BİHLUN TAMAYLIGİL HABERLERİ

Bihlun Tamaylıgil haber, Bihlun Tamaylıgil son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bihlun Tamaylıgil

Bihlun Tamaylıgil

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 15.10.1966

Bihlun Tamaylıgil Kimdir ?

Bihlun Tamaylıgil,15 Ekim 1966, İstanbul,Cumhuriyet Halk Parti'li siyasetçi. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olmuştur. Sermaye Piyasası Aracı Kurumu Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdürü olarak görev yapmıştır. Özel Sektör yöneticiliği yapmıştır. 22. 23. 24. 25. ve 26. Dönem İstanbul Milletvekilidir.
Biyografinin devamı için tıklayın
Bihlun Tamaylıgil - 10.11.2020
"CHP Ekonomi Otobüsü" Türkiye'yi gezecek
Masanın diğer üyeleri de İstanbul Milletvekilleri Akif Hamzaçebi, İlhan Kesici, Aykut Erdoğdu, Gökhan Zeybek, Özgür Karabat, Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, İzmir Milletvekili Bedri Serter, Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve eski İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil'den oluşuyor.
Bihlun Tamaylıgil - 10.08.2020
CHP'de yeni MYK belli oldu
İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi'nin istifasıyla boşalan ve vekaleten yürütülen Genel Sekreterlik görevine ise İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke getirildi. Böylece CHP'de uzun bir aradan sonra genel sekreterlik görevine bir kadın milletvekili getirilmiş oldu. Daha önce son kadın genel sekreterlik görevini Bihlun Tamaylıgil yürütmüştü.
Bihlun Tamaylıgil - 02.07.2018
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu İstanbul'da
Zahit Gürdal'ın cenaze törenine, Kılıçdaroğl'nun yanı sıra CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, CHP Genel Sekreteri Mehmet Akif Hamzaçebi, CHP Milletvekilleri Sezgin Tanrıkulu, Selin Sayek Böke, Bihlun Tamaylıgil, Oğuz Kaan Salıcı, Dursun Çiçek, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, eski CHP Milletvekilleri Mehmet Sevigen, Çetin Soysal da katıldı.
Bihlun Tamaylıgil - 21.05.2018
CHP'de Milletvekillerinin Yarıya Yakını Liste Dışı Kaldı
Ankara İl Başkanı da giremedi Öte yandan, 26. Dönem Milletvekilleri Aytuğ Atıcı, Hüseyin Çamak, Bihlun Tamaylıgil, Dursun Çiçek, Ceyhun İrgil ve Melike Basmacı ise adaylık başvurusu yapmamıştı.
Bihlun Tamaylıgil - 09.05.2018
CHP'li Tamaylıgil, Aday Adayı Olmayacak
CHP İstanbul Milletvekili, Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Bihlun Tamaylıgil, milletvekili aday adayı olmayacağını açıkladı.
Bihlun Tamaylıgil - 25.04.2018
Yeni Üniversiteler Kuruluyor
Üniversite sayısı artması iyi mi kötü mü nereden baktığınıza bağlı. Anadolu insanı kız çocuğunu Ankara, İstanbul'a eğitime göndermekte çekinir davranırken, üniversite kendi iline geldiği için kız çocuklarını üniversiteye gönderiyorsa fevkalade olaydır. Üniversitedeki kız öğrenci sayısı inanılmaz artmıştır." CHP İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, İstanbul İşletme Fakültesi mezunu olduğunu anlatarak, tasarıyla, mühendis, öğretmen, doktor hangi düzeyde olursa olsun etkin vazife yapılmasında önemli olan bir enstitünün kapatılmak istendiğini kaydetti.
Bihlun Tamaylıgil - 29.03.2018
TBMM Genel Kurulu
Bu arada, Müzik Yorumcuları Meslek Birliğinin yöneticileri olan sanatçılar Suzan Kardeş, Onur Akın ve Burhan Şeşen, CHP İstanbul milletvekilleri Ali Şeker ile Bihlun Tamaylıgil eşliğinde, izleyici locasından bir süre Genel Kurul çalışmalarını izledi.
