ZÜLEYHA GÜLÜM HABERLERİ

Züleyha Gülüm haber, Züleyha Gülüm son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Züleyha Gülüm

Züleyha Gülüm

Züleyha Gülüm Kimdir ?

2018 Genel Seçimleri, HDP (Halkların Demokratik Partisi) İstanbul 3.Bölge Milletvekili Adayı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Züleyha Gülüm - 17.07.2021
TBMM'de Kandil tartışması
TBMM Genel Kurulunda Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi görüşülüyor. Sekizinci madde görüşmelerinde, HDP İstanbul milletvekili Züleyha Gülüm söz aldı.
Züleyha Gülüm - 11.07.2021
Kazada hayatını kaybeden sendika genel başkanı Tahir Çetin toprağa verildi
Cenazeye CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP Milletvekilleri Kamil Okyay Sındır, Bekir Basevirgen, Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, HDP Milletvekilleri Musa Piroğlu ve Züleyha Gülüm, Kınık Belediye Başkanı Dr.
Züleyha Gülüm - 07.07.2021
HDP'li Gülüm: "Kanal İstanbul'la şehrin bütün dengesi, yaşam alanları yok edilmeye çalışılıyor"
HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, Kanal İstanbul ile şehrin bütün dengesinin ve yaşam alanlarının yok edilmeye çalışıldığını iddia etti.
Züleyha Gülüm - 24.06.2021
Askeri Ceza Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.
Askeri Ceza Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.
Züleyha Gülüm - 24.06.2021
HDP'li Gülüm: "LGBT'lilerin toplantı ve gösteri hakları engellenmemeli"
HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, LGBT'lilerin toplantı ve gösteri yapma haklarını engellenmemesi gerektiğini söyledi.
Züleyha Gülüm - 16.06.2021
Ceza infaz kurumlarına ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
"90 bin kişiyi geçen yıl çıkardınız" HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, ülkelerin cezaevi açmakla değil, kapatmakla övünmesi gerektiğini ancak iktidarın cezaevi açma müjdeleri verdiğini söyledi.
Züleyha Gülüm - 09.06.2021
HDP'li Gülüm: "İstanbul Sözleşmesi'nin herhangi bir şeyin pazarlığı olmasını kabul etmiyoruz"
HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, İstanbul Sözleşmesi'nden çekilme kararının yok hükmünde olduğunu öne sürerek "İstanbul Sözleşmesi'nin herhangi bir şeyin pazarlığı olmasını, seçimlerin pazarlığı olmasını da kabul etmiyoruz.
Züleyha Gülüm - 02.06.2021
Askeri ceza alanında düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonunda görüşülüyor
HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, Türkiye'ye ilişkin Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin (AİHM) güvenlik güçlerinin işlediği suçlar konusunda cezasızlık ve faillerin ortaya çıkarılmamasıyla ilgili çok sayıda kararı olmasına rağmen bu konuda herhangi bir düzenlemenin olmadığını öne sürdü.
Züleyha Gülüm - 26.05.2021
HDP'li Gülüm: "İstanbul Sözleşmesi'nden vazgeçmiyoruz"
HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, "İstanbul Sözleşmesi'nden tek taraflı çıktık diyen iktidara biz, 'Haklarımızdan da hayatlarımızdan da İstanbul Sözleşmesi'nden de vazgeçmiyoruz, kolay kazanmadık asla vazgeçmiyoruz.
Züleyha Gülüm - 27.04.2021
Son dakika: HDP'li Ersoy ve Gülüm, Kobani bahanesiyle düzenlenen eylemlere ilişkin davanın "kumpas" olduğunu ileri sürdü
Bir son dakika haberine göre HDP İstanbul milletvekilleri Oya Ersoy ve Züleyha Gülüm, Kobani bahanesiyle 6-8 Ekim 2014'te düzenlenen eylemlere ilişkin açılan, eski HDP eş genel başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ'ın da aralarında bulunduğu 108 sanığın yargılandığı davayı, "kumpas" olarak nitelendirdi.
Züleyha Gülüm - 23.04.2021
HDP'li Gülüm: "Türkiye'de ortalama ücret diye bir şey kalmadı"
HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, "Türkiye'de ortalama ücret diye bir şey kalmadı.
Züleyha Gülüm - 25.03.2021
Son dakika haberi | "Cumartesi Anneleri" davası....
