Ahmet Durak Haberleri

Ahmet Durak haber, Ahmet Durak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Durak - 18.11.2020
Son dakika haberleri | DHA İSTANBUL BÜLTENİ-2
Kaza, pazartesi saat 17.30 sıralarında İsmetpaşa Mahallesi Ordu Caddesi'nde meydana geldi. Yolun karşısına geçmeye çalışan ve engelli olduğu öğrenilen Ahmet Durak(32), iddiaya göre aniden yola fırlayınca İsmail Çelik yönetimindeki 34 DAS 954 plakalı beton mikserinin altında kaldı.
Ahmet Durak - 06.09.2020
Zara'da AK Parti İlçe Başkanlığına Ahmet Okur yeniden seçildi
Kongreye katılan delegelerin tamamının oylarını alan Ahmet Okur, yeniden ilçe başkanı seçilirken, yönetim kurulu üyeliklerine ise Cemallettin Temur, Ahmet Şahin, Osman Kurt, Ercan Aktaş, Evren Eser, Onur Yıldız, Cengiz Tekten, Adem Özel, Hüseyin Yıldız, Ali Kılınç, Mukadder Şimşek, Ahmet Durak, Seda Özel, Şengül Kalkan getirildi.
Ahmet Durak - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Antalya'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Ahmet Durak - 20.12.2018
Eski Büyükelçi Gürcan Balık'a Fetö'den Mahkumiyet
Duruşmada mahkeme heyeti, savcının da görüşü doğrultusunda, Balık'ın, emekli Büyükelçi Ahmet Durak Gürsel ile Prof.
Ahmet Durak - 27.11.2017
Eskişehir'deki Fetö/pdy Davasında Karar
Eskişehir'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında haklarında dava açılan 14'ü tutuklu 18 eski emniyet mensubu sanıktan 16'sı, 3 yıl 1 ay 15 gün ile 7 yıl 6 ay arasında değişen hapis cezasına çarptırıldı. Eskişehir 2. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen FETÖ'nün emniyet yapılanmasına yönelik davanın karar duruşmasında, tutuklu sanıklar Hasan Dalan, İskender Arslanhan, Gökhan Erol, Hüseyin Becanım, Yunus Turan, Ahmet Durak, Mehmet Akif Akkılıç, Ahmet Gürbüz, Adem Işık, Mustafa Çallıöz, Cavit Emre, Ahmet Eriş, Mutlu Uçarer, Tamer Bal ve tutuksuz sanıklar Halil Özpınar, Elmas Akbaş, Yıldıray Tok, Vedat Güngör ile avukatları hazır bulundu.
Ahmet Durak - 07.11.2017
Eskişehir'deki Fetö/pdy Davası
2. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın üçüncü duruşmasında "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan yargılanan tutuklu sanıklar Hasan Dalan, İskender Arslanhan, Gökhan Erol, Hüseyin Becanım, Yunus Turan, Ahmet Durak, Mehmet Akif Akkılıç, Ahmet Gürbüz, Adem Işık, Mustafa Çallıöz, Cavit Emre, Ahmet Eriş, Mutlu Uçarer, Tamer Bal ve tutuksuz sanıklar Halil Özpınar, Elmas Akbaş, Yıldıray Tok, Vedat Güngör ile avukatları hazır bulundu.
Ahmet Durak - 13.04.2016
Şırnak'ta Sağlık Hizmetleri Kesintisiz Sürüyor
"Hastanede beş yıldızlı hizmet veriliyor" Hastanede tedavisi süren diyaliz hastası Ahmet Durak (30), AA muhabirine yaptığı açıklamada, ambulansla evinden alınarak hastaneye ulaştırıldığını söyledi.
Ahmet Durak - 01.03.2016
Hurdadan Go-Kart Aracı Yaptılar
Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Hayrabolu Meslek Yüksekokulu (MYO) Otomotiv Bölümü öğrencileri, okul projesi kapsamında hurdadan Go-Kart aracı yaptı. Otomotiv Bölümü Öğretim Görevlisi Ahmet Durak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, öğrencilerin sanayiden aldıkları hurda iskeleti tasarlayıp Go-Kart aracı haline getirdiklerini söyledi.