Bihlun Tamaylıgil - 23.03.2018
CHP "Çiftlik Bank" ve Benzeri Yapılanmaların Araştırılmasını İstedi
CHP İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil ve arkadaşlarının imzasıyla hazırlanan Meclis araştırma önergesi TBMM Başkanlığına sunuldu.
Bihlun Tamaylıgil - 22.02.2018
Chp, Maden Şehitlerinin Ayrılmaması İçin Komisyona Önerge Verdi
Bakanlar Kurulu'nun geçen 2 Şubat'ta TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'na gönderdiği 75 maddelik torba kanunun 65'inci maddesi bugün görüşüldü. CHP Zonguldak Milletvekilleri Şerafettin Turpçu ve Ünal Demirtaş toplantıda söz alarak kanun tasarısının 2003-2014 tarihleri arasında ölen maden işçilerinin yakınlarıyla sınırlandırılmasının kaldırılması talebinde bulundu. Ardından CHP Plan ve Bütçe Komisyon üyeleri Zekeriya Temizel, Musa Çam, Kadim Durmaz, Utku Çakırözer, Mehmet Bekaroğlu ve Bihlun Tamaylıgil imzasıyla zaman sınırlamasının kaldırılmasına ilişkin değişiklik önergesi komisyona sunuldu.
Bihlun Tamaylıgil - 13.02.2018
Torba Tasarı" TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
CHP İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, bir ülkede ekonominin güçlü olabilmesi için her alanda güvenin bulunması gerektiğini vurgulayarak, Türkiye'nin, Dünya Adalet Projesi'nde 113 ülke arasında 101.
Bihlun Tamaylıgil - 22.12.2017
Meclisin Bütçe Maratonu Sona Eriyor
CHP İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, İsrail'den cesaret madalyasını CHP'nin almadığını belirterek, "Tam bağımsız Türkiye" demekle övündüklerini, Büyük Ortadoğu Projesi'nin eşbaşkanı olmaktan övünmediklerini söyledi.
Bihlun Tamaylıgil - 16.11.2017
2018 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, monşer sıfatın, doğru bir sıfatlandırma olmadığını kaydetti.
Bihlun Tamaylıgil - 01.11.2017
2018 Yılı Bütçe Tasarısı Plan ve Bütçe Komisyonunda
"Eşitlik kurumunda 10 erkek bir kadın üye" CHP İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, Bakanlar Kurulunca oluşturulan TİHEK'in 10 erkek, bir kadın üyesi bulunduğunu, bu durumun eşitliğe aykırı olduğunu ifade etti.
Bihlun Tamaylıgil - 23.09.2017
Dha İstanbul Bülteni - 2
CHP Milletvekili ve belediye başkanlarının tanıklığında kızının nikahını kıyan Başkan Özcan Işıklar, oldukça heyecanlı görünürken çiftten 'Unutmamaları' için anne ve babaların isimlerini söylemelerini istedi, "İki ayrı bedende yaşayan tek ruh gibi olun: Birbirinizi bitmeyen bir sevgi ile sonsuza kadar sevin" dedikten sonra "Bizim yörenin adetidir; 'Kız vermiyoruz, damat alıyoruz'  dedi. Muharrem İnce de, nikah kıyıldıktan sonra kimin, kimin ayağına bastığını bilemediğini ifade ederken, "Birbirlerinin ayağına bassınlar, damarlarına basmasınlar" dedi. İnce, salondakilerin kahkahalarla izlediği konuşmasında şöyle dedi: "Kız babalarına anlayışlı davranmak lazım moralleri bozuktur. Damadı aldıklarını zannetsinler ona bir sözüm yok. Şurada anlaşabiliriz; Sayın cumhurbaşkanı çocuk sayısı ile ilgili isteği 3'tü 5'e çıkardı. Benim iyi yaptığım işler oldu kötü yaptığım işler de var. Tek çocuk yaparak hayatımın en büyük yanlışını yaptığımı düşünüyorum. 3, 5 değil; biz 6 okçuyuz çocuklar bunu unutmayın. 4 tanesine Özcan baba, 2 tanesiyle de Muharrem baba ilgilenebilir. Özcan arkadaşımın moralini bozmayayım; Al oğlum senin olsun ne yapayım. Senin kızın da vardı oğlun da.  Asıl kız özlemi bende var. Bırak bende kalsın." Çiftin 20 nikah şahidi arasında Silivri Kaymakamı Ali Partal, CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, CHP İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Engin  Altay, CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Cemal Canpolat CHP İl Başkanı, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörü Prof.
