Anadolu Sigorta'dan Acentelerine Kazandıran Sanal Uygulama

Anadolu Sigorta'dan Acentelerine Kazandıran Sanal Uygulama

Türk sigortacılık sektörünün öncü firması Anadolu Sigorta, acentelerinin memnuniyetini en üst seviyeye taşımak üzere yeni bir uygulama başlattı.

Anadolu Sigorta'dan Acentelerine Kazandıran Sanal Uygulama

Artık acenteler, Anadolu Sigorta ürünlerinin satışından kazanacakları "ASPara"lar ile buzdolabından Led TV'ye, dizüstü bilgisayardan cep telefonuna kadar birçok ürüne ücretsiz sahip olabilecekler.

Anadolu Sigorta'nın acentelerini desteklemek için geliştirdiği yeni uygulama; Kasko, Ferdi Kaza, Konut Paket, Sınai/Ticari Yangın ve Bireysel Sağlık ürünlerinin satışından belirli oranlarda ASPara kazanılmasını içeriyor. Acentelere önümüzdeki günlerde, yeni kampanyalar ile dönemsel olarak farklı ürünlerde, ASPara kazanma imkanı da, uygulama çerçevesinde sunulacak.

Acenteler, http://anadolusigorta.sanalmagaza.com websitesi üzerinde yer alan online ödül kataloğundan, puanları dahilinde istedikleri ürünleri sipariş edebiliyorlar. Sipariş edilen ürünler, stok durumlarına göre 2 işgünü içinde kargo vasıtasıyla acenteler tarafından belirtilen adrese sevk ediliyor.

Her bir acente için kullanıcı tanımının yapıldığı siteye giriş için gereken kullanıcı isim ile şifreleri acentelere gönderilirken, mevcut acentelere ayrıca "hoşgeldiniz" puanı da veriliyor.

Websitesi üzerinden, geniş seçenekler barındıran ödül kataloğuna ulaşan acenteler ayrıca; daha önce kazandığı ve harcadığı ASPara miktarına ve geçmiş sipariş bilgilerine de kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Acente ve Kanal Yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Filiz Tiryakioğlu, Anadolu Sigorta'nın temel yaklaşımının, acenteleriyle beraber kazanmak olduğunun altını çizdi. Acentelerin düzenli satış kampanyalarıyla desteklendiğini ifade eden Tiryakioğlu, sanal mağaza uygulamasını, acenteleri desteklemek için geliştirilen yeni bir araç olarak gördüklerini vurguladı.