2 Bin 500 Liraya Kitap Satan Yılmaz Özdil'e İlginç Tepki

2 Bin 500 Liraya Kitap Satan Yılmaz Özdil'e İlginç Tepki

24.01.2019 18:11 | Son Güncelleme: 24.01.2019 23:32

Yılmaz Özdil tarafından yazılan 'Mustafa Kemal' kitabının 2 bin 500 liraya satılmasına ilginç bir tepki daha geldi. Sosyal medyada eğlence içerikli videolar yayınlayan BAD Medya ekibi, Özdil'i tiye alarak tasarladıkları kitap kapağının 3 bin 500 liraya satılacağını duyurdu.

Gazeteciyazar Yılmaz Özdil tarafından yazılan 'Mustafa Kemal' kitabının 2 bin 500 liraya özel baskı adı altında satılması gündemdeki yerini koruyor. Özdil'in yazdığı kitabının 2 bin 500 liraya satılmasına en ilginç tepki, BAD Medya adlı sosyal medya hesabından geldi.

"BU KİTAPTA ÇEŞİTLİ DUYGULARI SÖMÜRÜYORUM"

Sosyal mecralarda eğlence içerikli videolar çeken BAD Medya ekibi, bir kitap kapağı tasarlayarak, bu kitabı 3 bin 500 TL'ye satacaklarını duyurdu. İşin ilginç yanı ise kitabın hiçbir sayfasının bulunmaması. İsim vermeden Yılmaz Özdil'in eleştirildiği videoda, "Bu kitap yalnızca 200 adet basıldı. Fiyatı da sadece 3 bin 500 lira. Satın almak isterseniz beni çok memnun edersiniz. Çok nadide bir eser dolayısıyla memnun olacağınızı düşünüyorum. Çeşitli duyguları sömürüyorum bu kitapta." sözleri dikkat çekti.

2 Bin 500 Liraya Kitap Satan Yılmaz Özdil'e İlginç Tepki
Haber Yorumları (184)
MUSTAFA: ÖZ hakiki tosuncuk
BURADAN ERKEN İMAN SİZİN OGLUNA SES LENİYORUM: cik ortaya biraz delikanliysan onurun ve serefin hakki icin biraz vicdanin varsa akcayda kacdayren var beylikduzunde kacdayren var malvarligini acikla garibanin yirmiyillik memurun uzerine yiktin adamiyaktin bide sormuyalimmidiyorsun zan altinda birakiyorsun haksizsin gercegi camurla sivayamassin polise silah cekerek herkesi tehdit ederek bu millete birseyyapamassin haaaa sana icimden bir kafa atmak geciyor boyle kut diye
CANER: Nasil ki dini somurenler varsa bunun gibi karakterlerde Ataturku somurmekteler. Sonra aynaya bakarlar dini polotikaya alet ediyorsunuz derler. Senin ne darkin var Yilmaz abi....
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title