Bihlun Tamaylıgil - 23.09.2017
CHP'li İnce'den Damat Oğluna Çocuk Önerisi; Biz 6 Okçuyuz
CHP Milletvekili ve belediye başkanlarının tanıklığında kızının nikahını kıyan Başkan Özcan Işıklar, oldukça heyecanlı görünürken çiftten 'Unutmamaları' için anne ve babaların isimlerini söylemelerini istedi, "İki ayrı bedende yaşayan tek ruh gibi olun: Birbirinizi bitmeyen bir sevgi ile sonsuza kadar sevin" dedikten sonra "Bizim yörenin adetidir; 'Kız vermiyoruz, damat alıyoruz' dedi. Muharrem İnce de, nikah kıyıldıktan sonra kimin, kimin ayağına bastığını bilemediğini ifade ederken, "Birbirlerinin ayağına bassınlar, damarlarına basmasınlar" dedi. İnce, salondakilerin kahkahalarla izlediği konuşmasında şöyle dedi: "Kız babalarına anlayışlı davranmak lazım moralleri bozuktur. Damadı aldıklarını zannetsinler ona bir sözüm yok. Şurada anlaşabiliriz; Sayın cumhurbaşkanı çocuk sayısı ile ilgili isteği 3'tü 5'e çıkardı. Benim iyi yaptığım işler oldu kötü yaptığım işler de var. Tek çocuk yaparak hayatımın en büyük yanlışını yaptığımı düşünüyorum. 3, 5 değil; biz 6 okçuyuz çocuklar bunu unutmayın. 4 tanesine Özcan baba, 2 tanesiyle de Muharrem baba ilgilenebilir. Özcan arkadaşımın moralini bozmayayım; Al oğlum senin olsun ne yapayım. Senin kızın da vardı oğlun da. Asıl kız özlemi bende var. Bırak bende kalsın." Çiftin 20 nikah şahidi arasında Silivri Kaymakamı Ali Partal, CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, CHP İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Cemal Canpolat CHP İl Başkanı, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörü Prof.
Bihlun Tamaylıgil - 23.09.2017
CHP'li İnce'den Damat Oğluna Çocuk Önerisi; Biz 6 Okçuyuz
CHP Milletvekili ve belediye başkanlarının tanıklığında kızının nikahını kıyan Başkan Özcan Işıklar, oldukça heyecanlı görünürken çiftten 'Unutmamaları' için anne ve babaların isimlerini söylemelerini istedi, "İki ayrı bedende yaşayan tek ruh gibi olun: Birbirinizi bitmeyen bir sevgi ile sonsuza kadar sevin" dedikten sonra "Bizim yörenin adetidir; 'Kız vermiyoruz, damat alıyoruz'  dedi. Muharrem İnce de, nikah kıyıldıktan sonra kimin, kimin ayağına bastığını bilemediğini ifade ederken, "Birbirlerinin ayağına bassınlar, damarlarına basmasınlar" dedi. İnce, salondakilerin kahkahalarla izlediği konuşmasında şöyle dedi: "Kız babalarına anlayışlı davranmak lazım moralleri bozuktur. Damadı aldıklarını zannetsinler ona bir sözüm yok. Şurada anlaşabiliriz; Sayın cumhurbaşkanı çocuk sayısı ile ilgili isteği 3'tü 5'e çıkardı. Benim iyi yaptığım işler oldu kötü yaptığım işler de var. Tek çocuk yaparak hayatımın en büyük yanlışını yaptığımı düşünüyorum. 3, 5 değil; biz 6 okçuyuz çocuklar bunu unutmayın. 4 tanesine Özcan baba, 2 tanesiyle de Muharrem baba ilgilenebilir. Özcan arkadaşımın moralini bozmayayım; Al oğlum senin olsun ne yapayım. Senin kızın da vardı oğlun da.  Asıl kız özlemi bende var. Bırak bende kalsın." Çiftin 20 nikah şahidi arasında Silivri Kaymakamı Ali Partal, CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, CHP İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Engin  Altay, CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Cemal Canpolat CHP İl Başkanı, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörü Prof.
