MUHAMMET BALTA HABERLERİ

Muhammet Balta haber, Muhammet Balta son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhammet Balta

Muhammet Balta

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1966 - ...

Muhammet Balta Kimdir ?

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, 1966 yılında Vakfıkebir'de doğdu. İlk ve ortaokulu Vakfıkebir'de, Liseyi Trabzon Lisesi'nde tamamladı. 1988 yılında Hacettepe Üniversitesi Maden Fakültesi'nden Maden Mühendisi olarak mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Muhammet Balta - 15.01.2021
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Balta, Trabzon'da 7 binanın yandığı mahallede incelemede bulundu
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Trabzon'un Araklı ilçesi Taşgeçit Mahallesi'nde çıkan yangında evlerini kaybeden vatandaşların yaralarının en kısa sürede sarılacağını söyledi.
Muhammet Balta - 14.01.2021
AK Parti Trabzon Milletvekili Balta, Sürmene'yi ziyaret etti
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Sürmene ilçesini ziyaret etti.
Muhammet Balta - 09.01.2021
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 31.12.2020
Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, Vakfıkebir'de incelemelerde bulundu
Trabzon'da 3 millet bahçesinin aynı anda yapılmaya başlandığını hatırlatan Zorluoğlu, şunları kaydetti: "Akçaabat Millet Bahçesi'ni geçtiğimiz aylarda hizmete açtık. Hüseyin Avni Aker'in olduğu alanda yapılmakta olan millet bahçesinde de epey bir mesafe katedildi. Bugünkü ziyaretimizde gördük ki Vakfıkebir Millet Bahçesi neredeyse açılmaya hazır noktaya gelmiş. Vakfıkebir ve Ortahisar'ı diğerlerinden ayıran temalı millet bahçesi olmaları. Ortahisar'daki spor temalı, Vakfıkebir ise çok önemli bir ürünü olan ekmek temalı millet bahçemiz. Memnuniyetle gördük ki titiz bir çalışma yapılmış. Denize sıfır olması nedeniyle de Türkiye'deki en güzel manzaralı millet bahçesi diyebiliriz. İşletmesi, bakımı, onarımı konusunda ilçe belediye başkanlığımızla çalışıyoruz. En iyi şekilde işletilmesi ve vatandaşlarımızın oradan maksimum düzeyde yararlanması anlamında gereken düzenlemeleri ve işletim modelini yakın zamanda oluşturacağız." Vakfıkebir Belediyesi ile ortak projeler hayata geçireceklerini aktaran Zorluoğlu, "İlçe Belediye Başkanımız Muhammet Balta ile güzel bir iş birliği içerisinde hizmet veriyoruz.
Muhammet Balta - 10.12.2020
10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 03.12.2020
Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulu'nda
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Türkiye'nin, 2018 yılında 437 bin, 2019 yılında 547 bin, 2020 yılında ise 625 bin ton atık plastik ithal ettiğini belirtti.
Muhammet Balta - 02.12.2020
Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Çevre Ajansının kurulmasıyla dışarıdan gelecek atıkların tamamen ortadan kaldırılmasının hedeflendiğini söyledi.
Muhammet Balta - 23.11.2020
24 Kasım Öğretmenler Günü'ne doğru
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 09.11.2020
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 04.11.2020
Türkiye İzmir için tek yürek
Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, İzmir'de yaşanan depremin herkesi derinden üzdüğünü belirterek, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara şifa diledi.
Muhammet Balta - 03.11.2020
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Balta'dan 18. yıl mesajı Açıklaması
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, partisinin iktidara gelişinin 18. yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 28.10.2020
AK Parti Trabzon Milletvekili Balta'dan "Cumhuriyet Bayramı" mesajı
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 27.10.2020
Mevlit Kandili'ne doğru
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, yarın gece idrak edilecek Mevlit Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 26.10.2020
Trabzon'un fethinin 559'uncu yıl dönümü
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Trabzon'un fethinin 559'uncu yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 19.10.2020
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta'dan Muhtarlar Günü mesajı
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Muhtarlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 15.10.2020
Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren teklif TBMM Çevre Komisyonunda
Komisyon, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta başkanlığında toplandı.
Muhammet Balta - 14.10.2020
Çevreye ilişkin ilişkin düzenlemeler içeren teklif TBMM Komisyonunda
Komisyon Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, teklifin tümü üzerinde milletvekillerine söz verdi.
Muhammet Balta - 14.10.2020
Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren teklif TBMM Çevre Komisyonunda
Komisyon, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta başkanlığında toplandı.
Muhammet Balta - 11.10.2020
TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Tunç'un acı günü
Cenaze törenine Bartın Valisi Sinan Güner, Karabük Valisi Fuat Gürel, Çevre ve Şehircilik eski Bakan Yardımcısı Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın İl Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş, Bartın İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Fahri Semiz, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof.
Muhammet Balta - 01.10.2020
Uluslararası Döner Federasyonundan Meclis'te döner ikramı
Şentop'a, AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu ile Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta da eşlik etti.
Muhammet Balta - 26.09.2020