Ahmet Durak - 28.09.2014
Ankara, Bartın, Karabük, Zonguldak ve Çankırı'da Elektrik Kesintisine Gidilecek
Zonguldak'ın Ereğli İlçesine 09: 00 - 14: 00 Saatleri Arasında Tesis Çalışması Nedeniyle Sarıkokmaz Mahallesi 1 Nolu Hürriyet-3 Nolu Aktaş-Aktaş-2 Nolu Aktaş-1 Nolu Aktaş-İhsan Lıkoğlu-Hürriyet-Okul-Molla Ahmet- Bağlıkşehit Metin Köksal-Hacı Abdurhman Doğakent-Tezel-Hacı Ahmet Durak-1 Nolu Sakin Dere-1 Nolu Çamlık-Sakin Dere-Hancı Hüseyin Bey-Hacı Eşref-Hacı Abdurrahman Gül-Hacı Abdurrahman-Aktaş-Hacı Eşref Çıkmaz sokaklarına enerji verilemeyecektir.
Ahmet Durak - 21.08.2014
24 Ağustos'ta Ankara ve Çevresindeki 5 İlde 43 Noktaya Elektrik Verilmeyecek
Zonguldak İli Ereğli İlçesine 09:00 - 14:00 Saatleri Arasında Tesıs Çalışması Nedeniyle Sarıkokmaz Mahallesi Aktaş- Bağlık Mahallesişehit Metin Köksal-Hacı Abdurhman Doğakent-Tezel-Hacı Ahmet Durak-1 Nolu Sakin Dere-1 Nolu Çamlık-Sakin Dere-Hancı Hüseyin Bey-Hacı Eşref Çıkmaz-Hacı Abdurrahman Gül-Hacı Abdurrahman-Aktaş-Hacı Eşref Sokak/Sokaklarına Enerji Verilemeyecektir.
Ahmet Durak - 10.12.2013
Gümüşhane'de Trafik Kazası: 2 Yaralı
Kazada yaralanan, Seyit ve kardeşi Ahmet Durak (24), İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekiplerince bulundukları yerden çıkartıldı.
Ahmet Durak - 13.05.2013
4 Milyonluk Miras 24 Yıllık Mezarı Açtırdı
HALLALARINI İNKAR ETTİLER Geçtiğimiz yıl sona eren davada, ölen Mehmet Durak ve Durmuş Durak'ın hakkını vermedikleri iddia edilen kız kardeşleri Fatma Ünal haklı bulundu. Bunun üzerine yaşamını kaybeden Durmuş ve Mehmet Durak'ın çocukları İlhami ve Ahmet Durak, Fatma Ünal'ın dedeleri Basri Durak'ın kızı olmadığını öne sürdü.
Ahmet Durak - 13.05.2013
Miras Davası 25 Yıl Sürdü, Taraflardan Çoğu Hayatını Kaybetti
Dayısının çocukları İlhami Durak ve Ahmet Durak'ın 25 yıl sonra davanın aleyhlerine sonuçlanması üzerine Fatma Ünal'ın öz halaları olmadıklarını ve bu nedenle DNA testi istediklerini söyleyen Zeki Ünal annesinin ve dedesinin mezarlarının açılışını gözyaşları içerisinde izledi.
Ahmet Durak - 13.05.2013
4 Milyon TL'lik Arazi İçin Mezar Açıldı
HALALARININ ÜVEY OLDUĞUNU İDDİA ETTİLER Geçen yıl sonuçlanan davada, Fatma Ünal haklı bulununca, yaşamını kaybeden Durmuş ve Mehmet Durak'ın çocukları İlhami ve Ahmet Durak, Fatma Ünal'ın dedeleri Basri Durak'ın kızı olmadığını öne sürdü, miras hakkı olmadığını talep ederek dava açtı.