Bihlun Tamaylıgil - 01.09.2017
Oya Berberoğlu Kılıçdaroğlu ile Birlikte Eşini Ziyaret Etti
MİT TIR'ları davasından 25 yıl hapis cezasına çarptırılan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun eşi Oya Berberoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve milletvekilleri Bihlun Tamaylıgil, Barış Yarkadaş, Mahmut Tanal, Onursal Adıgüzel, CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, CHP'li Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ile birlikte Maltepe Cezaevi'ne giderek eşini ziyaret etti.
Bihlun Tamaylıgil - 01.09.2017
Kılıçdaroğlu'ndan Berberoğlu'na Ziyaret
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na, Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık, milletvekilleri Bihlun Tamaylıgil, Barış Yarkadaş, Onursal Adıgüzel, Nihat Yeşil, Mahmut Tanal ile CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ve Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç da eşlik etti.
Bihlun Tamaylıgil - 01.09.2017
Oya Berberoğlu Kılıçdaroğlu ile Birlikte Eşini Ziyaret Etti
MİT TIR'ları davasından 25 yıl hapis cezasına çarptırılan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun eşi Oya Berberoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve milletvekilleri Bihlun Tamaylıgil, Barış Yarkadaş, Mahmut Tanal, Onursal Adıgüzel, CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, CHP'li Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ile birlikte Maltepe Cezaevi'ne giderek eşini ziyaret etti.
Bihlun Tamaylıgil - 01.09.2017
Kılıçdaroğlu ile Birlikte Eşini Ziyaret Eden Oya Berberoğlu: Enis'in Morali Çok İyi
MİT TIR'ları davasından 25 yıl hapis cezasına çarptırılan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun eşi Oya Berberoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve milletvekilleri Bihlun Tamaylıgil, Barış Yarkadaş, Mahmut Tanal, Onursal Adıgüzel, CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, CHP'li Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ile birlikte Maltepe Cezaevi'ne giderek eşini ziyaret etti.
Bihlun Tamaylıgil - 01.09.2017
Dha İstanbul - Oya Berberoğlu Kılıçdaroğlu ile Birlikte Eşini Ziyaret Etti
MİT TIR'ları davasından 25 yıl hapis cezasına çarptırılan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun eşi Oya Berberoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve milletvekilleri Bihlun Tamaylıgil, Barış Yarkadaş, Mahmut Tanal, Onursal Adıgüzel, CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, CHP'li Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ile birlikte Maltepe Cezaevi'ne giderek eşini ziyaret etti.
Bihlun Tamaylıgil - 01.09.2017
Kılıçdaroğlu : Umarım Kavgalar Olmaz, İnsanlar Birbirlerini Üzmezler
Haber-Kamera: Yüksel KOÇ - Mehmet İLKAY ÖZER - İSTANBUL DHA Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kurban Bayramı'nın ilk gününde İstanbul'da. Kılıçdaroğlu, tutuklu bulunan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nu ziyaret etmek için bugün öğle saatlerinde Maltepe'ye geldi. Cezaevine gitmeden önce Büyükbakkalköy Mahallesi'nde bir kahvehaneye uğrayan Kılıçdaroğlu, burada vatandaşlarla bayramlaştı. Kemal Kılıçdaoğlu, "Bayramlar bizim tasada ve kıvançta beraber olduğumuz günlerdir. Bütün vatandaşlarımıza güzel, huzurlu bir bayram diliyorum. Umarım kavgalar olmaz, insanlar birbirlerini üzmezler. Türkiye'de herkesin huzur içinde bir bayram geçirmesini isterim" dedi. Esnafı da ziyaret eden Kılıçdaroğlu, ardından İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, milletvekilleri Mahmut Tanal, Bihlun Tamaylıgil, Barış Yarkadaş ile birlikte Berberoğlu'nu ziyaret etmek için Maltepe Cezaevi'ne gitti.
