Ayrılık Haberlerine Kerem Bürsin Son Noktayı Koydu!

Ayrılık Haberlerine Kerem Bürsin Son Noktayı Koydu!

04.04.2019 23:17 | Son Güncelleme: 04.04.2019 23:18

Üç buçuk yıllık aşkı Serenay Sarıkaya ile ayrıldığı yönünde sürekli haber olan Kerem Bürsin, sessizliğini bozarak açıklamalarda bulundu.

Üç buçuk yıllık aşkı Serenay Sarıkaya ile ayrıldığı yönünde sürekli haber olan Kerem Bürsin, sonunda sessizliğini bozdu.

AÇIKLIK GETİRDİ

Amerika'da 1.5 ay kaldıktan sonra geçen günlerde İstanbul'a dönen Kerem Bürsin, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Oyuncu, bir iş görüşmesi için geldiği Nişantaşı'nda ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kerem Bürsin, sevgilisi Serenay Sarıkaya ile ayrılık haberlerine açıklık getirdi.

"ALIŞTIK ARTIK BU TÜR HABERLERE"

Oyuncu sorulara, "Ben yokum, o burada bazı işler yapıyor. Doğal olarak bu tür haberler çıkıyor. Her şey harika gidiyor. Bir ayrılık yok. Biz normal karşılıyoruz bu tür haberleri. Alıştık açıkçası bu tür haberlere" diye cevap verdi.

Ayrılık Haberlerine Kerem Bürsin Son Noktayı Koydu!
Haber Yorumları (3)
KARDELEN: Evet katılıyorum . sırası hiç deyil zamanı hiç deyil hem kime ne ayrılmalarda gayet normal büyük bir olaymı bu önemli olan ülke sorunu .
CEMŞİR: Sehven (millet yanlış adama oy verdi (!), ömür boyu O na vermeliydi)
ÖĞRETMEN: “Deyil” yazımı yanlış “Değil” olacak lütfen
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title