Bağcılar Belediyesi, gençler için ücretsiz BESYO ve POMEM hazırlık kursu açtı - Haberler
Haberi Paylaş

Bağcılar Belediyesi, gençler için ücretsiz BESYO ve POMEM hazırlık kursu açtı

Bağcılar Belediyesi, gençler için ücretsiz BESYO ve POMEM hazırlık kursu açtı

Bağcılar Belediyesi, Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) ile Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'nda (BESYO) okumak isteyen gençler için ücretsiz hazırlık kursu açtı.

Bağcılar Belediyesi, Polis Meslek Eğitim Merkezi ( Pomem ) ile Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'nda (BESYO) okumak isteyen gençler için ücretsiz hazırlık kursu açtı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, lise mezunları için çok önemli bir eğitim hizmeti hayata geçirildi.

Bu kapsamda, POMEM ile BESYO sınavlarına girecek gençler için hazırlık kursu verilecek. Lise mezunu gençler, yaz mevsiminde alacakları derslerle hayallerindeki mesleğe kavuşmak için mücadele edecek.

Lise mezunu öğrencilerin katılabileceği BESYO ile POMEM hazırlık kursu, Bağcılar Olimpik Spor Salonu, Göztepe Spor Kompleksi ve Mahmutbey Stadyumu'nda gerçekleştirilecek. Uzman eğitmenlerin gireceği derslerde, yetenek sınavlarında kullanılan parkurların bire bir modelleriyle eğitim verilecek. Ücretsiz sunulacak hizmetten 400 kişi yararlanacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, gençlerin hayalindeki mesleğe kavuşmaları için onlara destek olduklarını belirterek, "Öğrencilerimiz yaz mevsimini sınava hazırlanarak geçirecek. Kendilerine en kaliteli eğitimi vereceğiz. Derslere katılım gösterip azimle çalışanların sınavlarda başarılı olacağına inanıyorum." ifadelerini kullandı.

Haziran sonuna kadar devam edecek kurs başvuruları, "www.bagcilar.bel.tr" internet adresi üzerinden çevrim içi yapılacak.

AA / Lale Bildirici - Güncel

Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu, Bağcılar Belediyesi, Bağcılar, POMEM, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title