Bihlun Tamaylıgil - 01.09.2017
Kılıçdaroğlu'ndan Berberoğlu'na Ziyaret
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na, milletvekilleri Bihlun Tamaylıgil, Barış Yarkadaş ve Mahmut Tanal ile CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat da eşlik etti.
Bihlun Tamaylıgil - 01.09.2017
Dha İstanbul Bülteni - 3
1- KILIÇDAROĞLU : UMARIM KAVGALAR OLMAZ, İNSANLAR BİRBİRLERİNİ ÜZMEZLER  Haber-Kamera: Yüksel KOÇ - Mehmet İLKAY ÖZER - İSTANBUL DHA Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kurban Bayramı'nın ilk gününde İstanbul'da.  Kılıçdaroğlu, tutuklu bulunan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nu ziyaret etmek için bugün öğle saatlerinde Maltepe'ye geldi.  Cezaevine gitmeden önce Büyükbakkalköy Mahallesi'nde bir kahvehaneye uğrayan Kılıçdaroğlu, burada vatandaşlarla bayramlaştı. Kemal Kılıçdaoğlu, "Bayramlar bizim tasada ve kıvançta beraber olduğumuz günlerdir. Bütün vatandaşlarımıza güzel, huzurlu bir bayram diliyorum. Umarım kavgalar olmaz, insanlar birbirlerini üzmezler. Türkiye'de herkesin huzur içinde bir bayram geçirmesini isterim" dedi.  Esnafı da ziyaret eden Kılıçdaroğlu, ardından İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, milletvekilleri Mahmut Tanal, Bihlun Tamaylıgil, Barış Yarkadaş ile birlikte Berberoğlu'nu ziyaret etmek için Maltepe Cezaevi'ne gitti.
Bihlun Tamaylıgil - 01.09.2017
Dha İstanbul -  Kılıçdaroğlu : Umarım Kavgalar Olmaz, İnsanlar Birbirlerini Üzmezler
Haber-Kamera: Yüksel KOÇ - Mehmet İLKAY ÖZER - İSTANBUL DHA Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kurban Bayramı'nın ilk gününde İstanbul'da.  Kılıçdaroğlu, tutuklu bulunan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nu ziyaret etmek için bugün öğle saatlerinde Maltepe'ye geldi.  Cezaevine gitmeden önce Büyükbakkalköy Mahallesi'nde bir kahvehaneye uğrayan Kılıçdaroğlu, burada vatandaşlarla bayramlaştı. Kemal Kılıçdaoğlu, "Bayramlar bizim tasada ve kıvançta beraber olduğumuz günlerdir. Bütün vatandaşlarımıza güzel, huzurlu bir bayram diliyorum. Umarım kavgalar olmaz, insanlar birbirlerini üzmezler. Türkiye'de herkesin huzur içinde bir bayram geçirmesini isterim" dedi.  Esnafı da ziyaret eden Kılıçdaroğlu, ardından İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, milletvekilleri Mahmut Tanal, Bihlun Tamaylıgil, Barış Yarkadaş ile birlikte Berberoğlu'nu ziyaret etmek için Maltepe Cezaevi'ne gitti.
Bihlun Tamaylıgil - 22.06.2017
CHP Milletvekilleri Berberoğlu'nu Ziyaret Etti
CHP İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ve CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, İstanbul Maltepe Cezaevi'nde tutuklu bulunan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nu ziyaret etti.
Bihlun Tamaylıgil - 22.06.2017
CHP'li Milletvekilleri Berberoğlu'nu Ziyaret Etti
Haber-Kamera: Erhan TEKTEN İstanbul DHACHP İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ve CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, İstanbul Maltepe Cezaevi'nde tutuklu bulunan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nu ziyaret etti.
