Al Jazeera Türk Haberleri

Al Jazeera Türk haber, Al Jazeera Türk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Al Jazeera Türk - 12.08.2017
22. Zoom Uluslararası Haber Görüntüleri Yarışması Ödül Töreni
Evrin, ödülünü aldıktan sonra yaptığı konuşmada, ödüle değer bulunan haberleri yaptığında Al Jazeera Türk'te çalıştığını söyledi.
Al Jazeera Türk - 15.05.2017
Adana'da Dünya'ya Kardeşlik Dersi
Genç Engelliler Spor Kulübü, 2005'ten bu yana Adana'da faaliyet gösteriyor.
Al Jazeera Türk - 03.05.2017
Al Jazeera Türk Yayın Hayatını Sonlandırdı
Katar merkezli Al Jazeera'nın, Türkiye'de yayın yapan internet sitesi Al Jazeera Türk bugün itibariyle yayın hayatını sonlandırıyor. Siteden bir veda mesajı yayınlandı.
Al Jazeera Türk - 03.05.2017
Dha İstanbul - El Cezire Türk, Yayın Hayatına Son Verdiğini Duyurdu
Al Jazeera Media Network tarafından yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:  "Al Jazeera Türk Dijital'deki ekibimiz, geçtiğimiz birkaç yıl boyunca gerek Türkiye'den gerekse dünyadan son dakika haberlerini, özel dosyaları ve önemli gelişmeleri sizlerle ulaştırmak için çalıştı.
Al Jazeera Türk - 03.05.2017
El Cezire Türk, Yayın Hayatına Son Verdiğini Duyurdu
Al Jazeera Media Network tarafından yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:  "Al Jazeera Türk Dijital'deki ekibimiz, geçtiğimiz birkaç yıl boyunca gerek Türkiye'den gerekse dünyadan son dakika haberlerini, özel dosyaları ve önemli gelişmeleri sizlerle ulaştırmak için çalıştı.
Al Jazeera Türk - 03.05.2017
El Cezire Türk Yayınlarına Son Verdi
Al Jazeera Türk Digital'in faaliyetlerinin 3 Mayıs 2017 itibariyle sona erdirildiği aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Kararımız, her ne kadar dünya çapında medya endüstrisinde meydana gelen gelişmelerle uyumlu olsa da alınması zor bir karar olmuştur.
Al Jazeera Türk - 04.06.2016
21. Zoom Uluslararası Haber Görüntüleri Yarışması Ödül Töreni
21. Zoom Uluslararası Haber Görüntüleri Yarışmasında, "Röportaj Haber" kategorisinde "Kağıtçı" rumuzlu görüntüsü ile Al Jazeera Türk'ten Güray Ervin birinciliği, "Türk Yıldızı" rumuzlu haberi ile NTV'den Deniz Tüysüz ikinciliği ve "Mancorrespondent" rumuzlu haberi ile Suudi Arabistan Al Arabia TV'den Hassan Jaber Abdu üçüncülüğü kazandı.
Al Jazeera Türk - 26.04.2016
21. Zoom Uluslararası Haber Görüntüleri Yarışması
Ödüller 21. Zoom Uluslararası Haber Görüntüleri Yarışmasında jüri tarafından 7-8-9 Şubat'ta 2 kategoride ödüle layık görülen eserler şöyle: "Röportaj Haber" kategorisinde "Kağıtçı" rumuzlu görüntüsü ile Al Jazeera Türk'ten Güray Ervin birincilik, "Türk Yıldızı" rumuzlu haberi ile NTV'den Deniz Tüysüz ikincilik ve "Mancorrespondent" rumuzlu haberi ile Suudi Arabistan Al Arabia TV'den Hassan Jaber Abdu üçüncülük ödülünü kazandı.
Al Jazeera Türk - 13.12.2015
Kanadalılar, Mültecileri Hz. Muhammed İçin Söylenen İlahiyle Karşıladı
Al Jazeera Türk’ün haberine göre Kanada’ya gelen 163 Suriyelinin 112’si Toronto, 20’si Calgary, 15’i Edmonton, 12’si Hamilton, Windsor ve Kelowna, 3’ü Coquitlam ve biri de New Westminister şehirlerine yerleşecek.
Al Jazeera Türk - 23.05.2015
Tsyd-Tivibu Spor Yazarları Armağanı Yarışması'nın Ödülleri Verildi
Ali DANAŞ - İSTANBUL / DHA Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin (TSYD) düzenlediği TSYD-Tivibu Spor Yazarları Armağanı Yarışması'nın ödülleri sahiplerine verildi.
Al Jazeera Türk - 23.05.2015
Tsyd-Tivibu Spor Yazarları Armağan Ödülleri Sahiplerini Buldu
Yarışmada dereceye giren eserler şöyle: HABER DALI 1. Tahir Kum sporx.com İşte CAS’ın gerekçeli kararı! 2. Murat Ağca Habertürk Bu kadarına pes 3. Cemal Ersen Milliyet FIFA’da liste depremi 3. Esra Duman Anadolu Ajansı Çubuk krakerle gelen şampiyonluk RÖPORTAJ DALI 1.Meriç Müldür Habertürk “Mustafa Kemal’in askerleriyiz” demek suç mu? 2. Alim Tuncay Anadolu Ajansı Fenerbahçe’nin tecrübeli futbolcusu Selçuk 3.Atilla Türker Habertürk Muhteşem Barış İNCELEME – ARAŞTIRMA (GAZETE – İNTERNET) 1. Hilmi Sever Al Jazeera Türk futbolunun kurtuluş modeli ALTINORDU 2.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Al Jazeera Türk Haberleri | Al Jazeera Türk Haber - Haberler - Al Jazeera Türk haberleri, son dakika al jazeera türk haber ve gelişmeleri burada. Türkiye-Katar ilişkileri: Bölgesel ortaklıktan stratejik işbirliğine.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 10:50:29. #1.16#

title