Ahmet Durak - 18.02.2013
Çukurova PERDER'de Görev Değişimi
Kısa adı TPF olan Türkiye Perakendeciler Federasyonu'na Çukurova PERDER'in kurucuları arasında yer alan ve kurulduğundan bu yana başkan yardımcılığı görevini yürüten Beğenal Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kılıç, derneğin yeni dönem başkanı seçildi. Derneğin yeni yönetim kurulunda Ahmet Durak Başkan Yardımcısı, Cahit Kaplaner Genel Sekreter, Sedat Gümüş Sayman ve Ömer Cömert ise üye olarak görev alacak.
Ahmet Durak - 18.02.2013
Çukurova Perder Başkanlığına Ramazan Kılıç Seçildi
Derneğin yeni yönetim kurulunda Ahmet Durak Başkan Yardımcısı, Cahit Kaplaner Genel Sekreter, Sedat Gümüş Sayman ve Ömer Cömert ise üye olarak görev alacak.
Ahmet Durak - 28.01.2013
Hafta Sonu Körfezin Kalbi Burhaniye'de Attı
BİRBİRİNDEN HEYECANLI YARIŞMALAR FESTİVALE RENK KATTI Festivalin ikinci gününde de birbirinden güzel organizasyonlarla eğlenen Burhaniyeliler ilk olarak Hüsnü Pazarbaşı Gençlik ve Kültür Merkezi 'nde sunulan karma resim sergisine katıldılar. Yine Hüsnü Pazarbaşı Gençlik ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen festivali yansıtan zeytinyağlı yemek yarışması büyük ilgi topladı. Özellikle hanımların katılımından oluşan 40 farklı birbirinden güzel yemek tadıyla olduğu kadar görünüşleriyle de jüriye zor anlar yaşattılar. 41 farklı yemeğin sergilendiği ve jüri üyelerinin değerlendirmesi sonucu, ev hanımları zeytinyağlı yemek dalında Ayşe İşgör hamsili pilav ile restoranlar zeytinyağlı yemek dalında, Ege Mutfağı kaşarlı mantar dolması ile birinci oldular. Ev Hanımları zeytinyağlı börek kategorisinde Sonnur Yılmaz, restoranlar zeytinyağlı börek kategorisinde ise Daidalos, karidesli çin böreği ile birinci olurlarken, zeytinyağlı tatlılar kategorisinde ise Bakiye Derelioğlu Midye Tatlısı ile Restoranlar Zeytinyağlı Tatlı kategorisinde Daidalos Otel birinci oldular. Dereceye girenler ödüllerini, Burhaniye Kaymakamı Ali Uslanmaz ve Belediye Başkan Fikret Akova'nın elinden aldılar. Daha sonra 5 saat boyunca süren yarışlar sonucu Öğretmenler Mahallesi Briç kulübünde gerçekleştirilen ödül töreni ile dereceye giren sporcular ödüllerine kavuştular. 10 masada toplam 40 sporcunun katıldığı yarışmalar şu şekilde sonuçlandı. Kuzey Güney'ler de Mehmet İpek - Naci Öztürk ikilisi birinci, Erdem Boran - Adem Gürbüz ikilisi ikinci, Nusret Bayrak - Yavuz Gürel ikilisi ise üçüncü oldular. Batı-Doğularda ise Cemal Sancar - Murat Arter birinci, Ahmet Erturan - Kemal Kumkumoğlu ikilisi ikinci, Ahmet Cemrek - Mehmet Zeybek ikilisi ise üçüncü olurlarken Senyörlerde Lütfi Çakır - Ahmet Durak ikilisi birinci, Miss'ler de Lale Erhanoğlu - Fatma Kürşat birinci, Mix'lerde ise Vedat Uçar - Sevinç Bozok ikilisi birinci oldular.
Ahmet Durak - 25.01.2013
Derinkuyu'da Tkdk Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
TKDK İl Koordinatörlüğü'nden Ahmet Durak da, hibe projeleri ile ilgili bilgiler vererek, "Kuruluş alacımız kırsal kalkınmayı desteklemektir.
Ahmet Durak - 16.08.2012
Bursa'nın Hayırsever 'Musa Amcası' Yaşam Savaşını Yitirdi
Yaşamını sürdürdüğü Bursa ve memleketi Elazığ'da 24 yılda toplam 16 okul yaptıran ve Bursalılar tarafından 'Musa Amca' olarak tanınan 5 çocuk babası müteahhit Musa Coşkun, 25 Haziran'da torununun Özlüce'de Uludağ Üniversitesi'ndeki mezuniyet törenine katıldı. Şoförü Ahmet Durak yönetimindeki 16 KAA 26 plakalı otomobille üniversitedenayrılan Musa Coşkun, evinin karşısında bulunan Çekirge Polis Merkezi'nin önünde araçtan indi.
Ahmet Durak - 26.06.2012
Hayırsever İşadamına Çarpan Motosikletli Heryerde Aranıyor
Yaşamını sürdürdüğü Bursa ve memleketi Elazığ'da 24 yılda toplam 16 okul yaptıran ve Bursalılar tarafından 'Musa Amca' olarak tanınan 5 çocuk babası müteahhit Musa Coşkun, dün gece torununun Özlüce'de Uludağ Üniversitesi'ndeki mezuniyet törenine katıldı. Musa Coşkun, şoförü Ahmet Durak'ın kullandığı 16 KAA 26 plakalı araçla evine doğru yola çıktıktan sonra evinin karşısında bulunan Çekirge Polis Merkezi'nin önünde indi.
Ahmet Durak - 26.06.2012
(Özel Haber) Hayırsever İşadamı Motosiklet Çarpması Sonucu Ağır Yaralandı
Edinilen bilgiye göre, dün gece torununun Özlüce'deki okulundaki mezuniyet törenine katılan Musa Coşkun, şoförü Ahmet Durak'ın kullandığı 16 KAA 26 plakalı araçla evine doğru yola çıktı.
Ahmet Durak - 28.09.2011
Çukurova Perder Başkanlığı'na Kaplaner Seçildi
Yönetim kurulu üyelikleri ise Ramazan Kılıç, Ömer Cömert, Sedat Gümüş ve Ahmet Durak'tan oluştu.
Ahmet Durak - 19.09.2011
Mersin Asiad Başkanlığına Mehmet İlhan Getirildi
Yeni yönetim ve denetleme kurulu seçimi için yapılan oylamada ise Mehmet İlhan Mersin ASİAD Yönetim Kurulu Başkanı seçilirken yeni yönetim şu isimlerden oluştu. Sabahattin Memiş, Erhan Işık, Mehmet Sevindir, Behçet Memiş, Çetin Battal, Ahmet Kodas, Nuh Yükselgüngör, İsa Altuntaş, Behlül Yüksel, Orhan İlhan, Yusuf Karslı, Ahmet Bulut, Ahmet Durak.
Ahmet Durak - 02.06.2011
Bursa'da Asit Yüklü Tanker Devrildi: 1 Yaralı
Bursa'nın Karacabey ilçesinde asit yüklü tankerin devrilmesi sonucu 1 kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre, Ahmet Durak'ın kullandığı 06 GIF 54 plakalı asit yüklü tanker, Karacabey-Bursa karayolunun Çingençeşme mevkisinde devrildi.
Ahmet Durak - 02.06.2011
Asit Yüklü Tanker Devrildi Sürücüsü Böyle Yaralandı
Bursa'nın Karacabey ilçesi yakınlarında, şarampole yuvarlanan asit yüklü tankerin sürücüsü feci şekilde yandı. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan Ahmet Durak (33) hastaneye kaldırılırken, sivil savunma ekipleri asitin etkisini kaybetmesi yaklaşık 500 metrelık alana kireç ve toprak döktü.
Ahmet Durak - 02.06.2011
Asit Tankeri Devrildi, Sürücüsü Yaralandı
Bursa'nın Karacabey ilçesi yakınlarında, asit yüklü tanker şarampole yuvarlandı. Asitle temas eden tanker şoförü 33 yaşındaki Ahmet Durak ağır yaralandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Durak Haberleri | Ahmet Durak Kimdir - Haberler - Ahmet Durak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Durak kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri | DHA İSTANBUL BÜLTENİ-2.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 16:21:09. #1.14#
title