Ahmet YEŞİLMEN/ "Cumartesi Anneleri" olarak bilinen grubun 700'üncü buluşmasında, yasağa rağmen toplandıkları gerekçesiyle 46 kişinin "Toplantı ve gösteri yürüyüşleri kanununa muhalefet" suçunda 3 yıla kadar hapis istemiyle yargılanmaları başlandı.  Beyoğlu Galatasaray Meydanı'nda oturma eylemi düzenleyen "Cumartesi Anneleri" adlı grubun 25 Ağustos 2018'deki 700'üncü buluşmasına, kaymakamlık tarafından yasaklandığı gerekçesiyle polis müdahale etmişti. Müdahale sırasında gözaltına alınan 46 kişinin yargılanmasına başlandı. İstanbul 21 Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada sanıklar ve sanık avukatları hazır bulundu. Ayrıca duruşmayı, HDP milletvekilleri Oya Ersoy, Züleyha Gülüm, Dilşat Kaya, Musa Piroğlu ve Ali Kenanoğlu, CHP milletvekillleri Turan Aydoğan, Ali Şeker, Gamze Akkuş İlgezdi, Süleyman Bülbül ve bağımsız milletvekili Ahmet Şık takip etti.
Züleyha Gülüm - 16.03.2021
Son dakika haberleri! Demirtaş'ın terör suçlarından yargılandığı davaya devam edildi
Son dakika haber... Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın, "terör örgütü yöneticiliği", "terör örgütü propagandası yapmak", "Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Yasası'na muhalefet", "halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik", "halkı kanunlara uymamaya tahrik", "suç işlemeye tahrik", "suçu ve suçluyu...
Züleyha Gülüm - 10.03.2021
HDP'li Gülüm esnafın vergi borcunun silinmesini istedi
HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, esnafın vergi borcunun silinmesini istedi.
Züleyha Gülüm - 25.02.2021
TBMM'ye yeni dokunulmazlık dosyaları sevk edildi
Buldan, Beştaş ve Oluç'un yanı sıra fezlekeleri Karma Komisyona sevk edilen HDP milletvekilleri şöyle: "HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, HDP Mersin Milletvekili Fatma Kurtulan, HDP Hakkari Milletvekili Sait Dede, HDP İzmir Milletvekili Serpil Kemalbay Pekgözegü, HDP Ağrı Milletvekili Berdan Öztürk, HDP İstanbul Milletvekili Hüda Kaya, HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran, HDP Şanlıurfa Milletvekili Ayşe Sürücü, HDP Ağrı Milletvekili Dirayet Dilan Taşdemir, HDP Mardin Milletvekili Pero Dundar, HDP İstanbul Milletvekili Oya Ersoy, HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, HDP Diyarbakır Milletvekili Hişyar Özsoy, HDP Diyarbakır Milletvekili Dersim Dağ, HDP Batman Milletvekili Feleknas Uca, HDP Siirt Milletvekili Sıdık Taş, HDP Van Milletvekili Sezai Temelli.
Züleyha Gülüm - 11.02.2021
HDP'li Çepni, Kovid-19'un bir işçi hastalığı biçiminde yaşandığını söyledi
Partisinin İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm ile Meclis'te basın toplantısı düzenleyen Çepni, Kovid-19 koşullarında işçilerin karşı karşıya kaldığı sorunlara değindi.
Züleyha Gülüm - 10.02.2021
HDP'li Çepni, "kayyum rektöre hayır" diyen öğrencilerin yanında olmaya devam edeceklerini söyledi
Çepni, partisinin İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm ile Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğüne Prof.
Züleyha Gülüm - 10.02.2021
TBMM Genel Kurulu
HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin rektörlerin demokratik seçimlerle seçilmesi istediğini belirterek, güvenlik güçlerinin üniversiteden çekilmesini istediklerini söyledi.
Züleyha Gülüm - 09.12.2020
Adalet, Hazine ve Maliye ile Milli Savunma Bakanlıklarının bütçe görüşmeleri TBMM Genel Kurulunda
HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, yargıda gerçek bir reform için tüm "siyasi tutsakların" serbest bırakılması gerektiğini savundu.
Züleyha Gülüm - 10.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
Bakandan tepki Bu arada, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm'ün komisyondaki, "Hasta mahpusları cezaevlerinde öldürüyorsunuz.
