Ali Erdoğan Haberleri

Ali Erdoğan haber, Ali Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Erdoğan - 18.10.2021
Bağcılar'da fikir maratonu
6 kişiden oluşan gruplar, önce kendi aralarında bireysel fikirlerini ortaya koydu. Ardından da fikirler üzerinde konuşarak etki gücü yüksek, inovatif, Bağcılarlı hemşehrilerimizin yaşamını kolaylaştıran ve teknoloji odaklı çözümler üreten fikirleri öne çıkardılar. İki gün süren yoğun bir temponun ardından üretilen projeler jüri üyeleri ve diğer katılımcıların değerlendirmeleri amacıyla sunuldu. Başkan Yardımcıları Av. Mehmet Şirin, Dr. Osman Güneş, Emre Urlu, Şahin Köse, Ali Erdoğan, Mehmet Akif Görentaş ile Proje ve Dış İlişkiler Koordinatörü Kenan Gültürk ve Gazeteci-Yazar Ekrem Kızıltaş'tan oluşan jürinin ve katılımcıların değerlendirmeleri sonucunda proje fikirleri arasından en iyileri belirlendi.
Ali Erdoğan - 12.04.2021
Antalya Büyükşehir Belediyesi Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı yapıldı
Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu: Esin Bilgiç, Halil Arıkan, Ender Barış, Mehmet Tufan, Kemal Yıldırım, Mehmet Ali Erdoğan, Mehmet Güven, Mehmet Durukan,Ramazan Özen.
Ali Erdoğan - 30.03.2021
Akseki'de muhtarlar toplantısı düzenlendi
Salgın tedbirleri göz önünde bulundurularak iki grup halinde düzenlenen toplantıya AK Parti İlçe Başkanı Halis Lütfi Gündoğdu, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Erdoğan Akseki Belediyesi yetkilileri ve mahalle muhtarları katıldı.
Ali Erdoğan - 30.03.2021
İstanbul'da Kovid-19 önlemlerine ilişkin denetimler sürüyor
Esnaf Ali Erdoğan da iş yerine girişte dezenfektan bulunduğuna değinerek, "Her müşterinin HES koduna ve ateşine bakmaktayız.
Ali Erdoğan - 07.11.2020
Eruh'ta, İzmir'deki depremzedeler için yardım
Eruh Kaymakamı Ali Erdoğan, yardımların İzmir'deki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını belirtti.
Ali Erdoğan - 07.09.2020
Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu Zorava Köprüsü'nde incelemelerde bulundu
Ziyarette Eruh Kaymakamı Ali Erdoğan, Eruh Belediye Başkanı Cevher Çiftçi ve AK Parti Siirt İl Başkanı Ekrem Olgaç da bulundu.
Ali Erdoğan - 05.09.2020
Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu, Doğu Sadak-1 petrol kuyularında incelemelerde bulundu
Kaymakam Ali Erdoğan'dan ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Hacıbektaşoğlu, Eruh Belediyesini de ziyaret ederek, alt yapı çalışmaları ile ilgili Belediye Başkanı Cevher Çiftçi'den bilgi aldı.
Ali Erdoğan - 04.09.2020
İçişleri Bakan Yardımcısı Ersoy ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Çetin Siirt'te
Burada Eruh Kaymakamı Ali Erdoğan, Eruh Belediye Başkanı Cevher Çiftçi ve İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Uğur Ertekin tarafından karşılanan Ersoy ve Çetin, üst bölgesinde görevli güvenlik güçleri ile bir süre görüştü.
Ali Erdoğan - 06.08.2020
Eruh'ta Kovid-19 tedbirleri
Denetime katılan Eruh Kaymakamı Ali Erdoğan ve Eruh Belediye Başkanı Cevher Çiftçi iş yerlerini denetledi.
Ali Erdoğan - 25.06.2020
Eruh Köylere Hizmet Götürme Birliği üyeleri belirlendi
Eruh ilçesinde Köylere Hizmet Götürme Birliği seçimi yapıldı. Eruh Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda yapılan Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin Olağan Genel Kurul Toplantısı Kaymakam Ali Erdoğan başkanlığında gerçekleştirildi.
title