Ahmet Kızılkaya Haberleri

Ahmet Kızılkaya haber, Ahmet Kızılkaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Kızılkaya - 4.4.2020
Eski hükümlü devlet desteğiyle sürü sahibi oldu
Devletin başvurusunu kabul etmesiyle hayallerinin gerçekleştiğini anlatan Ölmez, şöyle konuştu: "Verilen destekle 36 küçükbaş hayvan aldım. Bu sayıyı şu ana kadar 100'e çıkarttım. Geçimimizi bu hayvanlara bakarak sağlıyoruz. Hayvanlara özenle bakıyoruz. Bu sayıyı ileride daha da artırmayı hedefliyorum. Sabah keçilere saman verdikten sonra sürüyü dağa otlatmaya götürüyorum. Keçileri akşam saat 5 gibi tekrar köye getiriyorum. İşimiz her gün bu şekilde devam ediyor. Hayvancılık zor da olsa keyifle yapıyorum. Bu işe sahip olduğum için mutluyum. Aileme bu iş sayesinde bakıyorum. Bana destek sağlayan İŞKUR İl Müdürlüğüne ve emeği geçen herkese teşekkür ederim." İŞKUR İl Müdürü Ahmet Kızılkaya ise il müdürlüklerince hayata geçirilen projelerin özellikle dezavantajlı kişilere ekonomik anlamda önemli katkı sağladığını ifade etti.
Ahmet Kızılkaya - 5.12.2019
Hakkari İŞKUR Müdürü Kızılkaya, kursları ziyaret etti
Hakkari Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Ahmet Kızılkaya, Hakkari Üniversitesi iş birliğiyle açtıkları kursları ziyaret etti.
Ahmet Kızılkaya - 4.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 21
İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün yürüttüğü, 'Değerler Hareketi' projesi kapsamında Vediha Ahmet Kızılkaya Anaokulu öğretmenleri, öğrencileriyle velileri anlamlı bir kampanyaya imza attı.
Ahmet Kızılkaya - 5.11.2019
Hakkari'de iş kurmak isteyen engelli ve eski hükümlülere hibe desteği
Açıklamada görüşlerine yer verilen İŞKUR İl Müdürü Ahmet Kızılkaya, yaptıkları desteklerle engelli vatandaşların ve eski hükümlülerin iş kurmalarına yardımcı olmayı amaçladıklarını söyledi.
Ahmet Kızılkaya - 2.9.2019
Kadirli'de muhtarlar, güvenlik ve halk günü toplantısı
Toplantı, vatandaşların önerilerinin değerlendirilmesi, mahalle ve köy muhtarlarının sorunlarını anlatması, çözüm önerileri ve diğer konuların görüşülmesiyle sona erdi. Toplantıya, Belediye Başkanı Ömer Tarhan, İlçe Jandarma Komutanı Vekili Astsubay Kıdemli Başçavuş Niyazi Temiz, İlçe Emniyet Müdürü Vekili Ahmet Kızılkaya, kamu kurum müdürleri, muhtarlar, siyasi ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle vatandaşlar katıldı.
Ahmet Kızılkaya - 5.8.2019
Kadirli'de güvenlik ve halk günü toplantısı
Toplantıya, Belediye Başkanı Ömer Tarhan, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yusuf Avcı, İlçe Emniyet Müdürü Vekili Ahmet Kızılkaya, resmi kurum müdürleri, muhtarlar, siyasi ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Ahmet Kızılkaya - 4.4.2019
Hakkari'de İş Gücü Piyasa Araştırması Başlatıldı
Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünden kente gelen istihdam uzmanları Doğanay Nafiz İlhan ve Mustafa Özen ile Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Ahmet Kızılkaya ile iş meslek danışmanları, 1 Nisan-3 Mayıs tarihlerinde iş yerlerini ziyaret edecek.
Ahmet Kızılkaya - 7.2.2019
Hakkari'de İl Koordinasyon Kurulu Toplandı
Toplantıya Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Salih Kaya, İl Sağlık Müdürü Hamdullah Kara, Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ahmet Kızılkaya, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Reşit Güldal, İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Gür, İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Şube Müdür V.
Ahmet Kızılkaya - 18.12.2018
Müdür Kızılkaya, Kurumun Faaliyetlerini Anlattı
Çalışma ve İş Kurumu (İş-Kur) Hakkari İl Müdürü Ahmet Kızılkaya, işgücü piyasasının ihtiyaç duyduğu tüm mesleklerde işsizlerin niteliklerini geliştirerek istihdam edilebilirliklerini artırmak amacıyla meslek edindirme ve geliştirme kursları açtıklarını söyledi.
Ahmet Kızılkaya - 29.11.2018
Hakkari'de 3 Bin 750 Kişi İstihdam Edildi
Hakkari Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Ahmet Kızılkaya, kentte bu yıl 3 bin 750 kişiyi istihdam ettiklerini açıkladı.
Ahmet Kızılkaya - 19.10.2018
Üniversite Mezunları Mesleki Deneyim Kazanacak
İş-Kur İl Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, görüşlerine yer verilen İş-Kur İl Müdürü Ahmet Kızılkaya, 100 Günlük Eylem Planı kapsamında 18-29 yaş aralığındaki üniversite mezunu gençlerin İşbaşı Eğitim Programına alınarak mesleki deneyim kazanmalarının sağlanacağını aktardı.
Ahmet Kızılkaya - 27.9.2018
Hakkari'de "Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliği" Projesi
Küçük Sanayi Sitesi'nde düzenlenen tanıtım toplantısında, İŞ-KUR Hakkari İl Müdürü Ahmet Kızılkaya ve İş ve Meslek Danışmanı Fatih Bilgi, proje hakkında esnafa bilgi verdi.
Ahmet Kızılkaya - 19.1.2018
İşkur Aktif İşgücü Daire Başkanı Öz Hakkari'de
Öz'e ziyaretlerinde, Hakkari Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ahmet Kızılkaya da eşlik etti.
12
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Ahmet Kızılkaya Haberleri | Ahmet Kızılkaya Kimdir - Haberler - Ahmet Kızılkaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Kızılkaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Yüksekova'da tekstil atölyesi açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 18.9.2020 11:49:43. #1.14#
title