Annemizi Saklarken yeni bölüm ne zaman? Annemizi Saklarken 1. bölüm bugün var mı? Annemizi Saklarken 1. bölüm fragmanı yayınlandı mı? - Haberler
Haberi Paylaş

Annemizi Saklarken yeni bölüm ne zaman? Annemizi Saklarken 1. bölüm bugün var mı? Annemizi Saklarken 1. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Annemizi Saklarken yeni bölüm ne zaman? Annemizi Saklarken 1. bölüm bugün var mı? Annemizi Saklarken 1. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Haberler.com - Haberler | Gündem

Ekranların sevilen dizisi Annemizi Saklarken bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Annemizi Saklarken dizisi izlemek isteyen izleyiciler Annemizi Saklarken yeni bölüm ne zaman, Annemizi Saklarken 1. bölüm bugün var mı, Annemizi Saklarken son bölümde neler oldu, şeklinde aramalar yapıyor. İşte, detaylar...

Diziseverlerin merakla beklediği Annemizi Saklarken bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Annemizi Saklarken dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Annemizi Saklarken yeni bölüm ne zaman, Annemizi Saklarken bölüm bugün mü, Annemizi Saklarken yeni bölümde neler olacak şeklinde aratıyor.

ANNEMİZİ SAKLARKEN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Henüz çocuk sayılacak yaşta ilk bebeğini kucağına alıp, arkasından iki tane daha doğurmuş olan; şimdilerde ise Nişantaşı'nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak çalışan Handan, Zerrin ve Dündar Demir'in evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye başlar. Bu sürede Dündar'ın ilgisini çeken Handan'ın ve çocuklarının hayatı, Zerrin ve Dündar'ın evlilik yıldönümü partisinden sonra değişecektir.

Haberler.com - Gündem

Sinema, Dizi, Gündem, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title