Aleyna Tilki cinsel istismara uğradığını itiraf etti: Yalvarırım ceza alsınlar - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Aleyna Tilki cinsel istismara uğradığını itiraf etti: Yalvarırım ceza alsınlar

Yayınladığı video ile Elmalı davasındaki karara tepki gösteren Aleyna Tilki, "Zamanında haksızlığa uğramış bir kız çocuğu olarak söylüyorum. Bu insanlar ceza almalı. Yalvarırım alsınlar" dedi.

Son dönemlerde yapmış olduğu çıkışlarla adından söz ettiren ünlü popçu Aleyna Tilki, bir dönem kendisinin de cinsel istismara uğradığını itiraf ederek Elmalı davasındaki karara tepki gösterdi.

"YALVARIRIM CEZA ALSINLAR"

Türkiye'yi ayağa kaldıran Elmalı Davası'nda anne ve üvey baba dahil tüm sanıklara beraat kararı verilmesine tepki gösteren genç şarkıcı, "Bu çocuk tacizi, sübyancılık gibi ağır olaylar yaşayan bu çocuklar, eğer karşılığında o kişi bir ceza almazsa hakkaniyeti ve adaleti tanıyamaz. Adaleti bulamazlarsa kendi celladına dönüşebilirler. Bunu kendi sevgilisine, arkadaşına, çevresine yapabilir. Kötü bir insana dönüşebilir. Bu insanlar ceza almalı. Yalvarırım alsınlar" ifadelerini kullandı.

İSTİSMARA UĞRADIĞINI İTİRAF ETTİ

Zamanında kendisinin de benzer bir haksızlığa uğradığını itiraf eden Aleyna Tilki, sözlerine şu şekilde devam etti: "Bu cinsel istismarda bulunan insanları serbest bırakarak kısır bir döngüyü harekete geçiriyorsunuz. Zamanında haksızlığa uğramış bir kız çocuğu olarak, şu çocukların (Elmalı) davasındaki adam ceza almazsa,ben bir gün onlardan birini bulacağım."

Olgun Kızıltepe
olgun.kiziltepe@haberler.com Haberler.com - Magazin Haberleri
Haberler.com - Magazin Haberleri

Aleyna Tilki, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (12)

yavuz selim:

tırnakçı nerde olm ya herşeye maydonoz olan nerede

Cahit Ger:

Elmali davasında dediklerin doğru ama sende kendini düzelt oranı buranı açarak göstererek olmaz ki bizim insanımızda hemen alkışlar insanımızda aynı sende aynı seni yetiştiren de aynı ne diyeyim yazık çok yazık üzülüyorum gençliğimize nereye gidiyoruz Allah sonumuzu hayr etsin

Dilaranur Gökbudak:

Bakmayın sizde annelerinizde sizi yetiştirememiş oralara buralara bakmayın diye. Kur'an-ı Kerimde kadınların tesettürü baş örtüsü erkeklerin ise göz kapakları diye belirtilmiş. Bir kadının orasına burasına her baktığında günaha giriyorsun. Git Kur'an-ı Kerim'in türkçesini oku.

Tüm 12 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title