Akçabelen Haberleri

Akçabelen haber, Akçabelen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Akçabelen 22.6.2020
Beyşehir Gölü Milli Parkı'nın engelli öğrencilere tanıtılması projesi
Proje çerçevesinde, engelli öğrencilere türü yok olma tehlikesi altında olan canlılar ile bölgedeki doğal dokunun tanıtılmasının hedeflendiğini vurgulayan Yılmaz, şunları kaydetti: "Bu kapsamda, yöremizde bu güne kadar bu yönde yapılmış olan münferit çalışmalardan da yararlanılmak suretiyle, proje alanı olarak belirlenen Yeşildağ–Kurucuova arasındaki bölgede bulunan floranın, envanteri çıkartılarak bitki, balık, kuş ve diğer canlı türleri fotoğrafları bir katalogda toplanacaktır. Ayrıca, proje kapsamında hassas türlerin bulunduğu yerlere proje katılımcısı engelli gençlerle, eğitmenler, doğa yürüyüşçüleri ve üniversite öğrencileriyle ziyaretler gerçekleştirilecektir. Beyşehir'de doğa ziyaretlerinde engelli gençlerle, ANFODER gönüllüleri eğitmenler ve üniversite öğrencileri fotoğraflar ve videolar çekerek basılı materyalleri inceleyerek Beyşehir'in doğa zenginlikleri ortaya konacaktır. Toplanan veriler, fotoğraf, bitki örnekleri vs. il genelinde ve yurt genelinde zihinsel engelli ve down sendromlu gençlerin de içinde bulunacağı bir yaklaşımla tanıtılacaktır. Dolayısıyla engellilik konusunda oluşturulacak farkındalık çevre konusundaki farkındalıkla birlikte çalışılacaktır. Ayrıca Proje kapsamında, Beyşehir Gölü'nün nesli tehlike altındaki balık türleri ile bu bölgede bulunan bitkileri, leylekler vadisinde bulunan leylekleri ile Akçabelen fasulyesi gibi ürünler incelenecek ve proje etkinlikleri ile tanıtım faaliyetlerinde kamuoyu ile paylaşılacaktır.
Akçabelen 20.6.2020
DİLEK HEMŞİRE'NİN ADI YILLARDIR ÇALIŞTIĞI AMELİYATHANEDE ÖLÜMSÜZLEŞTİ
KORONAVİRÜSE yakalandıktan sonra sezaryenle dünyaya getirdiği oğlunu kucağına dahi alamadan yaşamını yitiren hemşire Dilek Çetin Akçabelen adı yıllardır görev yaptığı ameliyathaneye verildi.
Akçabelen 19.6.2020
Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybeden Dilek hemşirenin adı ameliyathaneye verildi
İstanbul İl Sağlık Müdürülüğü, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde hayatını kaybeden hemşire Dilek Çetin Akçabelen ve hastane sicil şefi Abdulmenaf Durgun'un isimlerinin Mehmet Akif Ersoy Hastanesi tarafından ölümsüzleştirildiğini bildirdi.
Akçabelen 12.6.2020
Fenerbahçe-Hes Kablo Kayserispor maçından notlar
"Beni Türk hekimlerine emanet edin" diyen Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğrafına tribünlerinde yer veren sarı-lacivertliler, yaşanan süreçte fedakarca görevlerini yerine getirirken hayatlarını kaybeden Prof. Murat Dilmener, hemşire Dilek Akçabelen ve eczacı İsmail Durmuş ile hayatlarını kaybeden tüm sağlık çalışanlarının fotoğraflarına da tribünlerinde yer verdi.
Akçabelen 12.6.2020
Hes Kablo Kayserispor maçından notlar
TRİBÜNDE ÖZEL İSİMLER Fenerbahçe Kulübü, karşılaşmanın seyircisiz oynanmasından dolayı özel tribün hazırlığı yaptı. "Beni Türk hekimlerine emanet edin" diyen Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğrafına tribünlerinde yer veren Fenerbahçe, yaşanan olağanüstü süreçte fedakarca görevlerini yerine getirirken hayatlarını kaybeden Prof. Murat Dilmener, hemşire Dilek Akçabelen ve eczacı İsmail Durmuş ile hayatlarını kaybeden tüm sağlık çalışanlarının fotoğraflarına da tribünlerinde yer verdi.
