AHMET KÜÇÜKLER HABERLERİ

Ahmet Küçükler haber, Ahmet Küçükler son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Küçükler

Ahmet Küçükler

Doğum Yeri Erzurum / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1970

Ahmet Küçükler Kimdir ?

Ahmet Küçükler, 1970 Erzurum doğumlu, Türk siyasetçi. Erzurum İmam Hatip Lisesi'nden mezun olduktan sonra 1991 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Erzurum Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesine girdi. Buradan mezun olduktan sonra, Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde yüksek lisans çalışması yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ahmet Küçükler - 25.09.2019
Ruhsatsız 18 katlı binaların yıkımına başlandı
Merkez Palandöken ilçesinin Yenişehir semtinde, Büyükşehir Belediye eski Başkanı AK Parti'li Ahmet Küçükler döneminde 2 bin 100 konutluk proje hazırlayan müteahhit Ahmet Metin Karadayı, inşaata başlamadan dairelerin büyük bölümünü sattı.
Ahmet Küçükler - 27.06.2019
Tapu ve imar kanunlarında değişiklik teklifi komisyonda
"Külfet yüklemiyor, kolaylık sağlıyor" Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürü Ahmet Küçükler, teklifle vatandaşa asla bir külfet yüklenmediğini aksine kolaylıklar sağlandığını belirtti.
Ahmet Küçükler - 26.06.2019
Çevre ve Şehircilik Bakanlığında yeni atamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararına göre Çevre ve Şehircilik Bakanlığının çeşitli birimlerine yapılan atamalar ile 28 Çevre ve Şehircilik İl Müdürü atandı. Kararla Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğüne Mehrali Ecer, Personel Genel Müdürlüğüne Mustafa Kemal Müderrisoğlu, Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Ahmet Küçükler, Rehberlik ve Teftiş Başkanlığına İhsan Yiğit, Yüksek Fen Kurulu Başkanlığına Ertan Yetim, Tapu ve Kadastro Genel Müdür Yardımcılığına Adil Hakan Ayber, Mekansal Planlama Genel Müdür Yardımcılıklarına Hacı Abdullah Uçan, Ayşe Nazan Yılmaz, Hidayet Uysal, Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdür Yardımcılıklarına Ahmet Talha Türkoğlu, Yahya Kesimal, Yapı İşleri Genel Müdür Yardımcılıklarına Ahmet Bektaş, Murat Akınbingöl, Elif Uz, Mesleki Hizmetler Genel Müdür Yardımcılığına, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Atila Erenler, Mesleki Hizmetler Genel Müdür Yardımcılığına Murat Oral, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılıklarına Tamer İnan, Umut Naci Baykan, Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığına Aydın Cem Aslanbay, Yüksek Fen Kurulu Üyeliğine, Yapı İşleri Genel Müdür Yardımcısı Feriha Koç, Yüksek Fen Kurulu Üyeliklerine Ufuktan Güneş, Sonay Aktaş, Atilla Ünal, Celal Yazıcı, Hayrettin Yılmaz, Yusuf Üçüncü, İsmail Alaca, Mustafa Tahsin Badem, Levent Tüzün, Seyfettin Ayçiçek ve Recep Yıldırım atandı.
Ahmet Küçükler - 26.06.2019
28 Çevre ve Şehircilik İl Müdürü atandı
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan karara göre, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğüne Mehrali Ecer, Personel Genel Müdürlüğüne Mustafa Kemal Müderrisoğlu, Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Ahmet Küçükler, Rehberlik ve Teftiş Başkanlığına İhsan Yiğit, Yüksek Fen Kurulu Başkanlığına Ertan Yetim, Tapu ve Kadastro Genel Müdür Yardımcılığına Adil Hakan Ayber, Mekansal Planlama Genel Müdür Yardımcılıklarına Hacı Abdullah Uçan, Ayşe Nazan Yılmaz, Hidayet Uysal, Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdür Yardımcılıklarına Ahmet Talha Türkoğlu, Yahya Kesimal, Yapı İşleri Genel Müdür Yardımcılıklarına Ahmet Bektaş, Murat Akınbingöl, Elif Uz, Mesleki Hizmetler Genel Müdür Yardımcılığına, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Atila Erenler, Mesleki Hizmetler Genel Müdür Yardımcılığına Murat Oral, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılıklarına Tamer İnan, Umut Naci Baykan, Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığına Aydın Cem Aslanbay, Yüksek Fen Kurulu Üyeliğine, Yapı İşleri Genel Müdür Yardımcısı Feriha Koç, Yüksek Fen Kurulu Üyeliklerine Ufuktan Güneş, Sonay Aktaş, Atilla Ünal, Celal Yazıcı, Hayrettin Yılmaz, Yusuf Üçüncü, İsmail Alaca, Mustafa Tahsin Badem, Levent Tüzün, Seyfettin Ayçiçek ve Recep Yıldırım atandı.
