AAMİR KHAN HABERLERİ

Aamir Khan haber, Aamir Khan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aamir Khan

Aamir Khan

Doğum Yeri Hindistan
Doğum Tarihi 14.3.1965 - ...

Aamir Khan Kimdir ?

Aamir Khan (d. 14 Mart 1965; Mumbai, Maharashtra), Hint oyuncu, yapımcı ve yönetmendir.Tam adı Mohammed Aamir Hussain Khan'dır. Aamir Khan başarılı kariyeri boyunca, Hint sinema tarihinin en etkileyici ve popüler aktörü olmuş ve dört Ulusal Film Ödülü ile yedi Filmfare Ödülü kazanmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Aamir Khan - 29.8.2020
Aladağlar?da film çekimleri başladı
Vali Şimşek, Aladağlar - Demirkazık bölgesinin film çekimleri açısından cazibe merkezi olma yolunda ilerlediğini söyledi. Şimşek şunları kaydetti: 'Geçen yıl 'Mavzer' filmi çekilmişti ve şu anda filmi festivallerde yarışıyor. Önümüzdeki yıllarda ise vizyona girecek. Ayrıca Hint sinemasının dünyaca ünlü aktörü Aamir Khan, Hindistan'da yarıda bıraktığı 'Laal Singh Chaddha' adlı yeni filmini tamamlamak için bu bölgeyi tercih etti.
Aamir Khan - 29.8.2020
"Karanlık Madde" filminin çekimleri Aladağlar'da sürüyor
Filmin Niğde'nin tanıtımına katkı sağlayacağını belirten Şimşek, "Geçen yıl 'Mavzer' filmi çekilmişti ve şu anda festivallerde yarışıyor. Önümüzdeki yıllarda vizyona girecek. Ayrıca Hint sinemasının dünyaca ünlü aktörü Aamir Khan, Hindistan'da yarıda bıraktığı 'Laal Singh Chaddha' adlı yeni filmini tamamlamak için bu bölgeyi tercih etti.
Aamir Khan - 28.8.2020
Film yapımcılarının yeni gözdesi Aladağlar
Kültür ve Turizm Bakanlığı ile TRT'nin katkılarıyla geçen yıl, yönetmenliğini Fatih Özcan'ın yaptığı, başrolünde Serhat Kılıç'ın oynadığı ve köyde çobanlık yapan iki kardeş arasında geçen olayların anlatıldığı "Mavzer" filmine ev sahipliği yapan Aladağlar'ın Niğde sınırları içerisindeki milli park alanı, Hint sinemasının dünyaca ünlü aktörü Aamir Khan'ın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle Hindistan'da yarıda bıraktığı "Laal Singh Chaddha" adlı yeni filminin bir kısmına da doğal plato olacak.
Aamir Khan - 25.8.2020
Hindistan'da Müslümanların geleceği
Keşmirli Müslümanların yanı sıra Hindistan'ın diğer bölgelerindeki Müslümanların da Türkiye algısı yeniden şekillenirken bu değişimi teşvik eden son olay ise Bollywood yıldızı Aamir Khan'ın Türkiye'ye yapmış olduğu ziyaretle ilgili gelişti.
Aamir Khan - 15.8.2020
Emine Erdoğan, Hint sinemasının ünlü aktörü Aamir Khan'ı kabul etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Hint sinemasının dünyaca ünlü aktörü Aamir Khan'ı kabul etti.
Aamir Khan - 15.8.2020
Son dakika! Emine Erdoğan, Hint sinemasının ünlü aktörü Aamir Khan'ı kabul etti
Gelen son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Hint sinemasının dünyaca ünlü aktörü Aamir Khan'ı kabul etti.
Aamir Khan - 15.8.2020
EMİNE ERDOĞAN, HİNT SİNEMASININ ÜNLÜ İSMİ AAMİR KHAN'I KABUL ETTİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Hint sinemasının dünyaca ünlü aktörü Aamir Khan'ı kabul etti.
Aamir Khan - 14.8.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ-TEKRAR
'KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ AİLELERE ALTERNATİF ÜRÜN' Ziraat Mühendisi Deniz Gürbüz ise şunları söyledi: "38 rakımda kivi yetiştiriciliği yapıyoruz. Kivi bir çok ilde yüksek rakımda yetişmektedir ama biz bunu deniz seviyesinde yetiştirmek istedik. Bir kivi bahçesi kurduk. Buradaki amaç daha erkenci, diğer yerlerden 1 ay erken ürün elde etmek. Hem ticaret hem de ihracat yönünü değerlendirdiğimizde katma değer boyutu daha yüksektir. Bölgede yeni bir istihdam alanı sağlamak istedik. Küçük ve orta ölçekli üretim yapan ailelere alternatif ürün sunmak, hem de bölgemize alternatif olarak bu ürünleri oturtmak istiyoruz. Kivi C vitamini, fosfor, potasyum yönünden çok zengin bir meyve. Kansere karşı koruyucu özelliği vardır." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -Kivi bahçesinden görüntü Kivilerden görüntü Üretici Alper Ersoy ile röp Ziraat Mühendisi Hacı Murat Berksoy ile röp Ziraat Mühendisi Deniz Gürbüz ile röp Haber-Kamera: Soner AYDIN /MERSİN,  Haber Kodu : 200814024 ==================================== Aamir Khan, Adana'da kebaba doyamadı BOLLYWOOD sinemasının en önemli isimlerinden, ünlü aktör Aamir Khan'a ile birlikte ocakbaşına geçen kebapçı Mehmet Gemicioğlu, "Adana kebabını çok sevdi, 3 kişilik kebap yedi" dedi.
Aamir Khan - 14.8.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ
'KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ AİLELERE ALTERNATİF ÜRÜN' Ziraat Mühendisi Deniz Gürbüz ise şunları söyledi: "38 rakımda kivi yetiştiriciliği yapıyoruz. Kivi bir çok ilde yüksek rakımda yetişmektedir ama biz bunu deniz seviyesinde yetiştirmek istedik. Bir kivi bahçesi kurduk. Buradaki amaç daha erkenci, diğer yerlerden 1 ay erken ürün elde etmek. Hem ticaret hem de ihracat yönünü değerlendirdiğimizde katma değer boyutu daha yüksektir. Bölgede yeni bir istihdam alanı sağlamak istedik. Küçük ve orta ölçekli üretim yapan ailelere alternatif ürün sunmak, hem de bölgemize alternatif olarak bu ürünleri oturtmak istiyoruz. Kivi C vitamini, fosfor, potasyum yönünden çok zengin bir meyve. Kansere karşı koruyucu özelliği vardır." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -Kivi bahçesinden görüntü Kivilerden görüntü Üretici Alper Ersoy ile röp Ziraat Mühendisi Hacı Murat Berksoy ile röp Ziraat Mühendisi Deniz Gürbüz ile röp Haber-Kamera: Soner AYDIN /MERSİN, ==================================== Aamir Khan, Adana'da kebaba doyamadı BOLLYWOOD sinemasının en önemli isimlerinden, ünlü aktör Aamir Khan'a ile birlikte ocakbaşına geçen kebapçı Mehmet Gemicioğlu, "Adana kebabını çok sevdi, 3 kişilik kebap yedi" dedi.
Aamir Khan - 13.8.2020
AAMİR KHAN İSTANBUL'DA
Hint Sinemasının dünyaca ünlü oyuncusu Aamir Khan ekibiyle birlikte yeni filminin mekan seçimi için İstanbul'a geldi.
Aamir Khan - 12.8.2020
Bollywood yıldızı Aamir Khan'ın Adana'da kebap keyfi
BOLLYWOOD sinemasının en önemli isimlerinden, dünyaca ünlü aktör Aamir Khan, Adana kebabını tatmak için kente geldi.
Aamir Khan - 12.8.2020
Hint sinemasının ünlü aktörü Aamir Khan, Adana'da hayranlarıyla bir araya geldi
Hint sinemasının dünyaca ünlü aktörü Aamir Khan, Adana'da hayranlarıyla bir araya geldi.
Aamir Khan - 10.8.2020
Ünlü Aktör Aamir Khan yeni filminin çekimlerini Niğde'de tamamlayacak
Ünlü Aktör Aamir Khan yeni filminin çekimlerini Niğde'de tamamlayacak BOLLYWOOD sinemasının en önemli isimlerinden olan Aamir Khan, üzerinde çalıştığı yeni filminin çekimlerinin bir kısmını tamamlamak için Niğde'ye geldi.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Aamir Khan Haberleri | Aamir Khan Kimdir - Haberler - Aamir Khan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aamir Khan kimdir, hayatı ve biyografisi. NEDEN BU KADAR SEVİLİYOR? / Aamir Khan Kimdir? Tekmoloji Film Dizi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.9.2020 03:51:25. #1.15#
title