Arzu Kaprol Haberleri

Arzu Kaprol haber, Arzu Kaprol son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Arzu Kaprol - 05.11.2020
İtalyan Tasarım Günleri başladı
Dijital ortamda yayınlanacak panellerde İtalyan tasarımcılara, moda tasarımcısı Arzu Kaprol, mimar Han Tümertekin ve Alper Derinboğaz, tasarımcı Neslihan Işık, küratör Efe Korkut Kurt ve kreatif danışman Can Remzi Ergen gibi isimler eşlik edecek.
Arzu Kaprol - 08.10.2020
Pandemi nedeniyle ertelenen İtalyan Tasarım Günleri 5 Kasım'da başlayacak
Online panellerde İtalyan tasarımcılara Modacı Arzu Kaprol, Mimar Han Tümertekin ve Alper Derinboğaz, Tasarımcı Neslihan Işık, Küratör Efe Korkut Kurt ve Kreatif Danışman Can Remzi Ergen gibi isimler eşlik edecek.
Arzu Kaprol - 28.02.2020
Oyuncak müzesi açmak için "sandıktan çıkan" gelinlikleri sergileyecekler
Sergide ünlü moda tasarımcısı Arzu Kaprol'un annesi tarafından yıllar önce dikilen gelinliklerin de yer aldığını belirten Özyazıcı, "Sandıktan çıkan gelinliklerin kumaşları şu anda bulunmuyor.
Arzu Kaprol - 18.11.2019
Design Week Turkey'e 61 bin kişi ile rekor katılım
4 gün süren etkinlik boyunca 100'den fazla konuşmacı ve 150'nin üzerinde tasarımcı, 34 panel ve konferans ile 53 sergi ve atölye çalışmalarında katılımcılarla buluştu. Katılımcılar, ana teması "Tasarımın Ötesinde" olan etkinlikte, İngiliz endüstriyel tasarımcı Sebastian Bergne, London Design Festival Direktörü Ben Evans, Hollandalı sanatçı ve yenilikçi Daan Roosegaarde, otomobil tasarımcısı Niels van Roij, Tayvan Medikal Tasarım Birliği Başkanı Kevin C. TSeng, International Forum Design Üst Yöneticisi (CEO) Ralp Wiegmann, mimar Melike Altınışık, moda tasarımcısı Arzu Kaprol ve Hakan Akkaya, ekonomist Emre Alkin gibi konuşmacıları dinleme fırsatı buldu.
Arzu Kaprol - 04.05.2018
Toçev Ve Arzu Kaprol, Puduhepa İçin Buluşuyor
Puduhepa, aynı topraklarda doğduğu kız kardeşlerinin geleceği için binlerce yıl sonra geri döndü.
Arzu Kaprol - 23.04.2018
Tekstilde İnovasyon 200 Milyon Dolar Ciro Getirecek
Lüleburgaz, Gaziantep ve ABD'de de üretim tesisleri bulunan Mogul AŞ'nin Üst Yöneticisi (CEO) Serkan Göğüş, üretime henüz bir yıl önce başlamalarına rağmen Madaline'a hazır giyim ve tekstil firmalarından çok yoğun bir ilgi olduğunu ifade etti. Arzu Kaprol liderliğindeki tasarımlar büyük ilgi gördü Lüleburgaz'da toplam 75 milyon dolarlık stratejik bir yatırımla endüstri 4.
Arzu Kaprol - 16.04.2018
Sustainable Brands 2018 İçin Geri Sayım
Bu yıl da Sustainable Brands'in değişmeyen moderatörü Thomas Kolster'in yönetiminde gerçekleşecek konferansta; Vincent Avanzi, Arthur Woods, Jacob Benbunan ve Paul Twivy gibi öne çıkan konuşmacıların yanı sıra BASF Global Sürdürülebilirlik Direktörü Manuela Werner, P&G Global Fairy Genel Müdürü Elvan Önal, Unilever Türkiye Başkan Yardımcısı Kamuran Uçar, Ülker Türkiye Başkanı Mete Buyurgan, Moda Tasarımcısı Arzu Kaprol, Philips Aydınlatma Ortadoğu ve Türkiye Başkanı Göktuğ Gür, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Emre Zorlu, , Kordsa CEO'su Ali Çalışkan ,Bilim İnsanı Dr.
Arzu Kaprol - 20.12.2017
"Tahir İle Zühre" Bir İlke İmza Attı, Ayakta Alkışlandı!
Duygu Varlıer'in yapımcılığını, Onur Turan'ın yönetmenliğini üstlendiği müzikalin oyuncu kadrosunda; Ayça Varlıer, Barbaros Büyükakkan, Seyyal Taner, Renan Bilek, Can Bora Genç, Kenan Dağaşan ve Zafer Erdaş yer alıyor. Usta kalem Şefik Onat tarafından yazılan müzikalin besteleri Eylem Pelit'in, kreatif iletişim direktörlüğü Aslı Varlıer Pelit'in, koreografisi ise Nur Sonbahar'ın imzasını taşıyor. Mekân sponsorluğunu Zorlu PSM'nin üstlendiği müzikalin sanatçı kostümlerinin sponsorluğu, aynı zamanda kostümleri hazırlayan Arzu Kaprol'e, orkestra kostümlerinin sponsorluğu Hatemoğlu'na, medya sponsorluğu ise Best FM'e ait.
Arzu Kaprol - 24.11.2017
2017'yi 121 Milyon Dolar Ciroyla Kapatmayı Hedefliyoruz"
Türkiye'nin, hazır giyim ve tekstil üretiminde en önemli ham maddelerden biri olan pamuğun yarısını ithalat ettiğini vurgulayan Göğüş, sözlerini şöyle sürdürdü: "Türkiye, dünyanın üçüncü pamuk ithalatçısı konumunda bulunuyor. Yıllık 1,4 milyon ton pamuk ihtiyacı olduğu halde 750- 800 bin ton kadar üretimimiz var. Aradaki farkı yurt dışından karşılıyoruz ve pamuk ithalatı için 2,5 milyar dolara yakın döviz harcıyoruz. Ülkemizin stratejik öneme sahip sektörleri olan hazır giyim ve tekstil için pamuğa alternatif çözümler bulmak zorundayız. Nonwowen kumaş, bu noktada, insan sağlığına uygun yapısı, maliyet avantajı, tedarik ve uygulama kolaylığı ile girişimcilerimize önemli bir fırsat sunuyor." Moda tasarımcısı Arzu Kaprol da nonwowen kumaşın yeni bir teknolojik malzeme, hem de uygulama kolaylığı ile hazır giyim ve tekstil üretiminde çok önemli bir alternatif olduğunu söyledi.
Arzu Kaprol - 02.11.2017
"Adım Adım" İyilik Peşindeki Koşu Hızlı Başladı
Arzu Kaprol, Cezmi Baskın, Demir Demirkan, Fırat Tanış, Funda Eryiğit, Füsun Erbulak, Hakan Vreslaka, İlker Ayrık, Janset, Jozi Zalma, Meriç Aral, Metin Uca, Leman Sam, Levent Üzümcü, Niyazi Koyuncu, Orhan Aydın, Özgür Mumcu ve Sevinç Erbulak farkındalık sağlamak üzere bu seneki koşu kampanyalarına destek oluyor.
Arzu Kaprol - 22.09.2017
Ünlü Sanatçı Ebru Yaşar ile Görme Engelli Çocukların Geleceği Renkleniyor
Doğuştan görme engelli çocukların eğitimine katkı sağlamak amacıyla Liv Hospital'da gerçekleştirilen etkinlikte, çocuklarla birlikte cemiyet dünyasının ünlü isimleri ve hekimler doktor önlüklerini boyadılar. Ayrıca, hastanenin 'Kanserden Koşarak Uzaklaş' projesi de etkinlikte ele alındı. Dün düzenlenen sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde etkinliğe ünlü sanatçı Ebru Yaşar'ın yanı sıra Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği yönetim kurulu üyeleri, cemiyet dünyasının önde gelen isimleri Monik-Reyhan İpekel, Yasmin Gülman, Mine Tuduk, Filiz Kuzu, Aslışah Alkoçlar, Feryal Gülman, Siren Ertan, Demet Şener, Arzu Kaprol, Bahar Şer, Ahu Orakçıoğlu, Gülay Kamaz, Aslı Hatemi, Elif Gönlüm, Hanife Akdağ, Fatoş Karaduman, Beste Yurttaş, Hatice-Begüm Eyilik, Nuran Koçdur, Arzu Vatansever, Emra-İbrahim-Cemra Çarmıklı, Dodo Çakıt, Selma Karaduman gibi önemli isimleri katıldı.
Arzu Kaprol - 16.09.2017
İstanbul'da Moda Rüzgarı Esti
Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında koleksiyonlarını sergileyen marka ve tasarımcılar arasında Aga, Arzu Kaprol, Atıl Kutoğlu, Bashaques, Çigdem Akın, DB Berdan, Dıce Kayek, Emre Erdemoğlu, Gıovane Gentıle, Mehmet Korkmaz, Mehtap Elaidi, Mert Erkan, Miin by Kadir Kılıç, Murat Aytulum, Naz by Rufat İsmayıl, New Gen, Özgür Masur, Özlem Süer, Rashıd by Raşit Bağzıbağlı, Şiyar Akboğa, Sudıetuz, Ümit Kutluk ve Zeynep Tosun yer aldı.
Arzu Kaprol - 12.09.2017
Mercedes-Benz Fashion Week Başladı
Uluslararası moda takvimi doğrultusunda her yıl iki kere düzenlenen etkinliğin ilerleyen günlerinde Mehmet Korkmaz, Emre Erdemoğlu, Let's Talk Styling by İMA, Ümit Kutluk, Giovane Gentile, Murat Aytulum, Mehtap Elaidi, Miin by Kadir Kılıç, DB Berdan, New Gen, Dice Kayek, Arzu Kaprol, Bashaques, Sudi Etuz, Atıl Kutoğlu, Naz by Rufat Ismayıl, Aga, Çiğdem Akın, Zeynep Tosun ve Özlem Süer de yeni sezon koleksiyonlarını sergileyecek.
