AHMET NACİ AYTEMİZ HABERLERİ

Ahmet Naci Aytemiz haber, Ahmet Naci Aytemiz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Naci Aytemiz

Ahmet Naci Aytemiz

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1968

Ahmet Naci Aytemiz Kimdir ?

Ahmet Naci Aytemiz, 1968 yılında Rize Ardeşen'de doğdu. İlköğretimini Konak Mahallesi İlkokulu’nda okudu. 1985 yılından itibaren ticari faaliyetlerde bulundu. 1992 yılında Ardeşen Çay Fabrikası’nda çalışmaya başladı. Aytemiz, 1994 yılında Tunca Beldesi Doğru Yol Partisi’ne Belde Yönetim Kurulu Üyesi olarak katıldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ahmet Naci Aytemiz - 23.08.2021
Rize'de Red Bull Formulaz fırtınası esti
Bu sene 12'ncisi gerçekleştirilen etkinlik bir kez daha renkli anlara sahne oldu. Dünya Şampiyonu Cimnastikçi Red Bull sporcusu Ayşe Begüm Onbaşı'nın da konuk olduğu tahta araba yarışlarını binlerce kişi yerinden takip etti. Red Bull Formulaz etkinliğine İl Kültür ve Turizm Müdürü Esra Alemdaroğlu, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, İlçe Emniyet Müdürü Furkan Fatih Ersoy ve İlçe Jandarma Komutanı Turgay Aktaş katılım gösterdi.
Ahmet Naci Aytemiz - 07.10.2019
Rize'deki şiddetli yağış
Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, gazetecilere yaptığı açıklamada, beldede şiddetli bir yağmur yağdığını kaydetti.
Ahmet Naci Aytemiz - 07.10.2019
Rize'de sel ve heyelan: yollar kapandı, 2 ev boşaltıldı (2)
Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, can kaybı ve yaralanan olmamasının sevindirici olduğunu söyledi.
Ahmet Naci Aytemiz - 07.10.2019
Dha yurt bülteni - 8
Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, can kaybı ve yaralanan olmamasının sevindirici olduğunu söyledi.
Ahmet Naci Aytemiz - 01.04.2019
Rize'de Yeni Belediye Başkanları Belli Oldu
Merkeze bağlı Kendirli belde belediye başkanlık seçimlerini AK Parti adayı Allattin Serdar, Muradiye belde belediye başkanlık seçimlerini AK Parti adayı Musa Süreyya Balcı, Salarha belde belediye başkanlık seçimlerini AK Parti adayı Hasan Kara, Ardeşen ilçesine bağlı Tunca belde belediye başkanlık seçimlerini AK Parti adayı Ahmet Naci Aytemiz, Çayeli ilçesine bağlı Madenli belde belediye başkanlık seçimlerini AK Parti adayı Necip Yazıcı, Büyükköy belde belediye başkanlık seçimlerini ise AK Parti adayı Hamza Saruhan kazandı.
Ahmet Naci Aytemiz - 19.01.2019
Kurtulmuş: Millet Gibi Düşünmeyen Cumhurbaşkanı Olamayacak
Millet gibi düşünmeyenlerin cumhurbaşkanı olamayacağını söyleyen Kurtulmuş, "Milletin çarşısından, pazarından geçmeyen, milletin camisiyle, mescidiyle işi olmayan, milletin tarihiyle, kökleriyle irtibatı olmayan, milletin düşünde horon oynamayan, halay çekmeyen, cenazesinde ağıt yakmayan, velhasıl millet gibi olmayan, millet gibi düşünmeyen, millet gibi inanmayan hiç kimse cumhurbaşkanı olamayacak. Size benzeyen kimse, o cumhurbaşkanı olacak" diye konuştu. Kurtulmuş, partisinin Rize belediye başkan adaylarını da açıkladı. Buna göre; Ardeşen'de Avni Kahya, Fındıklı'da Mustafa Zorlu, Pazar'da Ahmet Basa, Hemşin'de Halim Kazım Bekar, Çayeli'nde Mustafa Baltacı, Güneysu'da Rıfat Özer, Derepazarı'nda Ahmet Yıldız, İyidere'de Saffet Mete, Kalkandere'de Kenan Yıldırım, İkizdere'de Ali Fuat Yıldırım, Çamlıhemşin'de Osman Haşimoğlu, Kendirli'de Alaattin Serdar, Salarha'da Hasan Kara, Muradiye'de Musa Süreyya Balcı, Tunca'da Ahmet Naci Aytemiz ve Madenli'de Necip Yazıcı aday olarak gösterildi.
Ahmet Naci Aytemiz - 19.01.2019
Dha Yurt Bülteni -11
Millet gibi düşünmeyenlerin cumhurbaşkanı olamayacağını söyleyen Kurtulmuş, "Milletin çarşısından, pazarından geçmeyen, milletin camisiyle mescidiyle işi olmayan, milletin tarihiyle kökleriyle irtibatı olmayan, milletin düşünde horon etmeyen, halay çekmeyen, cenazesinde ağıt yakmayan, velhasıl millet gibi olmayan milet gibi düşünmeyen, millet gibi inanmayan hiç kimse cumhurbaşkanı olamayacak. Size benzeyen kimse o cumhurbaşkanı olacak" diye konuştu.  Kurtulmuş, partisinin Rize belediye başkan adaylarını açıkaldı. Buna göre;  Ardeşen'de Avni Kahya, Fındıklı'da Mustafa Zorlu, Pazar'da Ahmet Basa, Hemşin'de Halim Kazım Bekar, Çayeli'nde Mustafa Baltacı, Güneysu'da Rıfat Özer, Derepazarı'nda Ahmet Yıldız, İyidere'de Saffet Mete, Kalkandere'de Kenan Yıldırım, İkizdere'de Ali Fuat Yıldırım, Çamlıhemşin'de Osman Haşimoğlu, Kendirli'de Alaattin Serdar, Salarha'da Hasan Kara, Muradiye'de Musa Süreyya Balcı, Tunca'da Ahmet Naci Aytemiz ve Madenli'de Necip Yazıcı aday olarak gösterildi.
Ahmet Naci Aytemiz - 17.10.2014
Ardeşen'de Renk Projesini Tanıtım Toplantısı Yapıldı
Ardeşen Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıya, Rize Valisi Ersin Yazıcı, İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş, Ardeşen Kaymakamı İlyas Memiş, Çamlıhemşin Kaymakamı Aziz Gölbaşı, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Çamlıhemşin Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Buçan, daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Naci Aytemiz Haberleri | Ahmet Naci Aytemiz Kimdir - Haberler - Ahmet Naci Aytemiz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Naci Aytemiz kimdir, hayatı ve biyografisi. Rize'de Formulaz fırtınası esti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.9.2021 11:01:34. #1.14#

title