Bedirhan Gökçe Antalyalılarla Buluştu

Bedirhan Gökçe Antalyalılarla Buluştu

Bedirhan Gökçe Antalyalılarla Buluştu
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin her yıl geleneksel hale getirdiği Ramazan etkinlikleri kapsamında ünlü şair ve şiir yorumcusu Bedirhan Gökçe Antalyalılarla buluştu.

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin her yıl geleneksel hale getirdiği Ramazan etkinlikleri kapsamında ünlü şair ve şiir yorumcusu Bedirhan Gökçe Antalyalılarla buluştu.

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikler Karaalioğlu Parkı içerisinde devam ediyor. Gölge oyunu ile başlayan etkinliklerde Hayal-i Ali Efendi, Karagöz ve Hacivat'ın eğlenceli maceralarını vatandaşlarla buluşturdu. Ayrıca etkinlik alanına kurulan oyun parkı da çocuklara keyifli anlar yaşattı.

Karaalioğlu Parkı içerisindeki etkinliklerde ünlü şair ve şiir yorumcusu Bedirhan Gökçe sahne aldı. Seslendirdiği şiirlerle büyük beğeni toplayan şair Bedirhan Gökçe'nin şiirleri, Antalyalıları zaman zaman duygulandırdı. Ritim ve nefesli sazlar, bağlama ve kanundan oluşan orkestrasıyla sahnede alan Gökçe, şiirlerinin arasında anlattığı hikayelerle konserine son verdi. - ANTALYA

Bedirhan Gökçe Antalyalılarla Buluştu

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title