Züleyha Gülüm - 20.08.2020
Dokunulmazlığının kaldırılması istenen Bağımsız Milletvekili Çelik, TBMM'de sözlü savunmasını verdi
TBMM Anayasa ve Adalet komisyonları üyelerinden kurulu Karma Komisyonun oluşturduğu 5 kişilik 1. hazırlık komisyonuna AK Parti'li Özkaya başkanlık ediyor. Komisyonda, AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm bulunuyor.
Züleyha Gülüm - 11.08.2020
Dokunulmazlığının kaldırılması istenen Tuma Çelik, TBMM'ye yazılı savunmasını verdi
AK Parti'den Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm'den oluşan hazırlık komisyonu, 20 Ağustos Perşembe günü toplanacak, hazırlayacağı rapor için çalışmalarını sürdürecek.
Züleyha Gülüm - 24.07.2020
Sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonunda
HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, teklifin hazırlanmasında AK Parti'nin acele ettiğini, bu acelenin nedenini merak ettiklerini söyledi.
Züleyha Gülüm - 22.07.2020
Tuma Çelik'in dokunulmazlık dosyası Karma Komisyonda
AK Parti'den Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm hazırlık komisyonuna üye olarak seçildi.
Züleyha Gülüm - 10.07.2020
Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
"Hukuk hepten rafa kalkacak" HDP Grubu adına konuşan İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, kanun teklifinin iktidarın savunmayı susturmaya ve kendisine itaat ettirmeye yönelik bir adımı olduğunu iddia etti.
Züleyha Gülüm - 03.07.2020
Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonunda
HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, kanun teklifi ile baroların hizaya sokulmak istendiğini öne sürerek, "İtaat eden bir yargı sistemi kurarım diye düşünüyorsunuz.
Züleyha Gülüm - 01.05.2020
DİSK ÇELENGİNİN TAKSİM'E GÖTÜRÜLMESİ SIRASINDA ARBEDE
Beşiktaş'tan Taksim'e yürümek isteyen DİSK üyelerine polis ekipleri 'izinsiz' olduğu gerekçesiyle müdahale etmiş, bazı sendika üyeleri gözaltına alınmıştı. DİSK tarafından Taksim Cumhuriyet Anıtı'na bırakılmak istenen çelenk milletvekilleri alındı. CHP'li milletvekilleri Turan Aydoğan, Ali Şeker, Sera Kadıgil, HDP'li Milletvekilleri Musa Piroğlu, Oya Ersoy, Ahmet Şık, Serpil Kemalbay, Züleyha Gülüm ve Türkiye İşçi Partisi Milletvekili Erkan Baş, çelengi Taksim'e getirdi.
Züleyha Gülüm - 13.02.2020
Hasankeyf Koordinasyonu'ndan çalışmanın durdurulması çağrısı
Toplantıya katılan CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu ve HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm de konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.
Züleyha Gülüm - 31.01.2020
BÜ'de Afrin programında çıkan olayın davasında karar
CHP milletvekili Sezgin Tanrıkulu, HDP milletvekilleri Ahmet Şık ve Züleyha Gülüm, Uluslararası Af Örgütü Dava Gözlem Sorumlusu, Amerika Matematik Topluluğu'nda Prof.
Züleyha Gülüm - 19.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
"Nefret suçları" tartışması HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, nefret suçlarının bireysel suç olmadığını belirtti.
Züleyha Gülüm - 18.12.2019
HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm Açıklaması
HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, savaş, zulüm ve yoksulluk nedeniyle binlerce insanın onurlu bir yaşam için denizleri, dağları, yolları aşmak zorunda kaldığını söyledi.
Züleyha Gülüm - 04.12.2019
KİT Komisyonu raporları TBMM Genel Kurulunda
HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın rahatsızlık geçirmesine rağmen tedavi edilmediğini savunarak, "Rehineliğine son verin ve Selahattin Demirtaş'ı serbest bırakın.
Züleyha Gülüm - 03.12.2019
TBMM Genel Kurulu
HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, engellilerin işyerlerinde bir sorun olarak görülüp istihdam edilmediğini, kamu kuruluşları dahil engelli istihdamındaki yükümlülüklerini yerine getirmediğini savundu.
Züleyha Gülüm - 07.11.2019
HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm Açıklaması
HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, "Mahkeme tarafından hükmedilen nafakaların yüzde 50,7'si ödenmiyor.