Akçabelen 11.6.2020
Fenerbahçe, Kayserispor ile karşılaşacak
Tribünler boş kalmayacak Korona virüs salgını sebebiyle tribünlerde taraftarların bulunmayacağı kararı alınırken sarı-lacivertli ekip, Kayserispor ile oynayacağı mücadelede tribünlerde özel isimlere yer verecek. Fenerbahçe, Ülker Stadyumu'nun tribünlerine başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere görevleri başında hayatlarını kaybeden Prof. Dr. Murat Akçabelen, eczacı İsmail Dumuş, hemşire Dilek Akçabelen, Mümtaz Güngörenler ve İhsan Güngörenler gibi isimlerin fotoğrafları yer alacak.
Akçabelen 2.6.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ -1
Koronavirüse yakalanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden hemşire Dilek Akçabelen son yolculuğuna uğurlandı.
Akçabelen 1.6.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Bakan Koca, ayrıca yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalanıp 11 Nisan'da hastaneye kaldırılan hemşire Dilek Akçabelen'in (30) hayatını kaybettiğini duyurdu.
Akçabelen 1.6.2020
(Dilek hemşire son yolculuğuna uğurlandı
KORONAVİRÜS yakalanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden hemşire Dilek Akçabelen son yolculuğuna uğurlandı.
Akçabelen 1.6.2020
(DİLEK HEMŞİRE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Koronavirüse yakalanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden hemşire Dilek Akçabelen son yolculuğuna uğurlandı.
Akçabelen 1.6.2020
Dilek hemşire son yolculuğuna uğurlandı
Korona virüse yakalanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden hemşire Dilek Akçabelen, Sefaköy Fatih Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.
Akçabelen 1.6.2020
Dilek hemşire son yolculuğuna uğurlandı (1)
KORONAVİRÜS yakalanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden hemşire Dilek Akçabelen, son yolculuğuna uğurlandı.
Akçabelen 1.6.2020
DİLEK HEMŞİRE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI (1)
Anıl UÇAN/Koronavirüse yakalanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden hemşire Dilek Akçabelen, son yolculuğuna uğurlandı.
Akçabelen 1.6.2020
DİLEK HEMŞİRE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI (1)
Anıl UÇAN/Koronavirüse yakalanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden hemşire Dilek Akçabelen, son yolculuğuna uğurlandı.
Akçabelen 1.6.2020
Koronavirüsten hayatını kaybeden Dilek hemşire için hastanesinde tören düzenlendi
Yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı 11 Nisan'dan bu yana yaşam mücadelesi sürdüren, hamileyken hastalığından dolayı bebeği sezeryanla alınan ve dün yaşamını yitiren hemşire Dilek Akçabelen için görev yaptığı Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi'nde...
Akçabelen 1.6.2020
Son dakika haberleri... DİLEK HEMŞİRENİN CENAZESİ HASTANEDEN ALINDI
Son dakika habere göre DİLEK HEMŞİRENİN CENAZESİ HASTANEDEN ALINDICemil ÖZDEMİR-Murat SOLAK-Cemal YURTTAŞKoronavirüse yakalanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden hemşire Dilek Akçabelen'in cenazesi hastaneden alındı.
Akçabelen 1.6.2020
Son Dakika | DİLEK HEMŞİRENİN CENAZESİ HASTANEDEN ALINDI
Son dakika haberlerine göre Cemil ÖZDEMİR-Murat SOLAK-Cemal YURTTAŞ/Koronavirüse yakalanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden hemşire Dilek Akçabelen'in cenazesi hastaneden alındı.
Akçabelen 1.6.2020
Fenerbahçe'den hemşire Dilek Akçabelen için başsağlığı mesajı
Fenerbahçe Kulübü, yeni tip koronavirüse yakalanan ve vefat eden hemşire Dilek Akçabelen (30) için başsağlığı mesajı yayımladı.
Akçabelen 1.6.2020
Bakan Koca acı haberi Twitter'dan duyurdu
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalanan hemşire Dilek Akçabelen'in (30) hayatını kaybettiğini duyurdu.
Akçabelen 1.6.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Bakan Koca'dan "Dilek hemşire" paylaşımı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip koronavirüse yakalanan hemşire Dilek Akçabelen'in yaşam mücadelesinin devam ettiğini, Twitter hesabından bildirdi.
Şu an buradasınız: Akçabelen Haberleri | Akçabelen Haber - Haberler - Akçabelen haberleri, son dakika akçabelen haber ve gelişmeleri burada. Bakan Koca'dan, 'Dilek hemşire' paylaşımı (2)- Yeniden.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.8.2020 07:20:53. #1.15#
title