Bihlun Tamaylıgil - 22.06.2017
CHP Milletvekilleri Berberoğlu'nu Ziyaret Etti
CHP İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ve CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, İstanbul Maltepe Cezaevi'nde tutuklu bulunan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'na destek ziyaretinde bulundu.
Bihlun Tamaylıgil - 18.05.2017
Bazı Kamu Alacakları Yeniden Yapılandırılıyor
Ekonomide durgunluk yaşandığını, vatandaşın çok sayıda sorunla mücadele ettiğini savunan Tanrıkulu, şunları kaydetti: "Gerçek ekonomik hayatın verileri burada anlatıldığı gibi toz pembe değil maalesef. Ticari hayatın olumsuz rakamlarının çok ciddi kaygı verdiğini görüyoruz. Burada yapılan birtakım suni düzenlemelerin durma noktasına gelen piyasalara bir canlandırma yapmasını beklememiz abesle iştigal olacaktır. Son yılların belki de en durgun ve en kötü zamanlarını yaşayan piyasalar, girişimcilerimizin, esnafımızın finansmana erişimini ucuzlatacak ve kolaylaştıracak uygulamaların devreye girmesi ile aşılabilecek gibi görünüyor. Yoksa burada dünden bu yana görüştüğümüz kanun teklifindeki günü kurtaran çözümler sadece günübirlik birtakım uygulamaların karşımıza çıkmasına sebep olur." CHP Grubu adına konuşan İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil de düzenlemenin daha önce yapılan hataların neden olduğu sorunları çözecek nitelikte olmadığını savundu.
Bihlun Tamaylıgil - 14.05.2017
Dha İstanbul Bülteni - 2
Görüntü Dökümü: ------------------------ -Köy Enstitüleri ile ilgili barkavizyon gösterisi -Kent Enstitüsü gruplarının sergilediği danslar ve gösteriler -Belediye başkanının konuşmasından bir bölüm -Semah, Sirtaki, Latin Dansı, Sirtaki, horon, kafkas oyunlarından bölümler -Finalde Orda Bir Köy Var Uzakta şarkısı söylenirken -Genel ve detaylar  14.05.2017 - 10.57 Haber Kodu : 170514033 /////////////////////////////////////////// 5 - SİLİVRİ'DE YAĞLI GÜREŞ HEYECANI Haber- Kamera: İhsan DÖRTKARDEŞLER / İSTANBUL, DHA   Silivri'de düzenlenen 500'e yakın güreşçinin katıldığı "Kavaklı Yenici Mehmet Yağlı Güreşleri"nde Recep Kara, başpehlivan oldu. Silivri Belediyesi tarafından bu yıl 14'üncüsü düzenlediği Kavaklı Yenici Mehmet Yağlı Güreşleri'nde Çetin Ceylan 'Güreş ağası' oldu. 13 kategoride 500'e yakın güreşçi yağlı güreşlere katıldı. Daha önce Silivri'ye bağlı belde statüsünde olan daha sonra 'Mahalle'ye dönüştürülen Kavaklı'daki yağlı güreşleri CHP İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, Silivri Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörü Prof.
Bihlun Tamaylıgil - 14.05.2017
Silivri'de Yağlı Güreş Heyecanı
Silivri Belediyesi tarafından bu yıl 14'üncüsü düzenlediği Kavaklı Yenici Mehmet Yağlı Güreşleri'nde Çetin Ceylan 'Güreş ağası' oldu. 13 kategoride 500'e yakın güreşçi yağlı güreşlere katıldı. Daha önce Silivri'ye bağlı belde statüsünde olan daha sonra 'Mahalle'ye dönüştürülen Kavaklı'da başlayan yağlı güreşleri CHP İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, Silivri Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörü Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bihlun Tamaylıgil Haberleri | Bihlun Tamaylıgil Kimdir - Haberler - Bihlun Tamaylıgil haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bihlun Tamaylıgil kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP Ekonomi Otobüsü Türkiye'yi gezecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 02:51:37. #1.14#

title