Haberi Paylaş

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak kaza bilançosunu 7 ölü ve 11 yaralı olarak açıkladı

3. Sayfa Haberleri

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak kaza bilançosunu 7 ölü ve 11 yaralı olarak açıkladı Balıkesir Valisi Hasan Şıldak yaşanan feci kaza sonrası Dursunbey Devlet hastanesinde hayatını kaybedenlerin yakınlarına baş sağlığı dilerken, yaralı şahısların yakınlarına geçmiş olsun dedi.

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak kaza bilançosunu 7 ölü ve 11 yaralı olarak açıkladı

BALIKESİR - Balıkesir Valisi Hasan Şıldak yaşanan feci kaza sonrası Dursunbey Devlet hastanesinde hayatını kaybedenlerin yakınlarına baş sağlığı dilerken, yaralı şahısların yakınlarına geçmiş olsun dedi.

Vali Hasan Şıldak, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ve Jandarma Kıdemli Albay Tarık Hekimoğlu ile birlikte Dursunbey Devlet Hastanesi bahçesinde hayatını kaybeden vatandaşların yakınlarına başsağlığı dilerken, yaralı vatandaşlarımıza geçmiş olsun dedi. Hastane Bahçesinde açıklama yapan Vali Şıldak, Kazada 6 vatandaşımızın kazada 1 vatandaşımızın da hastane vefat ettiğini ve 11 vatandaşımızın da yaralandığını açıkladı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Bahadır Demirçeviren - 3. Sayfa

3. Sayfa Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title