Belediye Spor Kulübü Karate Takımından Başarı

Belediye Spor Kulübü Karate Takımından Başarı

Bültenler - Haberler | Güncel
Belediye Spor Kulübü Karate Takımından Başarı

3-4 Mart tarihleri arasında Denizli'de düzenlenen Bölgeler Ligi müsabakaları birinci etabına Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü Karate Takımı 510 sporcu ile katıldı.

Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü Karate takımı dolu dizgin.

Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü karate müsabakalarına Antrenör Ali Buğdaycı ve Ali Osman Güler nezaretinde 14 sporcu ile katılan ve 800 puan alan takım birinci etabı başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

Denizli Bölgeler Liği müsabakalarında Arzu Firdevs Koç (kata) birinci , Sude Nur Koç (kata) birinci , Hüseyin Güler (45kg) birinci , Ramazan Çelmeli(68 kg) birinci, Ramazan Ateş (75kg) birinci, Ali Atalay (60kg) birinci Emirhan Ateş (45kg) ikinci, Muhammet Kuş (kata) üçüncü, Abdullah Zambakcı(35kg) üçüncü, Veysel Yıldız (60kg) üçüncü olmuşur.

Antrenörler Güler ve Buğdaycı;" Bizlere maddi manevi desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tutal'a teşekkür ederiz.Sporcularımızda başarılarından dolayı kutluyoruz"dedi.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title