Başkan Karaosmanoğlu Fatih Erbakan'ı Ağırladı

Başkan Karaosmanoğlu Fatih Erbakan'ı Ağırladı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan ve vakıf yöneticilerini Sekapark’ta misafir etti.

Başkan Karaosmanoğlu Fatih Erbakan'ı Ağırladı
17.06.2015 15:15 | Son Güncelleme: 17.06.2015 15:15

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan ve vakıf yöneticilerini Sekapark'ta misafir etti.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Erbakan Vakfı'nın Kocaeli Şubesi'nin açılışına gelen vakfın Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Refah Parti Kurucu Genel Başkanı Ahmet Tekdal ve vakıf yönetimini ağırladı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesine ait SEKA Otel'de yapılan ağırlamaya Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Refah Parti Kurucu Genel Başkanı Ahmet Tekdal, Erbakan Vakfı İlim Meclisi Başkanı Prof.Dr. Arif Ersoy, Erbakan Vakfı Kocaeli Şube Başkanı Yücel Molla İslamoğlu katıldı. Burada gerçekleştirilen sohbet sonra Başkan Karaosmanoğlu, Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan başta olmak üzere vakıf üyeleri günün anısına hediye takdim etti. Erbakan Vakfı Kocaeli Şubesi'nin açılışını vakıf yöneticileriyle beraber yapan Başkan Karaosmanoğlu burada yaptığı konuşmada, "Vakıf Allah rızası için yapacağımız tüm hayırları toplamak ve tahsis etmek içindir. Rahmetli Erbakan hocamız kendisini milletini adamış ve dertli bir insandı. Bugün onun kıymetini halkımız daha iyi anlıyor ve kendisini rahmetle anıyoruz. Hocamız ülkemizde çok önemli izler bırakmış önemli insanlar yetiştirmiş ve bir çığır açmıştır. Erbakan hocamız, Türkiye'de bir zihniyet devrimi yapmış bir büyüğümüzdür" dedi. - KOCAELİ

Kaynak: İHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title