Adem Sarı Haberleri

Adem Sarı haber, Adem Sarı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adem Sarı 24.6.2020
Geyve'nin "Sarı elmas"ı coğrafi işarete kavuştu
Çiftçi daha da kazanacak Sakarya Ticaret Borsası (STB) Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı Toprak da yerel üretimi ve kırsal kalkınmayı desteklemek, geleneksel bilgi ve kültürel değerleri korumak, Turizme katkıda bulunmak, ürün taklitçiliği ile mücadele için coğrafi işaret verildiğini anlattı.
Adem Sarı 3.4.2020
Sakarya'dan kısa kısa
STB'den yapılan açıklamaya göre, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü'yü ziyaret eden Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, salgınla mücadele kapsamında çalışmalar yürüttüklerini anlattı.
Adem Sarı 19.3.2020
Sakarya ve Karabük iş dünyasından Ekonomik İstikrar Kalkanı paketine destek
Coşkun, Türkiye ekonomisinin bu süreci en az hasarla atlatması için hep birlikte mücadele edilmesi gerektiğini vurgulayarak, şunları kaydetti: "En büyük üreticimizden en küçük tüketicimize bütün ekonomik aktörlerin desteğiyle bu zorlu süreci lehimize çevirmeye başaracağımıza olan inancımız tamdır. Bugün itibarıyla 30 doların altına gerileyen petrol fiyatları, enerji faturamızın yükünü hafifleterek, bu zorlu süreçte elimizi güçlendirecektir. Hem para politikasına hem de maliye politikasına yönelik alınan bu kararlar, reel sektör temsilcilerinin yükünü hafifletecektir. Bu tedbir ve teşvikler sayesinde ekonomik aktivitede gözlenebilecek ilave bir yavaşlamanın önüne geçilecek ve Türkiye ekonomisi pozitif büyüme patikasında yoluna devam edecektir." "Üretim, ticaret ve istihdam yara almadan devam edecek" Sakarya Ticaret Borsası (STB) Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, sağlık ve ekonomik için alınan kararları sonuna kadar desteklediklerini vurguladı.
Adem Sarı 12.12.2019
Borsalar işbirliği yapıyor
İşbirliği protokolü imza törenine STB Meclis Başkanı Avni Uçar, Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, TTB Meclis Başkanı Sebahattin Arslantürk, Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan ile meclis ve yönetim kurulu üyelerinden bazıları katıldılar.
Adem Sarı 12.12.2019
Trabzon ve Sakarya ticaret borsası arasında iş birliği protokolü imzalandı
STB Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı da en yoğun ilişkilerinin TTB ile olduğunu belirterek, özellikle fındıkta verim ve kalitenin artırılması yönelik ortak çabaları daha da artıracaklarını ifade etti.
Adem Sarı 3.12.2019
İş dünyasından Başkan Yüce'ye ziyaret
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'ndan (SATSO) yapılan açıklamada ziyarette SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş, Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şinasi Bayraktar, Akyazı Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Hasan Saka ve beraberindeki heyetin Yüce'yi ziyaret ettiği bildirildi.
Adem Sarı 24.10.2019
2. Tarım Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarı başladı
Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı da tarım sektöründe verimliliği artırmanın, teknik gelişmeleri uygulamaya koymanın, çiftçilerin gelirlerini yükseltmenin, tarımsal piyasalarda istikrarı sağlamanın, tarımsal ürün arzını güvence altına almanın ve tüketicilerin sağlıklı ve uygun fiyatlarla tarımsal ürünlere ulaşımını sağlamanın tarımsal eğitimden geçtiğini söyledi.
Adem Sarı 19.9.2019
Peyzaj ve süs bitkiciliği sektörü Sakarya'da buluştu
"Dünyada 12. sıradayız" Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Adem Sarı da dünyada süs bitkileri üretiminin 20.
Adem Sarı 19.9.2019
Sakarya ekonomisine 2 milyar liralık fındık katkısı
Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, AA muhabirine, Türkiye'de fındığın ana yurdunun Orta ve Doğu Karadeniz bölgeleri olarak bilinmesine rağmen Sakarya'nın fındık üretiminde önemli iller arasında Ordu'dan sonra ikinci sırada yer aldığını, Ordu'dan fazla üretim yapılan yılların da yaşandığını söyledi.
Adem Sarı 5.9.2019
Sakarya Ticaret Borsası Başkan Yardımcısının silahla öldürülmesi
Burada açıklamalarda bulunan STB Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, morallerinin bozuk olduğunu söyledi.
Adem Sarı 1.9.2019
Sakarya Ticaret Borsası Başkan Yardımcısının silahla öldürülmesi
Cenaze törenine Erkan'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, STB Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ile vatandaşlar katıldı.
Adem Sarı 1.9.2019
Sakarya Ticaret Borsası Başkan Yardımcısının silahla öldürülmesi
Sakarya Ticaret Borsası (STB) Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, başkan yardımcısı Ahmet Erkan'ın silahla vurularak ölümüne ilişkin taziye mesajı yayımladı.
Adem Sarı 1.6.2019
SATSO fotoğraf yarışması ödül töreni
Törene Vali Nayir ve Altuğ'un yanı sıra eski Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, SGK İl Müdürü Erhan Çavuş, İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüseyin Yorulmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş, STB Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zafer Şinasi Bayraktar, iş adamları ve davetliler katıldı.
Adem Sarı: Gazeteciler iftarda buluştuAdem Sarı 31.5.2019
Adem Sarı 26.5.2019
STB Başkanı Sarı'dan İVME Finansman Paketi değerlendirmesi
Sakarya Ticaret Borsası (STB) Başkanı Adem Sarı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan İleri, Verimli, Milli Endüstri (İVME) Finansman Paketi hakkında değerlendirmelerde bulundu.
Adem Sarı 16.1.2019
Sakarya'da Atıl Araziler Tarıma Kazandırılacak
Sakarya Ticaret Borsası (STB) Başkanı Adem Sarı, kentteki atıl arazilerin tarıma kazandırılacağını bildirdi.
Adem Sarı 27.12.2018
Tarıma Dört Elle Sarılmalıyız"
Sakarya Ticaret Borsası (STB) Başkanı Adem Sarı, tarımın önemine değinerek, "Üretim potansiyellerimizin farkındayız. Borsamızın lisanslı depoculuk ve tarım okulu projesi, Türkiye'ye örnek olacak.
Adem Sarı 21.12.2018
Ben Ülkemin Geleceğine Güveniyorum"
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'na "Üstün Hizmet Ödülü"nün verildiği törene, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, STB Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şinasi Bayraktar, Akyazı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı, SAÜ Rektörü Prof.
Adem Sarı 16.10.2018
Sakarya Tarım Fuarı, Üreticiyi Teknolojiyle Buluşturacak
İlçede fuar öncesi düzenlenen basın toplantısında konuşan Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, fuarda üretici ile teknolojinin bir araya geleceğini söyledi.
Adem Sarı 20.9.2018
Stb'den Üyelerine Nefes Kredisi
Açıklamada görüşlerine yer verilen STB Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, özellikle KOBİ niteliğindeki firmaların son dönemlerde güçlü desteğe ihtiyacı olduğunu belirterek, KOBİ'lerin en önemli meselesi olan teminatlandırma konusuna çözüm ürettiklerini aktardı.
Şu an buradasınız: Adem Sarı Haberleri | Adem Sarı Kimdir - Haberler - Adem Sarı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Adem Sarı kimdir, hayatı ve biyografisi. Geyve'nin Sarı elması coğrafi işarete kavuştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.7.2020 21:31:42. #1.15#
title