Balta, Küçük Sanayi Sitesi Esnafıyla Kahvaltıda Buluştu
Haberler » Güncel » Balta, Küçük Sanayi Sitesi Esnafıyla Kahvaltıda Buluştu - Haber

Balta, Küçük Sanayi Sitesi Esnafıyla Kahvaltıda Buluştu

Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta ile Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Enver İskenderoğlu, Vakfıkebir Küçük Sanayi Sitesi esnafıyla kahvaltıda buluştu.

Balta, Küçük Sanayi Sitesi Esnafıyla Kahvaltıda Buluştu

Belediye Başkanı ile Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Enver İskenderoğlu, Vakfıkebir Küçük Sanayi Sitesi esnafıyla kahvaltıda buluştu.


Kahvaltıda sanayi esnafısını sorunlarını dinleyen Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, "Sanayi sitesinin kurulum aşamasında bulundum. O zaman esnaf olan kardeşlerimize öncelik tanınmasını istemiştim. Esnaflarımızda şehir merkezinden ayrılıp sanayi sitesine gidildiğinde müşterilerimizi kaybedeceğiz gibi bir algı oluşuyor. Bu kesinlikle doğru değildir. Sizler de çarşıda dükkanı olan arkadaşlara buranın rahatlığını anlatın. Şuna inanıyorum ki buraya gelen arkadaşlar, çalışma ortamını ve burada ki rahatlığı görünce geç geldikleri için pişmandırlar" dedi.


Kendisine iletilen sorunların çözümlerini anlatan Balta, "Sorunların çözümü noktasında sizlerin birlik ve beraberliği bizim için çok önemlidir. Sanayi esnafı ve belediye olarak sürekli irtibatta olalım. Bu şehir bizim. Bu şehrin güzelleştirilmesi için birlikte karar verelim, birlikte çalışalım. Her zaman sizlerin yanında olduğumuzu bilmenizi isterim" diye konuştu. - TRABZON

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler