ADEM TATLI HABERLERİ

Adem Tatlı haber, Adem Tatlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adem Tatlı

Adem Tatlı

Doğum Yeri Giresun / Türkiye
Doğum Tarihi 4.2.1968

Adem Tatlı Kimdir ?

4 Şubat 1968'te Giresun Bulancak'ta doğdu. Babasının adı Veysel, annesinin adı Kerime'dir. Veteriner Hekim; İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesini bitirdi. Serbest veteriner hekim olarak çalıştı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bakanlık Müşaviri olarak görev yaptı. Parlamenter Spor Kulübü Derneğinin Başkanıdır. 22. Dönemde Giresun Milletvekili seçildi. 24.
Biyografinin devamı için tıklayın
Adem Tatlı - 08.12.2019
Türk ve Ukraynalı milletvekillerinden dostluk maçı
Karşılaşma öncesi Demirören Haber Ajansı'na konuşan Saffet Sancaklı, "TBMM Futbol Takımı olarak senede 3-4 defa turnuvalara katılıyoruz. Bu etkinlikler ülkeler arasındaki dostluğu da pekiştiriyor. Davetlerinden ve sıcak karşılamalarından dolayı Ukrayna tarafına teşekkür ediyorum" dedi. Maçta Türk takımının tek golünü kaydeden İbrahim Halil Yıldız ise "Ülkemizi her yerde temsil etmeye çalışıyoruz. Güzel bir maç oldu. Adem Tatlı başkan çok iyi bir orta yaptı, biz de bunu iyi değerlendirdik" diye konuştu.
Adem Tatlı - 08.12.2019
Türk ve Ukraynalı milletvekillerinden dostluk maçı
Karşılaşma öncesi DHA'ya konuşan Saffet Sancaklı, "TBMM Futbol Takımı olarak senede 3-4 defa turnuvalara katılıyoruz. Bu etkinlikler ülkeler arasındaki dostluğu da pekiştiriyor. Davetlerinden ve sıcak karşılamalarından dolayı Ukrayna tarafına teşekkür ediyorum" dedi. Maçta takımının tek golünü kaydeden Milletvekili İbrahim Halil Yıldız, "Ülkemizi her yerde temsil etmeye çalışıyoruz. Güzel bir maç oldu. Adem Tatlı başkan çok iyi bir orta yaptı, biz de bunu iyi değerlendirdik" diye konuştu.
Adem Tatlı - 25.10.2019
TBMM Parlamenterler Spor Kulübünden Nihat Özdemir'e ziyaret
TFF'den yapılan açıklamaya göre, Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleşen ziyarete, TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, Başkan Vekilleri Mehmet Baykan ve Yılmaz Büyükaydın, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, yönetim kurulu üyesi İsmail Erdem, genel sekreter Kadir Kardaş ile TBMM Parlamenterler Spor Kulübü Başkanı Adem Tatlı ve milletvekilleri katıldı.
Adem Tatlı - 24.11.2018
Parlamentolar Arası Futbol Turnuvası Başladı
TBMM Parlamenterler Futbol Takımı Kulüp Başkanı Ak Parti eski Ordu Milletvekili Adem Tatlı, "Turnuvamızı her yıl düzenliyoruz.
Adem Tatlı - 03.11.2018
İzmir Karması, Meclis Spor'u Yendi
İzmir Spor Kulüpleri Birliği Vakfı'nın (İZVAK) davetlisi olarak İzmir'e gelen Meclis Spor Futbol Takımı, her kulüpten 2'şer futbolcunun da yer aldığı İzmir Karması takımı ile Göztepe Kulübü Urla Tesisleri'nde gösteri maçı yaptı. 60 dakika süren maçta iki takımın oyuncuları da kıyasıya mücadele etti. İzmir Valisi Erol Ayyıldız, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, AK Parti İzmir milletvekilleri Mahmut Atilla Kaya, Cemal Bekle ve İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın'ın yer aldığı takım 'İzmir Karması' olarak sahada yerini aldı. Meclis Spor'da ise Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, hepsi AK Parti'li olan Siirt Milletvekili Osman Ören, Bolu Milletvekili Fehmi Kürkçü, Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Giresun Milletvekili Adem Tatlı, Kilis Milletvekili Salih Zal, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz ve Ege Üniversitesi Rektörü Prof.
Adem Tatlı - 03.11.2018
İzmir Karması-Meclisspor Dostluk Maçı
Meclisspor ise Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, Bolu Milletvekili Fehmi Kürkçü, Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Giresun Milletvekili Adem Tatlı, Kilis Milletvekili Ahmet Salih Zal, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz ve Ege Üniversitesi Rektörü Necdet Budak ile sahada yer aldı.
Adem Tatlı - 09.03.2018
TBMM Parlamenterler Spor Kulübü Azerbaycan'da
Böyle güzel bir organizasyonu düzenlediği için Azerbaycanlı yetkililere teşekkür eden TBMM Parlamenterler Spor Kulübü Başkanı Adem Tatlı, "Kendi ülkemizde Parlamentolararası Futbol Turnuvası düzenliyoruz.
Adem Tatlı - 19.11.2017
Uluslararası Parlamenterlerarası Futbol Turnuvası Sona Erdi
TBMM Parlamenterler takımında AK Parti Genel Sekreteri ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, CHP Antalya Milletvekili Devrim Kök, AK Parti Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, AK Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız, AK Parti Adana Milletvekili Taner Dağlı, AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, AK Parti Kırıkkale Milletvekili Abdullah Öztürk, AK Parti Konya Milletvekili Ömer Ünal, eski milletvekilleri Adem Tatlı, Mevlüt Akgün, Mehmet Geldi, Osman Ören ve Saadettin Aydın forma giydi.
