Antalya: 'Çılgın Dersane'nin Çekimleri Antalya'da Sürüyor

Antalya: 'Çılgın Dersane'nin Çekimleri Antalya'da Sürüyor

Antalya'da Çekimleri Devam Eden 'Çılgın Dersane' Filminin Son Sahneleri Bugün Akdeniz Üniversitesi Spor ve Beden Eğitimi Yüksek Okulu Havuzunda Çekildi. Yağmura Rağmen Çekimlere Devam Eden Ekip Zor Anlar Yaşadı.

Antalya: 'Çılgın Dersane'nin Çekimleri Antalya'da Sürüyor

Antalya'da çekimleri devam eden 'Çılgın Dersane' filminin son sahneleri bugün Akdeniz Üniversitesi Spor ve Beden Eğitimi Yüksek Okulu havuzunda çekildi. Yağmura rağmen çekimlere devam eden ekip zor anlar yaşadı.

Yönetmenliğini Olgun Arun'un üstlendiği 'Çılgın Dersane' adlı filmin çekimleri, Akdeniz Üniversitesi yerleşkesindeki yüzme havuzunda devam etti. Yağmur sebebiyle aralarda okul kantininde vakit geçiren oyunculardan Hande Ataizi ve Tuğba Ünsal dedikodulardan dertli. Geçtiğimiz hafta sevgilisiyle uygunsuz halde yakalanıp setten kaçtığı haberleriyle sarsılan Hande Ataizi de çekimlerde oldukça üzgündü. Başarısını çekemeyenlerin bu tür haberleri kasıtlı olarak çıkardığını anlatan Ataizi, "Beni yıpratamazlar, ben güçlü bir kadınım. Setten kaçtığım doğru olsa bugün burada ne işim var. İşimim başındayım. Sürekli burada durmam gerekmiyor. Çekimlerim olmadığı zaman İstanbul'a dönüyorum. Bu dedikodular kasıtlı çıkarılıyor" dedi.

Oyunculardan Mehmet Aslan ve Seçkin Piriler de Ataizi'ne destek verdi. Sette hiçbir tatsızlığın yaşanmadığını söyleyen oyuncular, keyifli bir film olduğunu söyledi.

Dedikodulardan bir dertli de Tuba Ünsal'dı. 'Alkol komasına girdi' haberinin kendisini çok kırdığını belirterek, "Ağzıma alkol koymam" diyen genç oyuncu, "Sevgili yakıştırma haberlerine artık alıştık, gülüp geçiyoruz ama alkol komasına girdi haberi beni çok kırdı. Çok ciddi bir rahatsızlık geçirdim. Hala hastayım vücudum susuz kalmış, bir de bu yalan haber beni ve ailemi daha çok sarstı. Raporumu gazetelere fakslamak zorunda kaldım. Bu işin sonuna kadar gidip haklılığımı ispatlayacağım" diye konuştu.

Ünsal, hasta olduğu halde çekimlere devam etmek zorunda olduğunu da sözlerine ekledi.

Filmde Felsefe Öğretmeni rolünü üstlenen Mustafa Topaloğlu da ilk kez böyle bir rolde oynamasına rağmen oldukça iddialı konuştu. Topaloğlu, "Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan ve Beyaz beni kıskanacak" derken, doğuştan komedi yeteneğinin olduğunu bildirdi.