Ahmet Küçükler - 21.09.2018
Turistik Tesislere İmar Barışında Kolaylık
14 Eylül 2018 tarihinde İstanbul'da gerçekleşen Yapı Kayıt Belgesi uygulamaları seminerinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı baş hukuk müşaviri Ahmet Küçükler: "Açıklanan bu düzenleme ile, üye tesislerimiz ve sektörümüz Yapı Kayıt Belgesi uygulamasından makul bedellerle faydalanabilme imkanına kavuştu" dedi.
Ahmet Küçükler - 07.06.2017
Erzurum'da 363 Yıl Hapis Cezası Alan Müteahhitin Cezasına Onama
Merkez Palandöken İlçesinin Yenişehir Semtinde, önceki Büyükşehir Belediye eski Başkanı Ahmet Küçükler döneminde 2 bin konutluk proje hazırlayan müteahhit Ahmet Metin Karadayı, inşaata başlamadan dairelerin büyük bölümünü sattı.
Ahmet Küçükler - 15.12.2016
Dha Yurt Bülteni-13
Görüntü Dökümü ------------------- -Kaldırıma halı serilmesinden görüntü -Halının vidalanmasından görüntü -Detaylar (Haber-Kamera: Oktay ENSARİ/KAYSERİ, DHA) 1 DOSYA 3 dakika/371 MB ====================================================== 6)MAKET ÜZERİNDEN EV SATAN MAÜTEAHHİTE 386 YIL HAPİS ERZURUM'da maket üzerinden daire satan Karadayı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Metin Karadayı, yargılandığı 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde 135 mağdura yönelik dolandırıcılık suçundan 386 yıl 11 ay hapis ve 6 milyon 372 lira adli para cezasına mahkum edildi. Mağdurlar karar sonrası mahkeme heyetini alkışladı.  Merkez Palandöken İlçesi Yenişehir semtinde, önceki Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Ahmet Küçükler döneminde 2 bin konutluk proje hazırlayan müteahhit Ahmet Metin Karadayı, inşaata başlamadan dairelerin büyük bölümünü sattı.
Ahmet Küçükler - 10.11.2016
Erzurum'da "Nitelikli Dolandırıcılık" Davası
Mahkeme heyeti, müşteki avukatlarının davada eski Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler ve Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'in dinlenilmesi talebini ise bu aşamada gerek olmadığı gerekçesiyle reddetti.
Ahmet Küçükler - 06.10.2016
Erzurum'da "Nitelikli Dolandırıcılık" Davası
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'in Karadayı'ya "inşaata devam et" dediğini savunan Aktaş, şöyle konuştu: "Karadayı'ya öncelik eden ve teşvik eden önceki dönem belediye başkanı Ahmet Küçükler, inşaatın bitirilmesine engel olan şimdiki belediye başkanı Mehmet Sekmen'dir.
Ahmet Küçükler - 09.06.2016
Erzurum'da "Nitelikli Dolandırıcılık" Davası
İfadesinde 2002-2016 yılları arasında Erzurum'da 15 bin konut yaparak teslim ettiğini belirten Karadayı, şöyle konuştu: "İmar iskan konutlarının olduğu yerde mevcut konutların yıkılması yerine yeni konutların yapılması kararlaştırıldı. 60 dönümlük bir arazi üzerinde bu çalışma yapılacaktı. O dönemdeki Büyükşehir Belediye Başkanı olan Ahmet Küçükler'e giderek bu işe talip olduğumuzu söyledim.
Ahmet Küçükler - 02.05.2016
Tire'de Yeni Bir "OLUŞUM"
Gerçekleştirilen törene yoğun ilgi gösterilirken; törene; Oluşum Eğitim Kurumları kurucuları Hasan Bıyık, Rabia Bıyık (Ödemiş Özel Oluşum Koleji Kurucu Temsilcisi) Halise Bıyık, (Tire Özel Oluşum Eğitim Kurumları Kurucu Temsilcisi) Duygu Bıyık, Gamze Bıyık ve Bilal Bıyık ev sahipliği yaptılar. Törene katılanlar arasında, Tire'nin tanınmış işadamlarından Mehmet Delikanlı, Tire Oluşum Eğitim Kurumları İdari Müdürü Ahmet Küçükler, Tire Oluşum Eğitim Kurumları İlkokul ve Ortaokul Müdürü Şendağ Arar Albayrak, Tire Oluşum Eğitim Kurumları Lise Müdürü Seda Şentürk Çapraz, Ödemiş Oluşum Eğitim Kurumları Okul Müdürleri Muammer Arıkan ve İrfan Tuzcu, Tire Halkla İlişkiler Sorumlusu Çiğdem Ceren Yönter ve Tire Oluşum Eğitim Kurumları öğretmenleri katılım gösterdiler.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Küçükler Haberleri | Ahmet Küçükler Kimdir - Haberler - Ahmet Küçükler haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Küçükler kimdir, hayatı ve biyografisi. Öz: Eski Türkiye bu yükü kaldıramazdı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 08:04:54. #1.15#

title