AHMET FARUK ÜNSAL HABERLERİ

Ahmet Faruk Ünsal haber, Ahmet Faruk Ünsal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Faruk Ünsal

Ahmet Faruk Ünsal

Doğum Yeri Diyarbakır / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1963

Ahmet Faruk Ünsal Kimdir ?

Ahmet Faruk Ünsal, 1963 yılında Diyarbakır'da dünyaya geldi. Ünsal'ın babası Milli Selamet Partisi'nden (MSP) 15. ve 16. dönem Adıyaman milletvekilliği yapmış olan Abdurrahman Ünsal'dır. Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunu olan Ahmet Faruk Ünsal, TUSAŞ Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.'de (TAİ) makine mühendisi olarak görev yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ahmet Faruk Ünsal - 31.03.2019
Adıyaman Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı Süleyman Kılınç Kazandı.
Kesin olmayan sonuçlara göre, Süleyman Kılınç 56 bin 222, Saadet Partisi adayı Ahmet Faruk Ünsal 28 bin 928 oy aldı.
Ahmet Faruk Ünsal - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Adıyaman'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Ahmet Faruk Ünsal - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Adıyaman'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Ahmet Faruk Ünsal - 27.01.2019
Sp'nin Seçim Sloganı: Dürüst Başkan, Dürüst Yönetim
'ZİLLET İTTİFAKI' YORUMU Saadet Partisi Adıyaman Belediye Başkan Adayı Ahmet Faruk Ünsal, 'Zillet İttifakı' söylemlerine tepki göstererek, şunları söyledi: "Çok yakışıksız bir tanımlama.
Ahmet Faruk Ünsal - 05.01.2019
Saadet Partisi, 70 Belediye Başkan Adayını Açıkladı (1)
Saadet Partisi, 1'i büyükşehir 10 il ile 51 ilçe ve 9 beldenin belediye başkan adaylarını açıkladı. Yapılan açıklamada, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayının Levent Baştürk, Tokat Belediye Başkan adayının Alparslan Akgüz, Karabük Belediye Başkan adayının Mehmet Yüce, Karaman Belediye Başkan adayının Şaban Şahin, Hakkari Belediye Başkan adayının Rahmi Çiftçi, Çankırı Belediye Başkan adayının Mustafa Ünver, Isparta Belediye Başkan adayının Faruk Algınkılıç, Edirne Belediye Başkan adayının Mansur İriş, Bitlis Belediye Başkan adayının Yaşar Buhan, Adıyaman Belediye Başkan adayının Ahmet Faruk Ünsal olduğu belirtildi.
Ahmet Faruk Ünsal - 24.01.2018
Milletvekillerine "Zeytin Dalı" Karşıtı Mektup
Yurttaş kimliğimiz ve sorumluluğumuzla, halkımızın ve tarihin önünde siz yetki sahiplerini uyarıyor, sesimize kulak vererek sağduyulu davranmaya, savaşı derhal durdurmaya ve sorunu diyalogla çözmeye davet ediyoruz." Mektubun ekinde, aralarında siyasetçi, akademisyen, yönetmen, yazar, senarist, gazeteci ve oyuncuların yer aldığı şu isimler bulunuyor: "Abdullah Demirbaş, Abdülbaki Erdoğmuş, Ahmet Aykaç, Ahmet Faruk Ünsal, Ahmet İnsel, Ahmet Tonak, Akin Birdal, Ali Bilge, Ali Haydar Konca, Ali Uçansu, Arzu Başaran, Aydın Arı, Aydın Selcen, Ayşe Erzan, Ayşe Hür, Ayşe Nur Doksat, Ayşegül Devecioğlu, Ayten Yıldırım, Bahattin Yücel, Baki Tezcan, Baskın Oran, Belgin Koç, Beyza Üstün, Binnaz Toprak, Burhan Sönmez, Bülent Utku, Celal Korkut Yıldırım, Celalettin Can, Cem Mansur, Cem Özatalay, Cengiz Arın, Cihangir İslam, Defne Asal, Deniz Türkali, Dilek Gökçin, Ece Temelkuran, Ekrem Baran, Emine Uşaklıgil, Engin Sustam, Erdal Kalkan, Erdoğan Aydın, Erol Katırcıoğlu, Ersin Salman, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Mavioğlu, Ertuğrul Yalçınbayır, Esra Ersan, Esra Mungan, Eşref Erdem, Fadıl Öztürk, Fadime Gök, Fahrettin Dağlı, Fatma Bostan Ünsal, Ferhat Tunç, Fethiye Çetin, Fidan Eroğlu, Fikret Ünlü, Füsun Ertuğ, Genco Erkal, Gençay Gürsoy, Gonca Gül Gedikoğlu, Gönül Saray, Gülriz Sururi, Gülseren Onanç, Gülten