Ayhan Kaya Haberleri

Ayhan Kaya haber, Ayhan Kaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ayhan Kaya - 16.07.2021
Görme Engelli Ayhan Kaya, Konya'dan Altın Madalya İle Döndü
Yeşilyurt Belediyespor Görme Engelliler Spor Takımı oyuncusu Ayhan Kaya, Konya'da düzenlenen Türkiye Görme Engelliler Halter Şampiyonasından altın madalya ile dönüş yaptı.
Ayhan Kaya - 28.06.2021
Avrupa'nın Geleceği ve Türkiye Webinar Dizisi "Avrupa Kimliği ve Avrupa'nın Geleceği"
10. 00 - 12. 00 10. 00 Açılış Konuşması: Faruk Kaymakcı, Büyükelçi, Dışişleri Bakan Yardımcısı ve Avrupa Birliği Başkanı Doç. Dr. Özgün Erler Bayır, FUTUREU Jean Monnet Module Ayhan Zeytinoğlu, IKV Başkanı 10. 45 Panel (10 minutes for each panelist followed by Q&A session): Moderator: Gökhan Kilit, IKV Genel Sekreter Yardımcısı Panelistler) Prof. Dr. Ayhan Kaya, İstanbul Bilgi Üniversitesi Başak Türkoğlu, Büyükelçi, Dışişleri Bakanlığı, AB ile İlişkiler Genel Müdürü Doç.
Ayhan Kaya - 24.06.2021
"Avrupa Kimliği ve Avrupa'nın Geleceği" panelinde Türkiye'nin yeri ve üyeliği tartışıldı
Panele, AB ile İlişkiler Genel Müdürü Büyükelçi Başak Türkoğlu, İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) Başkanı TOBB Başkan Yardımcısı Ayhan Zeytinoğlu, İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Özgün Erler Bayır, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayhan Kaya, İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) Genel Sekreteri ve Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Çiğdem Nas, Türkiye Araştırmaları Merkezi Başkanı Günter Seufert, Chatham House Kıdemli Araştırmacısı Hans Kundnani ve Polonya Uluslararası İlişkiler Enstitüsü (PISM) Orta Doğu ve Afrika Programı Başkanı Karol Wasilewski konuşmacı olarak katıldı.
Ayhan Kaya - 28.05.2021
Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, kazadan kurtulan 2 pilotu ziyaret etti
Kazanın ardından Foça'lı balıkçılar Latif Beytorun ve Ayhan Kaya, pilotlardan birini uçağın içerisinden çıkararak, diğerini ise paraşütle atladığı bölgeye giderek kurtarmıştı.
Ayhan Kaya - 21.04.2021
UNDP Türkiye'den "2020 İnsani Gelişme Raporu Türkiye Takip Toplantısı" etkinliği
UNDP Türkiye Suriye Krizine Yanıt ve Dayanıklılık Programı İletişim Yöneticisi Eşref Ruşen İnceoğlu'nun moderatörlüğünde gerçekleştirilen, "İnsan Hareketliliği, zorla yer değiştirme, mülteciler ve ötesi: Bir göç laboratuvarı olarak Türkiye" konulu diğer panelde ise, İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayhan Kaya, Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Doç.
Ayhan Kaya - 15.07.2020
Ayılar kovanları parçaladı, arılar telef oldu
Ayılar kovanları parçaladı, arılar telef oldu KÜTAHYA - Kütahya'nın Emet ilçesinde arı üreticilerinin 6 arı kovanını ayılar parçaladı. Kovanların içerisindeki arılar ise telef oldu. 110 kovan ile bölgede yaklaşık 10 yıldır arıcılık yapan Manisalı üreticiler, ayı saldırılarının önlenmesi için yetkililerden destek istediler. Emet ilçesi Ömerfakı köyü civarında Manisa'dan gelip 10 yıldır arıcılık yaptıklarını belirten Sabri Toruncuk, "Haftada 1 veya 2 gün arı kovanlarımızın başına gelebiliyoruz. Arkadaşım Ayhan Kaya ile Ömerfakı köyü yarma mevkiinde 110 kovan arımız var.
Ayhan Kaya - 22.12.2019
CHP'de seçim heyecanı devam ediyor
Dikili, Torbalı, Kınık, Geçen salı yapılan Dikili seçimlerinde mevcut ilçe başkanı Hasan Altıparmak tek adaydı. Asil üye listesinde yer alan, Kevser Bozkurt, Ayfer Budak, Rıza Duru, Dilek Engin, Figen Gençay, Hakan göçmen, Öngay İkiz, Ekin Urcun Baran Kabaktaş, Çağdaş Ünay Kılıç, Ümit Kırgöz, Emre Kırlı, Levent Özcan ilçe yöneticisi seçildi. Geçen perşembe, Torbalı'da mevcut ilçe başkanı Erol Günaydın seçime tek aday olarak girdi. Yönetim kurulu asil üyeleri; Ayhan Kaya, Aydın Yılmaz, Onur Toklu, Ersin Aslan, Ramadan Berber, Serkan Çakır, Cüneyt Akın, Engin Köse, Hüseyin Deveci, Fahrettin Belen, Asım Ekici, Akan Şengül, Fetiye Şengüzel, Gökhan Şapçı, Hüseyin Arslan, Gül Kader Arı olarak belirlendi.
Ayhan Kaya - 15.12.2019
(Havadan fotoğraflarla) Otoyolların ortasında kalan tarihi kemere taş hırsızları dadandı
  "BU BAŞKA BİR ÜLKEDE OLSA BÖYLE OLMAZ" Bölgede 4 yıldır hurdacılık yapan ve tarihi kemeri korumayı kendine görev edinen Ayhan Kaya, taş hırsızlarının gece saatlerinde geldiğini söyledi.
Ayhan Kaya - 15.12.2019
(Havadan görüntülerle)- OTOYOLLARIN ORTASINDA KALAN TARİHİ KEMERE TAŞ HIRSIZLARI DADANDI.
"BU BAŞKA BİR ÜLKEDE OLSA BÖYLE OLMAZ" Bölgede 4 yıldır hurdacılık yapan ve tarihi kemeri korumayı kendine görev edinen Ayhan Kaya, taş hırsızlarının gece saatlerinde geldiğini söyledi.
Ayhan Kaya - 17.10.2019
Barış Pınarı Harekatı'na destek
Grup adına konuşan Ayhan Kaya, şehitler diyarı Sarıkamış'ta yaşayan vatandaşlar olarak her zaman devletin, askerin, polisin, güvenlik güçlerinin yanında ve destekçisi olduklarını söyledi.
Ayhan Kaya - 04.09.2019
Dinar'dan kısa kısa
Cumhuriyet Başsavcısı Selman Eskiler, kurumlardan emekli olan Başmemuru Reşide Özen, Muhittin Özen ile Ayhan Kaya'ya teşekkür belgesini takdim etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ayhan Kaya Haberleri | Ayhan Kaya Kimdir - Haberler - Ayhan Kaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ayhan Kaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Olası yangınların önüne geçmek için piknik alanlarındaki çöpler toplandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.9.2021 23:15:32. #1.16#

title