Adem Tatlı - 14.05.2017
Türkiye-Macaristan Parlamentoları Arası Dostluk Maçı
TBMM Parlamenterler Spor Kulübü Başkanı, Giresun Milletvekili Adem Tatlı, AA muhabirine yaptığı değerlendirmede, Macaristan ile Türkiye'nin çok dostane ilişkilere sahip olduğunu, düzenlenen bu tür etkinliklerle iki ülke arasındaki ilişkilerin daha da güçlendirilmesinin hedeflendiğini belirterek, "Zaten iki ülke arasında çok önemli bir iş birliği var.
Adem Tatlı - 08.05.2016
Parlamentolar Arası Futbol Turnuvası
TBMM Futbol Takımı Kaptanı AK Parti Giresun Milletvekili Adem Tatlı, gazetecilere yaptığı açıklamada, iki yılda bir değişik ülkelerin parlamenterleriyle dostluk maçı yaptıklarını söyleyerek, "Burada hem terörü lanetleyeceğiz hem de oynayacağımız maçlarda kırmızı beyazlı forma yerine siyah forma ile oynayacağız.
Adem Tatlı - 16.03.2016
Hrü'de "Bilimlerin Işığında Yaratılış" Paneli
HRÜ Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü tarafından Osmanbey Yerleşkesi düzenlenen programda, Prof. Dr. Adem Tatlı, "Evrimi nasıl anlatmalıyız", Prof.
Adem Tatlı - 26.10.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti Giresun Milletvekili Adem Tatlı, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
Adem Tatlı - 23.10.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti Giresun Milletvekili Adem Tatlı, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
Adem Tatlı - 23.10.2015
Vefat Eden Okul Müdürü İçin Tören Düzenlendi
Okul bahçesinde düzenlenen törene Baş'ın yakınlarının yanı sıra AK Parti Giresun Milletvekili Adem Tatlı, Kaymakam Hasan Günaydın, Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt, İlçe Milli Eğitim Müdürü Suat Soylu, meslektaşları ve öğrenciler katıldı.
Adem Tatlı - 16.10.2015
AK Parti Giresun Milletvekili Tatlı Açıklaması
AK Parti Giresun Milletvekili Adem Tatlı, "Gezi olayları, sahte yolsuzluk soruşturmaları, paralel yapı, terör örgütü ve uzantısı parti ile tüm unsurlar bir araya gelerek AK Parti'yi iktidar yapmamak için mücadele ediyorlar.
Adem Tatlı - 29.09.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Adem Tatlı - 19.09.2015
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası Açılışı
Türkiye'nin gerçekten demokratik standartların ve kuralların işlediği bir ülke olduğunu belirten Canikli, şunları kaydetti: "Hiçbir siyasi sorun havada kalmıyor, çözülüyor. Sadece zamana ihtiyacımız var. İnşallah yine milletimizin önümüzdeki dönemde demokrasiye sahip çıkarak kendi iradesinin yönetime yansıması sağlayacak, 1 Kasım seçimleri yine önümüzde. Dolayısıyla en iyi kararı yine millet verecektir, dolayısıyla yatırımcılarımızın bu dönemi çok aşırı bir olumsuzluk dönemi ya da bir fetret dönemi gibi değerlendirmemesi gerekir. Hiçbir sorun yok, elbette yatırımcı siyasi belirsizlik noktasında bir kaygısı, kuşku varsa bunu yatırım kararlarına yansıtır. Bu son derece doğaldır. Ama siyasi belirsizlikle ilgili bir sıkıntı olmayacak. Çünkü demokrasiye ilişkin kuralların çalışmadığı, çalıştırılamadığı ülkelerde bunlar sorun olabilir. Ama Türkiye gibi sayısız kereler bunu, olgunluğunu ispat etmiş bir ülkede olmaz, olmayacaktır. Bunu en kısa zamanda önümüzdeki günlerde inşallah hep birlikte göreceğiz." Açılışa, Vali Hasan Karahan, İl Jandarma Komutanı Albay Ali İhsan Öztürk, İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, AK Parti Giresun Milletvekili Adem Tatlı, CHP Milletveki Bülent Bektaşoğlu, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Bakanı Hasan Çakırmelikoğlu ile davetliler katıldı.
Adem Tatlı - 18.09.2015
AK Parti'nin Milletvekili Aday Listesi Ysk'ya Sunuldu (2)
AK Parti, 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) sundu.
Adem Tatlı - 18.09.2015
AK Parti'nin Milletvekili Aday Listesi
AK Parti'nin, 1 Kasım Genel Seçimleri için hazırladığı milletvekili aday listesi Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanlığı'na sunuldu.
Adem Tatlı - 18.09.2015
AK Parti Aday Listesi Belli Oldu
AK Parti milletvekili aday listesi YSK’ya teslim edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Adem Tatlı Haberleri | Adem Tatlı Kimdir - Haberler - Adem Tatlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Adem Tatlı kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM Futbol Takımı Romanya'da futbol turnuvasına katıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 14:31:34. #1.15#

title