Kaya, Gürhan Ertür, Hacer Ansal, Halil Ergün, Hasan Cemal, Hasip Kaplan, Hıdır Işık, Hüda Kaya, Hürriyet Karadeniz, Hüsamettin Cindoruk, Hüseyin Ayrılmaz, Hüsnü Okçuoğlu, İhsan Eliaçık, Kumru Toktamış, Lale Mansur, Lati Akyüz, Levent Tüzel, Mebuse Tekay, Mehmet Rasgelener, Melek Taylan, Meral Camcı, Meryem Koray, Mete Çetik, Mine Gencel Bek, Muammer Keskin, Muhammet Salar, Murat Belge, Murat Çeyişakar, Murat Morova, Mustafa Paçal, Nadire Mater, Nalan Erbil, Nazan Aksoy, Nazar Büyüm, Necmiye Alpay, Nesrin Nas, Nesteren Davutoğlu, Neşe Erdilek, Neşe Yaşin, Nil Mutluer, Nimet Tanrıkulu, Nimet Yardımcı, Nur Bekata Mardin, Nurcan Baysal, Nurhan Keeler, Nurten Ertuğrul, Onur Hamzaoğlu, Orhan Alkaya, Orhan Silier, Oya Baydar, Ömer Faruk Gergerlioğlu, Ömer Laçiner, Ömer Madra, Özgün E.
Ahmet Faruk Ünsal - 01.07.2016
Dünya Kudüs Günü
Mazlumder Genel Başkanı Ahmet Faruk Ünsal, burada yaptığı açıklamada, kutsal kent Kudüs'te barış içinde yaşamanın mümkün olduğunu belirtti.
Ahmet Faruk Ünsal - 23.02.2016
Mazlumder Genel Başkanı Ünsal'dan, Tatvan Belediyesine Ziyaret
İnsan Hakları ve Mazlumlar İçin Dayanışma Derneği (Mazlumder) Genel Başkanı Ahmet Faruk Ünsal ile Başkan Yardımcısı İzzet Saldamlı, Tatvan Belediyesini ziyaret etti.
Ahmet Faruk Ünsal - 23.02.2016
Tatvan'da, "Mazlumder Bitlis Buluşması"
Genel Başkanı Ahmet Faruk Ünsal ise son günlerde Türkiye'de yaşanan üzücü olaylara değinerek, Çözüm Süreci'nin yeniden başlaması ve silahların susması gerektiğini belirtti.
Ahmet Faruk Ünsal - 08.01.2016
Echr Focus Tightens Screw On Turkey's Military Operations İn Southeast
Erdoğan recently claimed that Turkey "no longer has Kurdish problem, only a terrorism problem." When asked who would sit around the prospective table as a counterpart, the same participant responded it would likely be "Kurdish circles who are close to the AKP." The group - composed of Oya Baydar, Baskın Oran, Ayşe Erzan, Nesrin Nas, Raci Bilici, Selim Ölçer, Nurcan Baysal, Gülseren Onanç, Ahmet Faruk Ünsal, Tarık Çelenk, Ali Bayramoğlu, Kezban Hatemi and Mebuse Tekay - also held meetings with leaders of the main opposition Republican People's Party (CHP) and the HDP on the same day.
Ahmet Faruk Ünsal - 07.01.2016
Numan Kurtulmuş Barış Heyeti ile Görüştü
O İSİMLER KATILMADI Barış Heyeti'nde yer alan Baskın Oran, Ayşe Erzan, Raci Bilici, Selim Ölçer, Nurcan Baysal, Mebuse Tekay, Ali Bayramoğlu, Kezban Hatemi ve Ahmet Faruk Ünsal ise görüşmeye katılmadı.
Ahmet Faruk Ünsal - 06.01.2016
Başbakan Davutoğlu, Aydınlar ve Stk Temsilcileriyle Bir Araya Geldi
Çankaya Köşkü'nde gerçekleştirilen toplantıya Oya Baydar, Baskın Oran, Ayşe Erzan, Nesrin Nas, Raci Bilici, Selim Ölçer, Nurcan Baysal, Mebuse Tekay, Gülseren Onanç, Ali Bayramoğlu, Kezban Hatemi, Ahmet Faruk Ünsal ile Tarık Çelenk katıldı.
Ahmet Faruk Ünsal - 06.01.2016
Kılıçdaroğlu'nun Kabulü
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yazar, sanatçı, akademisyen, politikacı ve aktivistlerden oluşan bağımsız aydın grubu ile görüştü.  Parti genel merkezinde gerçekleşen görüşme, basına kapalı gerçekleşti.  Görüşme sonrası gazetecilere açıklama yapan akademisyen Baskın Oran, "Biz kanın durdurulması konusunda etkili olabilecek olan herkesle konuşuyoruz" dedi.  Zaman zaman kendilerine "Bu girişimlerinizin yararlı olacağından umutlu musunuz" dendiğini belirten Oran, "Akıl ve vicdan bir araya geldikten sonra, insan hayatı konusunda umutlu olduğun konularda mı sadece girişim yapılır? Girişimini yaparsın, hani meşhur fıkrada olduğu gibi 'ben insanlığımı yapayım da o isterse anlamasın' dersin. Biz teker teker bütün yetkili olabileceğini düşündüğümüz herkesle konuşuyoruz" ifadesini kullandı.  