2 yıl sonra ortaya çıktı! Dubaili zengin kadın Burak Özçivit'in odasına zorla girmeye çalıştı

2 yıl sonra ortaya çıktı! Dubaili zengin kadın Burak Özçivit'in odasına zorla girmeye çalıştı

Haberler.com - Haberler | Magazin

2017'de Dubai'de gerçekleştiren Muhteşem Yüzyıl Sergisine katılan Burak Özçivit'in otelde kaldığı sırada Dubaili bir kadın hayranının görevli kılığında odasına girmeye çalıştığı iddia edildi.

Yer aldığı dizilerin ünü sınır dışını aşan Burak Özçivit, özellikle Arap dünyasında oldukça popüler. Bu yılın başında Lüks bir markanın düzenlediği yemekte 80 zengin kadınla yemek yemesi çok konuşulmuştu. Şimdilerde Kuruluş Osman dizisiyle hayran kitlesini daha da genişleten Özçivit'in 2 yıl önce başına gelen tuhaf olay duyanları şaşırttı.

2 YIL SONRA ORTAYA ÇIKTI

Bundan iki yıl önce oynadığı tarihi dizide "Bali Bey" karakterinin balmumu heykelinin yapıldığı Dubai'de düzenlenen Muhteşem Yüzyıl Sergisi'ne katılan Burak Özçivit'in başına ilginç bir olay geldi.

KADIN HAYRANI ODASINA GİRMEYE ÇALIŞTI

Meryem Uzerli ile bir günlüğüne sergi için Dubai'ye uçan Özçivit'in kaldığı otelde Dubaili zengin bir kadının, odasına girebilmek için kat görevlisi kıyafeti giydiği öne sürüldü. 2 yıl sonra ortaya çıkan olayda iddiaya göre, saplantılı hayranı oyuncunun kapısını çaldı ve içeri girmeye çalıştı. Özçivit ise kadın hayranının ısrarına dayanamayarak güvenliği çağırdı.

2 yıl sonra ortaya çıktı! Dubaili zengin kadın Burak Özçivit'in odasına zorla girmeye çalıştı
Haber Yorumları (55)
AA: bır buna bırde ıbrahım celıkol uyuzların tekı. evlı barklı adamsın sımdı nıye boyle bır sey deme geregı duyuyorsun. ısı gucu hava.
BALKAN KÜRDÜ..CCC..: BOŞ İŞLER. .
HARAKİRİ: bizim millete 2 veya 3 harfli şeyler lazım bunlar değil :D
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title