Arzu Kaprol - 25.08.2017
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Etkinlik Takvimini Açıklıyor
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un onuncu sezonunda, sektörün tecrübeli isimlerinden Arzu Kaprol, Atıl Kutoğlu, Özgür Masur, Özlem Süer, Raşit Bağzıbağlı, Zeynep Tosun gibi tasarımcılar dikkat çekerken ilk kez moda haftasına katılacak olan marka ve tasarımcılar arasında ise AGA, Giovane Gentile, Mehmet Korkmaz, Şiyar Akboğa ve Ümit Kutluk gibi isimler yer alıyor.
Arzu Kaprol - 13.06.2017
Dha İstanbul Bülteni - 4
ÜNLÜ MODA TASARIMCILARINA ULAŞMA İMKANI  Design İSF alanları, katılımcılara Bahar Korçan, Arzu Kaprol ve Gamze Saraçoğlu gibi moda dünyasının tanınmış tasarımcılarının yanı sıra mücevher, aksesuar, mobilya, seramik, grafik, kumaş, kitap, kırtasiye, cam, takı, aydınlatma ve organik gıda gibi alanlarda fark oluşturan üreticilerin ürünlerine de ulaşma imkanı sağlayacak.
Arzu Kaprol - 13.06.2017
İstanbul Shopping Fest İçin Geri Sayım Başladı
ÜNLÜ MODA TASARIMCILARINA ULAŞMA İMKANI Design İSF alanları, katılımcılara Bahar Korçan, Arzu Kaprol ve Gamze Saraçoğlu gibi moda dünyasının tanınmış tasarımcılarının yanı sıra mücevher, aksesuar, mobilya, seramik, grafik, kumaş, kitap, kırtasiye, cam, takı, aydınlatma ve organik gıda gibi alanlarda fark oluşturan üreticilerin ürünlerine de ulaşma imkanı sağlayacak.
Arzu Kaprol - 13.06.2017
Dha İstanbul Bülteni - 4
ÜNLÜ MODA TASARIMCILARINA ULAŞMA İMKANI  Design İSF alanları, katılımcılara Bahar Korçan, Arzu Kaprol ve Gamze Saraçoğlu gibi moda dünyasının tanınmış tasarımcılarının yanı sıra mücevher, aksesuar, mobilya, seramik, grafik, kumaş, kitap, kırtasiye, cam, takı, aydınlatma ve organik gıda gibi alanlarda fark oluşturan üreticilerin ürünlerine de ulaşma imkanı sağlayacak.
Arzu Kaprol - 16.03.2017
Arzu Kaprol'un Tasarımı Yoga Book'un Şıklığıyla Buluştu
Teknoloji devi Lenovo, yeni tasarım harikası Yoga Book'u, tasarımcı Arzu Kaprol'un ev sahipliğiyle tanıttı
Arzu Kaprol - 17.11.2016
Felis'te 46 Ödül Birden Aldı
Vodafone Türkiye 2016 Felis Ödüllerinin tam listesi Medya Büyük Ödülü Vodafone Arena – Çok bekledik be Abi! Açık Hava Vodafone Kapsama / Buzul - Çöl - Dağ (Billboard) Basın Loading Bar / Film (İletişim - Telekomünikasyon) Vodafone Araç Takip Sistemi (Otomotiv ve Otomotiv Ürünleri) Vodafone Cep Cüzdan (Finansal Hizmetler) Vodafone Kapsama / Buzul - Çöl - Dağ (İletişim - Telekomünikasyon) Dijital Vodafone Dil Testi (Mikro Site) Vodafone Dil Testi (Markalı Oyun) Vodafone Neredeyim Ben (Markalı Oyun) Vodafone Kolay Faturam (Kullanıcı Deneyimi) Vodafone 4BUCAKG (Gerçek Zamanlı Pazarlama Aktiviteleri) Vodafone Arena - Stat Abi (Topluluk Yaratma / Yönetimi) Doğrudan Pazarlama Vodafone Smart 7 Digital Couture by Arzu Kaprol (Lansman / Relansman) Vodafone Arena - Geri Sayım (Gerçek Zamanlı Doğrudan Pazarlama Aktivitesi) Vodafone Geçen Senem (Verinin Yaratıcı Kullanımı) Vodafone 4BUCAKG (Gerçek Zamanlı Doğrudan Pazarlama Aktivitesi) Vodafone Arena - Bu Koltuklar Şahit (Doğrudan Pazarlama Merkezli Entegre Kampanya) Film Vodafone Arena - Çok Bekledik (Spor İletişimi) Vodafone - Dilenci (Dayanıklı Tüketim Malları) Vodafone - Dilenci (İletişim - Telekomünikasyon) Vodafone SüperNet 4.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Arzu Kaprol Haberleri | Arzu Kaprol Kimdir - Haberler - Arzu Kaprol haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Arzu Kaprol kimdir, hayatı ve biyografisi. İtalyan Tasarım Günleri başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 19:31:00. #1.14#
title