Heyet, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile görüşmek üzere CHP Genel Merkezi'nden ayrıldı.  Geçen hafta Diyarbakır'da da çeşitli görüşmeler yapan heyet, terör olaylarına ilişkin çözüm önerilerini aktarırken, "müzakere sürecinin" başlaması çağrısını yapmıştı.  Heyette yer alan isimler şöyle:  Oya Baydar, Baskın Oran, Ayşe Erzan, Nesrin Nas, Raci Bilici, Selim Ölçer, Nurcan Baysal, Gülseren Onanç, Ahmet Faruk Ünsal, Tarık Çelenk, Ali Bayramoğlu, Kezban Hatemi ve Mebuse Tekay.
Ahmet Faruk Ünsal - 22.09.2015
PKK'nın Kaçırdığı Polis ve Asker Ailelerinin Çifte Bayram Umudu
MAZLUMDER Genel Başkanı Ahmet Faruk Ünsal da iki buçuk yıl Türkiye'de çatışmasızlığın yaşandığına dikkati çekerek, "Barışın ne kadar güzel bir şey olduğunu, hayat kaybının olmadığını, insanların özgürlüklerine bir şekilde tadını çıkardıkları iki buçuk yıllık bir çatışmasızlık süreci, maalesef nedenini anlayamadığımız bir şekilde ortadan kayboldu ve bir çatışma dönemi yaşıyoruz" diye konuştu.
Ahmet Faruk Ünsal - 01.08.2015
Akil Adamlar " Silahlar Susmalı ve Mutlak Çatışmasızlık Haline Dönülmelidir"
TOPLANTIYA KATILAN İSİMLER Toplantıya 10 isim katıldı. Bu isimler şöyle: Kadir İnanır, Ali Bayramoğlu, Öztürk Türkdoğan, Tarık Çelenk, Kezban Hatemi, Oral Çalışlar, Zübeyde Teker, Vahap Coşkun, Lami Özgen ve Celalettin Can İMZA KOYANLAR Toplantıya katılmadıkları halde açıklamaya imza koyan isimler de şu şekilde: Beril Dedeoğlu, Fuat Keyman, Levent Korkut, Ahmet Faruk Ünsal, Cemal Uşşak, Emin Ekmen, Tarhan Erdem, Fehmi Koru, Abdurrahman Kurt, Yılmaz Ensaroğlu KATILIM NEDEN DÜŞÜK OLDU Yaptıkları toplantının akiller heyetinin genel bir toplantısı değil, akiller heyetinden bir grup insanın bir araya gelerek, aldıkları bir inisiyatif olarak nitelenmesi gerektiğini söyleyen Gazeteci Ali Bayramoğlu, katılımın düşük olmasının nedenini de hızlı hareket etmek olarak açıkladı.
Ahmet Faruk Ünsal - 26.06.2015
Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki Oruç Yasağına Tepki
Çin'in Ankara Büyükelçiliği önünde toplanan dernek üyeleri adına basın açıklamasında bulunan Mazlum-Der Genel Başkanı Ahmet Faruk Ünsal, işgal yönetiminin, yıllardır oranın yerli halkı olan Doğu Türkistanlılara büyük baskılar uyguladığını söyledi.
Ahmet Faruk Ünsal - 24.06.2015
Kırım Türklerinin Duaları Huzur İçin
Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi Kırım'da da ramazan yardımları yaptıklarını ve buradaki halk ile iftar sofralarına oturduklarını belirten Atalay, şöyle devam etti: "Biz İHH olarak 15 senedir Kırım'a bir vesileyle geliyorduk. Tabii malum Kırım'da çok ciddi değişiklikler, bir ilhak meselesi, referandum oldu. Fakat bu referandumla birlikte Kırım sanki dünyadan izole oldu gibi bir görüntü var. Amacımız burada yaşayan kardeşlerimize manevi olarak bir destek vermek. Biliyoruz ki Kırım'ın maddi desteğe ihtiyacı yok, en önemlisi manevi desteğe ihtiyacı var. Akrabalık, kardeşlik hukukumuz var o yüzden İHH olarak bu ramazanı sizlerle geçirmeye karar verdik." Mazlum-Der Genel Başkanı Ahmet Faruk Ünsal ise özellikle Kırım'daki Müslümanlara yönelik eğer bir haksızlık veya hukuksuzluk varsa Kırım'ın sesi olmak istediklerini aktardı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Faruk Ünsal Haberleri | Ahmet Faruk Ünsal Kimdir - Haberler - Ahmet Faruk Ünsal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Faruk Ünsal kimdir, hayatı ve biyografisi. Ahmet Faruk Ünsal kimdir? Ahmet Faruk Ünsal kaç yaşında, nereli? Ahmet Faruk Ü
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.9.2021 09:19:52. #1.15#

title