Ahmet Tekdal Haberleri

Ahmet Tekdal haber, Ahmet Tekdal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Tekdal 3.6.2020
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu gündemi değerlendirdi Açıklaması
Karamollaoğlu, partisinin eğitim merkezinde, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunduğu haftalık basın toplantısında, hayatını kaybeden eski Refah Partisi Genel Başkanı Ahmet Tekdal için Allah'tan rahmet, ailesine ve camiasına da başsağlığı diledi.
Ahmet Tekdal 2.6.2020
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Altay, TBMM'de basın toplantısı düzenledi. Altay, Refah Partisi kurucu üyesi ve eski başkanlarından Ahmet Tekdal'ın vefatı dolayısıyla Allah'tan rahmet diledi.
Ahmet Tekdal 2.6.2020
Eski Refah Partisi Genel Başkanı Ahmet Tekdal hayatını kaybetti -2
TOPRAĞA VERİLDİAnkara'da, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden eski Refah Partisi Genel Başkanı ve Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu üyesi Ahmet Tekdal için Hacı Bayram Veli Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.
Ahmet Tekdal 2.6.2020
Eski Refah Partisi Genel Başkanı Ahmet Tekdal hayatını kaybetti -1
TOPRAĞA VERİLDİAnkara'da, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden eski Refah Partisi Genel Başkanı ve Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu üyesi Ahmet Tekdal için Hacı Bayram Veli Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.
Ahmet Tekdal 2.6.2020
Kılıçdaroğlu, vefat eden Ahmet Tekdal'ın ailesine taziyelerini iletti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski Refah Partisi kurucu üyesi ve Genel Başkanı Ahmet Tekdal'ın vefatı nedeniyle oğlu Ömer Tekdal'a başsağlığı diledi.
Ahmet Tekdal 2.6.2020
TBMM Genel Kurulu
Refah Partisi kurucu üyesi Ahmet Tekdal'ın vefatından duyduğu üzüntüyü de dile getiren Türkkan, Tekdal'a Allah'tan rahmet, ailesine ve dava arkadaşlarına sabır temenni etti.
Ahmet Tekdal 2.6.2020
Son dakika haberleri... Eski Refah Partisi Genel Başkanı Ahmet Tekdal hayatını kaybetti (2)
Gelen son dakika haberlerine göre TOPRAĞA VERİLDİAnkara'da, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden eski Refah Partisi Genel Başkanı ve Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu üyesi Ahmet Tekdal için Hacı Bayram Veli Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.
Ahmet Tekdal 2.6.2020
Son dakika güncel: Eski Refah Partisi Genel Başkanı Tekdal son yolculuğuna uğurlandı
Son dakika güncel haberi... Ankara'da tedavi gördüğü hastanede 89 yaşında hayatını kaybeden eski Refah Partisi Genel Başkanı Ahmet Tekdal için Hacı Bayram Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi.
Ahmet Tekdal 2.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, başsağlığı telefonu
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Refah Partisi'nin kurucu üyesi ve eski Genel Başkanı Ahmet Tekdal'ın vefatı dolayısıyla çocukları ve Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ile telefonla görüşerek taziyelerini iletti.
Ahmet Tekdal 2.6.2020
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ahmet Tekdal'ın ailesine taziye telefonu
Son dakika politika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Refah Partisi'nin kurucu üyesi ve eski Genel Başkanı Ahmet Tekdal'ın vefatı dolayısıyla Tekdal'ın çocukları ile Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'la telefon görüşmesi gerçekleştirerek taziyelerini iletti.
Ahmet Tekdal 2.6.2020
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici gündemi değerlendirdi Açıklaması
Destici, tedavi gördüğü hastanede vefat eden kapatılan Refah Partisi'nin kurucu üyesi ve eski Genel Başkanı Ahmet Tekdal'a Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı diledi.
Ahmet Tekdal 2.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ahmet Tekdal'ın ailesine taziye telefonu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kapatılan Refah Partisinin kurucu üyesi ve eski Genel Başkanı Ahmet Tekdal'ın vefatı dolayısıyla ailesini arayarak başsağlığı diledi.
Ahmet Tekdal 2.6.2020
Eski Refah Partisi Genel Başkanı Ahmet Tekdal hayatını kaybetti
ANKARA'da, eski Refah Partisi Genel Başkanı ve Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu üyesi Ahmet Tekdal (89), tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
Ahmet Tekdal 2.6.2020
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'ndan Ahmet Tekdal için taziye mesajı
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, tedavi gördüğü hastanede vefat eden kapatılan Refah Partisi'nin kurucu üyesi ve eski Genel Başkanı Ahmet Tekdal için taziye mesajı paylaştı.
Ahmet Tekdal 2.6.2020
Eski Refah Partisi Genel Başkanı Ahmet Tekdal hayatını kaybetti
Kapatılan Refah Partisi'nin kurucu üyesi ve eski Genel Başkanı Ahmet Tekdal, Ankara'da tedavi gördüğü hastanede 89 yaşında hayatını kaybetti.
