Acun Ilıcalı'dan Boşanan Şeyma Subaşı'dan Dikkat Çeken Paylaşım: Çok Yoruldum

Acun Ilıcalı'dan Boşanan Şeyma Subaşı'dan Dikkat Çeken Paylaşım: Çok Yoruldum

Acun Ilıcalı'dan boşanan Şeyma Subaşı, takipçisinden gelen bir mesajı paylaşarak "Aslında çok yoruldum" notunu düştü.

Bir ay önce Acun Ilıcalı ile tek celsede boşanan Şeyma Subaşı, sosyal medyadan yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.Şeyma Subaşı'nın rahat tavırları ise takipçilerinin olumsuz yorum yapmasına neden oldu. Paylaşımları hakkında sosyal medyadan pek çok yorum alan Şeyma Subaşı, bir takipçisinin attığı mesajı, dikkat çeken bir notla paylaştı.

İMALI PAYLAŞIMLA MESAJ VERİYOR

Paylaşımları hakkında sosyal medyadan pek çok yorum alan Şeyma Subaşı, takipçileriyle direk polemiğe girmek yerine, imalı paylaşımla mesaj veriyor.

"ASLINDA ÇOK YORULDUM"

Subaşı takipçisinin kendisine gönderdiği "Herkes seni vurdumduymaz ve havası güzel sanıyor oysa sen kızına dört elle sarılmış ve içine ağlıyorsun. Hep güçlü gözükmek zorunda değilsin zaten isteyen istediğini düşünür mutlu ol" mesajının üstüne,"Aslında çok yoruldum" yazdı.

YORUMLAR (90)

 • ÖZGE:
  Düpedüz paranın ve lüksün şımarıklığı. . Şeyma çok hızlı gidiyorsun dikkat et. . herşeyin bi sonu var. .
 • ALİ SARIŞEN:
  Tövbe et Gamze çelik gibi teseddüre gir. İslamı yaşa huzur bulursun acun ozaman senin peşinde koşar. Senin yaşadığın hayat seni mutlu edemez. para lüks hayat bir avuntudan ibarettir. Sonu pişmanlık.
 • VATANDAŞ:
  Bi sen bi tosun bide 15 bin lira çorap alan demet akalın yaşadı bizim bu halk asgari ucret mtv elektrik geçim derdi ile ograsin malum bir siz akıllısınız
 • DOGRUYA DOGRU:
  bizlerin ne yorgunu oldugumuz belli bosa calismaktan eve nasil ekmek götürürüz derdinden kira elektirik su havagazi cocuklarin masrafi falan derkel yorulduk yani hayat yorgunuyuz acaba bu hanim neyin yorgunu dersiniz?
Tüm 90 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.