AK Parti Tonya İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresi yapıldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde koronavirüsle mücadele sürecinde her zaman vatandaşın yanında olduklarını aktaran Revi, şöyle devam etti: "Sağlık, ekonomi ve sosyal hayatın büyük hasar görmemesi için tüm önlemleri aldık. Vatandaşlarımıza, esnaflarımıza, işçilerimize ve bu süreçte zarar gören her kesime ulaştık ve desteklemelerimizi yaptık. Dünya koronavirüs salgını ile birbirine düşerken ülkemiz yalnızca kendi vatandaşlarına destek olmakla kalmayıp yaptığı yardımlarla adeta insanlık dersi verdi. Büyük devlet olmak, tek başına maddi unsurlara sahip olmak değil. Şeyh Edebali'nin de dediği gibi 'insanı yaşat ki devlet yaşasın' anlayışından geçmektedir." Kongreye, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta ve Bahar Ayvazoğlu, Karadeniz Bölgesi Bölge Koordinatörü Yahya Çelik ile partililer katıldı.
Muhammet Balta - 25.09.2020
Son dakika haberi: Bakan Karaismailoğlu, yeni Zigana Tüneli inşaatında incelemelerde bulundu Açıklaması
Bakan Karaismailoğlu'na incelemeleri sırasında Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Enver İskurt, Altyapı Yatırımları Genel Müdürü Yalçın Eyigün ile AK Parti İl Başkanı Haydar Revi eşlik etti.
Muhammet Balta - 25.09.2020
Bakan Karaismailoğlu: "Yeni Zigana Tüneli kuzey-güney aksındaki önemli bir ulaşım ağı olacak"
Ziyaretleri sırasında Bakan Karaismailoğlu'na AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora ile Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ve diğer ilgililer eşlik etti.
Muhammet Balta - 20.09.2020
Son dakika haberi | AK Parti'nin Bursa'daki 3 ilçe kongresi daha tamamlandı
Kongrelere AK Parti Trabzon Milletvekili, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa İl Koordinatörü Muhammet Balta, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, milletvekilleri Efkan Ala, Refik Özen, Osman Mesten, Atilla Ödünç, Ahmet Kılıç, Emine Yavuz Gözgeç, Vildan Yılmaz Gürel ve Zafer Işık katıldı.
Muhammet Balta - 20.09.2020
AK Parti'li Turan, partisinin Bayramiç İlçe Kongresinde konuştu Açıklaması
Kimin ne yanlış yaptığını göstereceklerini, söyleyeceklerini anlatan Turan, şunları kaydetti: "Artık bu CHP, Tanrıkulu'nun, Kaftancıoğlu'nun ve benzerlerinin CHP'si. 'Benim kanım aksa da kafamı kessem de oyum CHP'ye' diyen teyzelerin, amcaların, dedelerin, gençlerin bir kez daha düşünmesini özellikle istiyorum. O senin 'Kanımı akıtsam da CHP akar' dediğin CHP, bu CHP değil. Atatürk'ün CHP'si asla şu anki CHP değil. O yüzden oyuna gelmeyeceğiz. Biz hizmet yaparken de siyaset yaparken de bu denkleme dikkat edeceğiz ama onlar kiminle giderse gitsin, kiminle yürürse yürüsün, her zaman söylüyorum, kartallar kartallarla uçar, kargalar kargalarla. Biz kartallarla uçmaya devam edeceğiz inşallah." Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle açık alanda gerçekleştirilen Kongreye, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, delegeler ve çok sayıda partili katıldı.
Muhammet Balta - 20.09.2020
AK Parti Ayvacık İlçe Başkanı Nazmi Tok güven tazeledi
Tok'un yeniden başkanlığa getirildiği kongreye, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ve Trabzon Milletvekili Muhammet Balta ile delegeler katıldı.
Muhammet Balta - 18.09.2020
19 Eylül Gaziler Günü
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 12.09.2020
AK Parti Maçka ve Yomra ilçe kongreleri yapıldı
Kongreye, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta ve Bahar Ayvazoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman, Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, diğer ilgililer ve partililer katıldı.
Muhammet Balta - 29.08.2020
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Balta'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı...
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, "Aziz atalarımızın bizlere emanet bıraktığı bağımsız Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni ebediyen yaşatmak ve müreffeh yarınlara taşımak ay yıldızlı bayrak altında yaşayan tüm bireyler olarak hepimizin ortak sorumluluğu...
Muhammet Balta - 13.08.2020
AK Parti Trabzon Milletvekili Balta AK Parti'nin kuruluş yıl dönümünü kutladı
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, AK Parti'nin 19. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 12.08.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, Vakfıkebir'de incelemelerde bulundu
Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, Vakfıkebir ilçesinde incelemelerde bulunan Zorluoğlu, ilk olarak Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta'yı makamında ziyaret etti.
Muhammet Balta - 30.07.2020
AK Parti Trabzon Milletvekili Balta'dan Kurban Bayramı mesajı
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 16.07.2020
TBMM Komisyonlarda görev dağılımları belli oldu
Çevre Komisyonu: Başkan AK Parti Trabzon milletvekili Muhammet Balta, Başkanvekili AK Parti Bursa milletvekili Muhammet Müfit Aydın, Sözcü MHP Ankara milletvekili Sadir Durmaz, Katip AK Parti Ankara milletvekili Barış Aydın.
Muhammet Balta - 20.06.2020
Babalar Günü'ne doğru
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Babalar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muhammet Balta - 12.06.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, koruma altına alınan Barma Yaylası'nı ziyaret etti
Kurum'a incelemeleri sırasında Vali İsmail Ustaoğlu'nun yanı sıra Bakan Yardımcısı Fatma Varank, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu, Adnan Günnar ve Salih Cora ile Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ve diğer ilgililer eşlik etti.
Muhammet Balta - 12.06.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Trabzon'da ziyaret ve incelemelerde bulunarak açılışa katıldı
Ziyarette, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu, Adnan Günnar, Salih Cora, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ve diğer yöneticiler de yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muhammet Balta Haberleri | Muhammet Balta Kimdir - Haberler - Muhammet Balta haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhammet Balta kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Balta, Trabzon'da 7 binanın yandığı mahallede incelemed
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 13:43:00. #1.14#
title