Ahmet Tekdal 4.4.2018
Ahmet Tekdal'ın Eşi Son Yolculuğuna Uğurlandı
Eski Refah Partisi Genel Başkanı, 20. Dönem Milletvekili Ahmet Tekdal'ın eşi Aysel Tekdal, son yolculuğuna uğurlandı.
Ahmet Tekdal 4.4.2018
Ahmet Tekdal'ın Acı Günü
Eski Refah Partisi Genel Başkanı, 20. Dönem Ankara Milletvekilli Ahmet Tekdal'ın eşi Aysel Tekdal hayatını kaybetti.
Ahmet Tekdal 26.2.2018
Dava"Ya Atılan İmza: Erbakan
- Refah Partisi kuruldu Siyasi yasaklı olan Erbakan, kapatılan MSB'nin yerine Refah Partisinin (RP) 19 Temmuz 1983'te kurulmasını sağladı. Partinin genel başkanlığı koltuğuna Ahmet Tekdal oturdu.
Ahmet Tekdal 17.2.2018
21. Yılında 28 Şubat Mağdurları - Postmodern Darbenin İzleri Hafızalardan Silinmedi
Refah Partisi kapatıldı Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Vural Savaş, Refah Partisi hakkında, "Laik cumhuriyet ilkesine aykırı eylemlerin odağı olduğu" iddiasıyla kapatma davası açtı. Refah Partisi, 16 Ocak 1998'de kapatıldı. Necmettin Erbakan, Şevket Kazan, Ahmet Tekdal, Şevki Yılmaz, Hasan Hüseyin Ceylan ve İbrahim Halil Çelik'e 5 yıl siyaset yasağı getirildi.
Ahmet Tekdal: Erbakan Vakfından İftarAhmet Tekdal 28.6.2016
Ahmet Tekdal 4.7.2015
Erbakan Vakfı Genel Başkanı Erbakan Açıklaması
Erbakan Vakfı'nın milletimizin, islam aleminin ve bütün insanlığın kurtuluşu için kurulmuş olan ilmi çalışma ve tebliğ vakfı olduğuna dikkati çeken Erbakan, şöyle konuştu: "Milletimizin ve bütün insanlığın kurtuluşuna vesile olacak Milli Görüş'ün temel projelerini, ilmi olarak çalışmak aslına sadık kalarak güncellemek, bunları yapacağı konferans ve yayınlarla bütün milletimize ve insanlığa ulaştırmak yani tebliğinin yapmak Erbakan Vakfımızın asli görevidir. Erbakan Vakfı sadece ilmi çalışmalar yapmak için, konferanslar düzenlemek için değil aynı zamanda cihad etmek için de kurulmuş bir vakıftır ve bir cihad kuruluşudur. Erbakan Vakfı aynı Erbakan Hocamız gibi şerri durdurmak, şerri önlemek hayra motor olmak, hayrı yaygınlaştırmak için kurulmuştur. Vakfımız aynı Erbakan hoca gibi ifsadı önlemek, ifsada set çekmek bunun yerine islahı gerçekleştirmek için kurulmuştur." İftara ayrıca vakfın mütevelli heyeti üyesi Elif Erbakan Altınöz, Refah Partisi'nin kurucu genel başkanı Ahmet Tekdal ve çok sayıda davetli ile vatandaşlar katıldı.
Ahmet Tekdal 16.6.2015
Erbakan Vakfı Kocaeli Şubesi Açıldı
Erbakan, açılışını yaptıkları vakfın böyle müstesna bir şahsiyetin adına kurulmuş bir vakıf olduğunu dile getirerek, "Rabbim Erbakan hocamızın hedef olarak gösterdiği İslam Birliği'ni kurmayı ve kuvvetin üstün tutulduğu değil Hakk'ın üstün tutulduğu yeni bir dünyayı kurmayı cümlemize nasip eylesin" ifadesini kullandı.  Açılışa, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, kapatılan Refah Partisi'nin kurucu genel başkanı Ahmet Tekdal, Erbakan Vakfı Genel Sekreteri Doğan Bekin ve vatandaşlar katıldı.
Ahmet Tekdal 4.5.2014
Saadet Partisi 5. Olağan Kongresi
Fatih Erbakan ise aralarında Ahmet Tekdal, Rabia Elif Erbakan Altınöz ve Fehim Adak'ın da aralarında bulunduğu 94 delegenin imzasıyla genel başkanlığa aday gösterildi.
12
Şu an buradasınız: Ahmet Tekdal Haberleri | Ahmet Tekdal Kimdir - Haberler - Ahmet Tekdal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Tekdal kimdir, hayatı ve biyografisi. Karamollaoğlu: Sağlık camiasının gayretiyle salgını daha az zararla geçirdik.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 14.7.2020 04:26:08. #1.15#
title