Barboros Baran Haberleri

Barboros Baran haber, Barboros Baran son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Barboros Baran - 03.09.2020
Vali Gürel'den ziyaret
Gürel, ilk olarak beraberindeki Eskipazar Kaymakam Vekili ve Vali Yardımcısı Barboros Baran, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Engin Köktürk ve diğer yetkililer ile Hadrianaupolis antik kentine geldi.
Barboros Baran - 21.08.2020
"Mahalle Denetim Ekipleri" toplantısı Vali Gürel başkanlığında yapıldı
Toplantıya, Vali Yardımcısı Barboros Baran, mahalle ve köy muhtarları ile din görevlileri katıldı.
Barboros Baran - 23.07.2020
Karabük'ten kısa kısa
İl Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı İl Koordinasyon Kurulu 2. dönem 3. toplantısı Vali Vekili Barboros Baran başkanlığında, İl Özel İdaresi Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Barboros Baran - 22.07.2020
Vali Gürel, köy muhtarlarıyla bir araya geldi
Vali Gürel başkanlığında Valilik büyük toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Vali Yardımcısı Barboros Baran, kaymakam adayları Mehmet Kaan Kini ve Okan Ayaz, İl Jandarma Komutanı Albay Ali Sefa Yılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Yıldırım, yatırımcı kurum müdürleri ile merkez ilçe köy muhtarları katıldı.
Barboros Baran - 24.06.2020
Karabük'ten kısa kısa
İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Karabük'te, idarede birliğin sağlanması, işlerin gözden geçirilmesi, teşkilatın uyum içinde çalışması için tedbirlerin alınmasını görüşmek amacıyla yapılan İl İdare Şube Başkanları Toplantısı, Vali Fuat Gürel başkanlığında gerçekleştirildi. İl Özel İdaresi İl Genel Meclisi Toplantı Salonu'nda yapılan, kamu kurum ve kuruluşlarının çalışmaları ve kamu personelinin verimine ilişkin değerlendirmelerde bulunulan toplantıya, vali yardımcıları Muhittin Gürel ve Barboros Baran ile kamu kurum ve kuruluş müdürleri katıldı.
Barboros Baran - 24.03.2020
Karabük'te KÖYDES toplantısı
Karabük KÖYDES değerlendirme toplantısı, Vali Fuat Gürel başkanlığında yapıldı. Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında sosyal mesafe korunarak, Vali Yardımcısı Barboros Baran, ilçe kaymakamları, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, kurum müdürleri ile il özel idaresi teknik birim müdürleri katıldı.
Barboros Baran - 04.03.2020
Karabük'ten kısa kısa
MAKS bilgilendirme toplantısı, Vali Gürel başkanlığında yapıldı. İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen Adres Kayıt Sisteminde metinsel nitelikte tutulan adres bilgilerinin coğrafi koordinatlarla birleştirilmesi ve oluşturulan altyapının diğer sistemlere entegre edilebilmesi amaçlanan ve İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinden görevlendirilen personelin yaptıkları çalışmaların değerlendirildiği "Mekansal Adres Kayıt Sistemi Projesi" (MAKS) toplantısı Vali Gürel başkanlığında yapıldı. Valilik Toplantı Salonu'nda yapılan ve proje hakkında yetkili idarelerin yapması gereken iş ve işlemlerin anlatıldığı ve bugüne kadar yapılan çalışmaların değerlendirildiği, binalar üzerindeki numaraların tamamlattırılması kararının alındığı toplantıya Vali Gürel'in yanı sıra, vali yardımcısı Barboros Baran, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, kurum müdürleri ile il genelindeki belediye başkanlıklarının ilgili birim yetkilileri, İl Özel İdaresi ve Organize Sanayi Bölgesi yetkilileri katıldı.
Barboros Baran - 19.02.2020
Karabük'ün milli sporcu sayısı başarısı
Karabük Valisi Fuat Gürel, kurum denetimleri kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret ederek 2019 yılında yapılan çalışmalar hakkında İl Müdürü Abdulkadir Çetin'den bilgi aldı. Vali Yardımcısı Barboros Baran, İl Yazı İşleri Müdürü Şerafettin Kelleci ve şube müdürlerinin hazır bulunduğu toplantıda Çetin tarafından 2019 yılında gerçekleştirilen çalışmalar ve faaliyetler hakkında sunum gerçekleştirildi.
Barboros Baran - 17.12.2019
Kadına şiddetle mücadele için valiliklerle eş zamanlı toplantı
"Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Koordinasyon Toplantısı", Karabük Valisi Fuat Gürel başkanlığında düzenlendi. Karabük Valiliğinde düzenlenen toplantıya, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak, Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Ali Sefa Yılmaz, Vali Yardımcısı Barboros Baran, Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer ve kurum müdürleri katıldı.
Barboros Baran - 19.11.2019
Karabük Bağımlılık ile Mücadele Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı
Karabük Bağımlılık ile Mücadele Koordinasyon Kurulu toplantısı Vali Fuat Gürel başkanlığında gerçekleştirildi. Valilik Toplantı Salonu'nda yapılan toplantıya, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak, Vali Yardımcısı Barboros Baran, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutan Vekili Mustafa Kuraş, ilgili kamu kurum ve kuruluş amirleri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Barboros Baran - 17.11.2019
Karabük'te "Uluslararası Foto-Film Festivali" sona erdi
Törene, AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Vali Yardımcısı Barboros Baran, Yenice Kaymakamı Muhammed Evlice, Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, fotoğraf sanatçısı, doğa ve yaban hayatı uzmanı Tansu Gürpınar, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Barboros Baran - 06.11.2019
Karabük'ten kısa kısa
Karabük Valisi Fuat Gürel, beraberinde Vali Yardımcısı Barboros Baran, Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer ve İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Özgür Bülbül ile Düzce–Karapınar grup yolunda devam eden asfalt çalışmalarını inceledi.
Barboros Baran - 27.09.2019
Safranbolu'da çikolata müzesi açıldı
Müzenin açılışına Karabük Vali Yardımcısı Barboros Baran, Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ve davetliler katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Barboros Baran Haberleri | Barboros Baran Kimdir - Haberler - Barboros Baran haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Barboros Baran kimdir, hayatı ve biyografisi. Vali yardımcısı ve kaymakamların da aralarında bulunduğu 50 kişi görevden uzaklaştır
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 20:27:12. #1.14#

title