Baghdad Amreyev Haberleri

Baghdad Amreyev haber, Baghdad Amreyev son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Baghdad Amreyev - 12.11.2021
LİDERLER, ZİRVE İÇİN TEKNEYLE DEMOKRASİ VE ÖZGÜRLÜKLER ADASI'NA GİDİYOR
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kazakistan Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev, Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sadır Caparov, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev, Macaristan Başbakanı Viktor Orban, Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbangulu Berdimuhamedov ve Türk Konseyi Genel Sekreteri Baghdad Amreyev teknede sohbet etti.
Baghdad Amreyev - 12.11.2021
ERDOĞAN, SULTANAHMET'TE TÜRK KONSEYİ GENEL SEKRETERLİĞİ BİNASININ AÇILIŞINI YAPTI
Sultanahmet'te bulunan Türk Konsey Binası için açılış töreni düzenlendi. Törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kazakistan Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev, Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sadır Caparov, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev, Macaristan Başbakanı Viktor Orban, Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbangulu Berdimuhamedov ve Türk Konseyi Genel Sekreteri Baghdad Amreyev katıldı.
Baghdad Amreyev - 11.11.2021
Türk Konseyi üyeleri Afrika'da ihtiyacı olan ülkelere aşı bağışı yapacak
Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi (Türk Konseyi) Dışişleri Bakanları 8. Zirvesi öncesi Türk Konseyi Genel Sekreteri Baghdad Amreyev ile Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto, Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde ortak basın toplantısı düzenledi.
Baghdad Amreyev - 11.11.2021
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: "Daha fazla ticaret; daha fazla girişimciyle ve daha güçlü özel sektörle sağlanır"
Basına açık olarak gerçekleştirilen İş Forumu'na; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türk TSO'nun Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türk Konseyi Genel Sekreteri Baghdad Amreyev, Azerbaycan Sahipkarlar Konfederasyonu (ASK) Başkanı Mammad Musayev, Kazakistan Cumhuriyeti Ulusal Girişimciler Odası (ATAMEKEN) Başkanı Ablay Myrzahhmetov, Özbekistan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dr Adham Ikramov, Kırgız Cumhuriyeti Ticaret ve Sanayi Odası 1.
Baghdad Amreyev - 09.11.2021
"Türk Ticaret ve Sanayi Odası İş Forumu" yarın İstanbul'da gerçekleştirilecek
Etkinliğe, TOBB ve Türk TSO'nun Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile Türk Konseyi Genel Sekreteri Baghdad Amreyev'in yanı sıra paydaş ülkelerin iş dünyası temsilcileri de katılım sağlayacak.
Baghdad Amreyev - 04.11.2021
"Bağımsızlıklarının 30. Yılında Türk Cumhuriyetleri Sempozyumu" Millet Kütüphanesi'nde düzenlenecek
Sempozyuma Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Serdar Çam, Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Muhittin Şimşek, Türk Konseyi Genel Sekreteri Baghdad Amreyev, Türk cumhuriyetlerinin Ankara büyükelçileri ve akademisyenler katılacak.
Baghdad Amreyev - 03.11.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk Konseyi Genel Sekreteri Amreyev'i kabul etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Konseyi Genel Sekreteri Baghdad Amreyev'i kabul etti.
Baghdad Amreyev - 03.11.2021
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Konseyi Genel Sekreteri Baghdad Amreyev'i Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Konseyi Genel Sekreteri Baghdad Amreyev'i Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.
Baghdad Amreyev - 03.11.2021
Türk Konseyi 8'inci Zirvesi öncesi üye ülke eğitim bakanları bugün İstanbul'da buluşuyor
Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in ev sahipliğinde yapılacak toplantılara, Kazakistan Eğitim ve Bilim Bakanı Askhat Aimagambetov, Azerbaycan Eğitim Bakanı Emin Amrullayev, Kırgızistan Eğitim ve Bilim Bakanı Bolotbek Kupeshev, Özbekistan Halk Eğitimi Bakan Yardımcısı Temurjon Komilov, Türk Konseyi Genel Sekreteri Baghdad Amreyev, Uluslararası Türk Akademisi Başkanı Darkhan Kydyrali ve Macaristan İstanbul Başkonsolosu Laszlo Keller'in katılımı bekleniyor.
Baghdad Amreyev - 03.11.2021
GÜNDEM ÖZETİNE
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Türk Konseyi Genel Sekreteri Baghdad Amreyev ile güven mektubu sunacak, Litvanya Büyükelçisi Ricardas Degutis, Katar Büyükelçisi Mohamed Nasser Jassim M.
Baghdad Amreyev - 22.10.2021
Türk Konseyi Medya Forumu'nda Türk dünyasında dizi-film sektörü ele alındı
Türk Konseyi Genel Sekreteri Baghdad Amreyev, Türk Konseyi'nin 12 yıldır tüm komşularıyla dostane ilişkileri sürdürürken, herhangi bir sorun yaşamadığını belirterek, "Bu açıdan da tüm ülkeler için bir cazibe merkezi olduk.
Baghdad Amreyev - 06.10.2021
12. Ulaştırma ve Haberleşme Şurası
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcısı Enver İskurt'un açılış konuşmasıyla başlayan panelde, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu, Türk Konseyi Genel Sekreteri Baghdad Amreyev, ICA Genel Müdürü Serhat Soğukpınar, WiLAT Kurucu Başkanı Berna Akyıldız, Amazon Türkiye Ülke Müdürü Richard Marriott panelist olarak yer aldı.
Baghdad Amreyev - 27.09.2021
Türk Konseyinin bildirisinde Afganistan'da kalıcı barışa destek vurgusu
Kazakistan Cumhuriyeti Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Mukhtar Tleuberdi, Kırgızistan Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Ruslan Kazakbaev, Özbekistan Dışişleri Bakanı Abdulaziz Kamilov, Macaristan'ın Ankara Büyükelçisi Viktor Matis ve Türk Konseyi Genel Sekreteri Baghdad Amreyev, Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov'un başkanlığında İstanbul'da Afganistan gündemiyle Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi (Türk Konseyi) Dışişleri Bakanları Konseyi Olağanüstü Toplantısı düzenlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Baghdad Amreyev Haberleri | Baghdad Amreyev Kimdir - Haberler - Baghdad Amreyev haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Baghdad Amreyev kimdir, hayatı ve biyografisi. İbn Haldun Üniversitesinde Türk Konseyinden Türk Devletleri Teşkilatına başlıklı e
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 08:21:56. #1.16#

title