Bakan Çavuşoğlu Memleketi Alanya'da Vatandaşa Simit İkram Etti
Haberler » Politika » Bakan Çavuşoğlu Memleketi Alanya'da Vatandaşa Simit İkram Etti - Haber

Bakan Çavuşoğlu Memleketi Alanya'da Vatandaşa Simit İkram Etti

Bakan Çavuşoğlu memleketi Alanya'da vatandaşa simit ikram etti Bakan stantta ilk simidi şarkıcı Lara'ya verdiANTALYA - Bir dizi temaslar için memleteki Antalya'nın Alanya İlçesine gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Gençlik Kolları ile vatandaşa simit dağıttı.

Bakan Çavuşoğlu memleketi 'da vatandaşa simit ikram etti

Bakan stantta ilk simidi şarkıcı 'ya verdi


ANTALYA - Bir dizi temaslar için memleteki Antalya'nın Alanya İlçesine gelen Dışişleri Bakanı , AK Parti Gençlik Kolları ile vatandaşa simit dağıttı.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hükümet Meydan'ındaki AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları üyelerinin 2. düzenlediği 'Gece gece simit çay' etkinliğine katıldı. Partili gençler Atatürk Caddesi üzerinde meşalelerle karşıladığı Bakan Çavuşoğlu, vatandaşlarla selamlaşarak etkinlik alanına geçti. Kurulan stantta vatandaşa simit çay ve kahvaltılık ikram eden partili gençlere katılan Bakan Çavuşoğlu, burada kendisi de vatandaşlara simit dağıttı. Bakan Çavuşoğlu ilk simidi ise şarkıcı Lara'ya verdi. Yabancı turistlerin de geldiği stantta yaklaşık 20 dakika gençlerle beraber vatandaşa simit ikram eden Çavuşoğlu, toplanan vatandaşlarla da bir süre sohbet etti. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu yapılan simit çay etkinliğinin ardından Alanya'daki programını tamamladı.

Kaynak: İHA

Haber Videosu: Bakan Çavuşoğlu Memleketi Alanya'da Vatandaşa Simit İkram Etti