteyip birlikte olma teklifinde bulundu. Yaşlı adam da teklifi kabul edip 500 lirayı kadınlara verdi.

PARAYI ALIP KAYIPLARA KARIŞTILAR

Kadınlar parayı alıp kayıplara karışırken, Mehmet Ç. ise durumu polise bildirdi. Kayıplara karışan kadınları bulmak için emniyet görevlileri tarafından şehir merkezinde arama çalışması başlatıldı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR (126)

  • FERDİ34:
    Burası klavye kabadayısı dolmuş. Bu boş laf yapanlar ve yadırğayanların önüne genç güzel bir kadın koysan, eminim aç kurt gibi ağızlarının suyu akar. . SİZİ GİDİ POLYANNACILAR SİZİİİ
  • BABOLİ:
    dayı zaten parayı verecekmiş şuan ortadaki tek sorun dayı çiftleşememiş o kadar yani zina yapacak bir adam çiftleşsin diye polis mahkeme uğraştırmanın anlamı yok iyi olmuş azgın tekeye
Tüm 126 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.