Ballıca Mağarası Haberleri

Ballıca Mağarası haber, Ballıca Mağarası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ballıca Mağarası - 17.09.2020
Son dakika haberleri! Ballıca Mağarası'nın yanında 4 milyon lira yatırımla otel yapılacak
Son dakika haberi... Tokat'ta, UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'ne giren Ballıca Mağarası'nın yanında sağlık için yurda gelenlere hizmet vermek üzere otel yapılacağı bildirildi.
Ballıca Mağarası - 04.08.2020
Ballıca Mağarası ve Kaz Gölü'nü bayramda 18 bin kişi ziyaret etti
Tokat'ın Pazar ilçesinde bulunan Ballıca Mağarası ve Kaz Gölü'nü 4 günlük Kurban Bayramı tatilinde 18 bin kişi gezdi.
Ballıca Mağarası - 23.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Kent merkezine önceki gün gelen 30 ülken 60 yabancı tur operatörü, Turizm İl Müdürlüğü'nün organizasyonuyla Tokat'taki tarihi, turistik yerleri gezdi. Tokat'ta turizmin gelişmesi amacıyla tur operatörleri ile ikili görüşmeler yapıldı. Yabancı turizm operatörleri şehri de yakından tanımak için organize edilen gezi etkinliğinde kent merkezine 26 kilometre uzaklıktaki Pazar ilçesine bağlı Ballıca köyünde, 1085 rakımlı tepede bulunan, dünyanın en büyük ve görkemli mağaraları arasında gösterilen Ballıca Mağarası'nı ziyaret etti.
Ballıca Mağarası - 22.06.2019
30 ülkeden turizm acentası yetkilileri Tokat'ı gezdi
Kent merkezine dün gelen 30 ülken 60 yabancı tur operatörü, Turizm İl Müdürlüğü'nün organizasyonuyla Tokat'taki tarihi, turistik yerleri gezdi. Tokat'ta turizmin gelişmesi amacıyla tur operatörleri ile ikili görüşmeler yapıldı. Yabancı turizm operatörleri şehri de yakından tanımak için organize edilen gezi etkinliğinde kent merkezine 26 kilometre uzaklıktaki Pazar ilçesine bağlı Ballıca köyünde, 1085 rakımlı tepede bulunan, dünyanın en büyük ve görkemli mağaraları arasında gösterilen Ballıca Mağarası'nı ziyaret etti.
Ballıca Mağarası - 22.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 15
Kent merkezine dün itibari ile gelen 30 ülken 60 yabancı tur operatörü Tokat Turizm İl Müdürlüğünün organizasyonuyla Tokat'taki tarihi, turistik yerleri gezdi. Tokat'ta turizmin gelişmesi amacıyla tur operatörleri ile ikili görüşmeler yapıldı. Yabancı turizm operatörleri şehri de yakından tanımak için organize edilen gezi etkinliğinde kent merkezine 26 kilometre uzaklıktaki Pazar ilçesine bağlı Ballıca köyünde, 1085 rakımlı tepede bulunan mağara, dünyanın en büyük ve görkemli mağaraları arasında gösterilen Ballıca Mağarasını ziyaret etti.
Ballıca Mağarası - 22.06.2019
Yabancı tur operatörleri Tokat'ta kiraz topladı
Tokat Eko-Turizm info programı kapsamında Tokat'a gelen yabancı tur operatörleri kiraz topladı. Tokat Turizm İl Müdürlüğü ile TravelShop Turkey işbirliğinde yürütülen program kapsamında yaklaşık 30 ülkeden 60'a yakın yabancı tur operatörü Tokat'a geldi. Tur operatörleri Ballıca Mağarası'nı gezerek yetkililerden bilgi aldı.
Ballıca Mağarası - 04.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 5
Pazar ilçesi Ballıca Mağarası yolu üzerinde iki koç yol ortasında kavga etmeye başladı.
Ballıca Mağarası - 29.05.2019
UNESCO listesindeki Ballıca Mağarası sağlık turizmine aday
UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'ne geçen ay giren Ballıca Mağarası'nın, milyonlarca yılda oluşan doğal zenginliklerinin yanı sıra sahip olduğu negatif iyonlar sayesinde sağlık ve terapi merkezi olabileceği bildirildi.
Ballıca Mağarası - 01.05.2019
Ballıca Mağarası'nı 1 Yılda 140 Bin Kişi Ziyaret Etti
TOKAT'ın Pazar ilçesinde bulunan ve oluşumu milyonlarca yıla dayanan, UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'ndeki doğa harikası Ballıca Mağarası'nı 1 yıl içerisinde 140 bin kişi ziyaret etti.
Ballıca Mağarası - 16.04.2019
Ballıca Mağarası, Unesco Dünya Mirası Geçici Listesi'nde
TOKAT Valisi Ozan Balcı, Pazar ilçesinde bulunan ve oluşumu milyonlarca yıl önce gerçekleşen doğa harikası Ballıca Mağarası'nın UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'ne alındığını açıkladı.
Ballıca Mağarası - 16.04.2019
Ballıca Mağarası Unesco Dünya Mirası Geçici Listesinde
Birleşmiş Milletler, Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) "Dünya Mirası Listesi Yolunda Ballıca Mağarası Projesi" kapsamında yapılan başvuruyla Tokat'ın Pazar ilçesindeki Ballıca Mağarası'nın UNESCO Dünya Miras Geçici Listesine alındığı bildirildi.
Ballıca Mağarası - 21.02.2019
Ballıca Mağarası, Unesco Yolunda
TOKAT Valisi Ozan Balcı, Pazar ilçesinde bulunan ve oluşumu milyonlarca yıl önce gerçekleşen doğa harikası Ballıca Mağarası'nın UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne alınması için çalışmaların başladığını söyledi.
Ballıca Mağarası - 01.12.2018
Astım ve Koah Hastalarının Gözdesi "Ballıca Mağarası"
Tokat'ın Pazar ilçesinde bulunan Ballıca Mağarası, iyi geldiği düşüncesiyle astım ve KOAH hastalarından ilgi görüyor.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ballıca Mağarası Haberleri | Ballıca Mağarası Haber - Haberler - Ballıca Mağarası haberleri, son dakika ballıca mağarası haber ve gelişmeleri burada. TOKAT'TA, YOL ORTASINDA KALAN 'ANIT AĞAÇ' İLGİ ÇEKİYOR.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.4.2021 22:18:57. #1.14#

title