ABD'ye yerleşen Aleyna Tilki'den ilk fotoğraf geldi

ABD'ye yerleşen Aleyna Tilki'den ilk fotoğraf geldi

Türkiye'den eğitim için ayrılarak ABD'ye yerleşen Aleyna Tilki'den ilk fotoğraf geldi. Tilki fotoğrafa İngilizce olarak, "Merhaba Amerika! Sana büyük bir sürprizim var." notunu ekledi.

ABD'ye yerleşen Aleyna Tilki'den ilk fotoğraf geldi

Eğitimine Amerika'da devam etmeye karar veren genç şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde Türkiye'den ayrılmıştı. California'da eğitimine devam edecek olan Aleyna Tilki, ABD'den ilk fotoğrafını yayınladı.

"SÜRPRİZİM VAR"

Instagram hesabından paylaşım yapan Aleyna Tilki, fotoğrafa İngilizce olarak, "Merhaba Amerika! Sana büyük bir sürprizim var." notunu ekledi. Tilki'nin bir takipçisi fotoğrafa, "Sürpriz inşallah güzel bir şarkı olur." ifadelerini kullandı. Başka bir takipçisi ise, "Ne yapacağını merakla bekliyorum" ifadelerini kullandı.

"DUDAKLARINA NE OLDU"

Fransa tatilinin tadını çıkaran ve Eyfel kulesi altında fotoğrafını paylaşan Aleyna Tilki'nin dudakları dikkat çekmişti. Tilki'ye takipçileri "Dudaklarına ne oldu?" diye soru yağdırmıştı. Tilki'nin daha önce dudaklarına dolgu yaptırdığı iddia edilmişti.

YORUMLAR (105)

 • ELA:
  ah bu medya senide sanatcı sınıfına soktu ya sen sanatcıysan ajda sezen nilüfer zerrin selda bunlar ne acaba orada sana ekmek çıkmaz sen geri gel yine kandırın milleti burada yiyen yiyor zaten bakarsın dalgana
 • FEVZİYE:
  amerikda toz olamazsın orada gerçekten sanatın varsa adam yerine koyarlar insanı ne aleynalar var orada bi bilsen zaten gitmezdin boşuna
 • NAZAN:
  amerikada milyonlarca aleyna tilki var onun varlıgını hissetmezler bile daha önce ne ümitlerle gidipde hissedilmeyenler gibi yok olup gider zaten burdayken paso balondu kardeşimiz ahhhh medya ahhhhh kimleri nereye getiriyorsunuz sonrada sanatcı çıkmıyor diyorsunuz
 • UZUN YOLLAR:
  Çekerlermi çekerler hem de zencili daddy-daughter tarzı
Tüm 105 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.