Züleyha Gülüm - 02.10.2019
44 milletvekiline ait 75 dokunulmazlık dosyası meclis'te
Yasama Dokunulmazlığının Kaldırılması Hakkında Cumhurbaşkanlığı Tezkereleri, TBMM Anayasa ve Adalet Karma Komisyonu'na sevk edildi. Dokunulmazlık dosyalarından 40'ı HDP, 2'si AK Parti, 1'i CHP, 1'i de MHP milletvekillerine ait. HDP'li Buldan ve Temelli'nin yanında dokunulmazlık dosyası bulunan milletvekilleri şöyle: "HDP'den Hakkari Milletvekili Leyla Güven, Siirt Milletvekili Meral Danış Beştaş, Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel, İstanbul Milletvekili Hüda Kaya, Ağrı Milletvekili Berdan Öztürk, İzmir Milletvekili Serpil Kemalbay Pekgözegü, Muş Milletvekili Gülüstan Kılıç Koçyiğit, Ağrı Milletvekili Dirayet Dilan Taşdemir, Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz, Şanlıurfa Milletvekili Ayşe Sürücü, Diyarbakır Milletvekili Hişyar Özsoy, Mardin Milletvekili Tuma Çelik, Siirt Milletvekili Sıdık Taş, Diyarbakır Milletvekili Musa Farisoğulları, Şırnak Milletvekili Nuran İmir, Batman Milletvekili Mehmet Ruştu Tiryaki, Diyarbakır Milletvekili Remziye Tosun, Muş Milletvekili Şevin Coşkun, Batman Milletvekili Feleknas Uca, Mardin Milletvekili Pero Dundar, Batman Milletvekili Nejdet İpekyüz, Şanlıurfa Milletvekili Nimetullah Erdoğmuş, Mardin Milletvekili Mithat Sancar, Mersin Milletvekili Fatma Kurtulan, Diyarbakır Milletvekili İmam Taşçıer, Şırnak Milletvekili Hüseyin Kaçmaz, Mardin Milletvekili Ebrü Günay, Bingöl Milletvekili Erdal Aydemir, Antalya Milletvekili Kemal Bülbül, İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, Mersin Milletvekili Rıdvan Turan, Adana Milletvekili Tulay Hatımoğulları Oruç, Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, Diyarbakır Milletvekili Dersim Dağ, Adana Milletvekili Kemal Peköz, Muş Milletvekili Mensur Işık, Van Milletvekili Muazzez Orhan, Şanlıurfa Milletvekili Ömer Öcalan, AK Parti'den İzmir Milletvekili Fehmi Alpay Özalan, Düzce Milletvekili Fahri Çakır, CHP Kırklareli Milletvekili Türabi Kayan ve MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı.
Züleyha Gülüm - 02.10.2019
44 milletvekiline ait 75 dokunulmazlık dosyası meclis'te
Yasama Dokunulmazlığının Kaldırılması Hakkında Cumhurbaşkanlığı Tezkereleri, TBMM Anayasa ve Adalet Karma Komisyonu'na sevk edildi. Dokunulmazlık dosyalarından 40'ı HDP, 2'si AK Parti, 1'i CHP, 1'i de MHP milletvekillerine ait. HDP'li Buldan ve Temelli'nin yanında dokunulmazlık dosyası bulunan milletvekilleri şöyle: "HDP'den Hakkari Milletvekili Leyla Güven, Siirt Milletvekili Meral Danış Beştaş, Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel, İstanbul Milletvekili Hüda Kaya, Ağrı Milletvekili Berdan Öztürk, İzmir Milletvekili Serpil Kemalbay Pekgözegü, Muş Milletvekili Gülüstan Kılıç Koçyiğit, Ağrı Milletvekili Dirayet Dilan Taşdemir, Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz, Şanlıurfa Milletvekili Ayşe Sürücü, Diyarbakır Milletvekili Hişyar Özsoy, Mardin Milletvekili Tuma Çelik, Siirt Milletvekili Sıdık Taş, Diyarbakır Milletvekili Musa Farisoğulları, Şırnak Milletvekili Nuran İmir, Batman Milletvekili Mehmet Ruştu Tiryaki, Diyarbakır Milletvekili Remziye Tosun, Muş Milletvekili Şevin Coşkun, Batman Milletvekili Feleknas Uca, Mardin Milletvekili Pero Dundar, Batman Milletvekili Nejdet İpekyüz, Şanlıurfa Milletvekili Nimetullah Erdoğmuş, Mardin Milletvekili Mithat Sancar, Mersin Milletvekili Fatma Kurtulan, Diyarbakır Milletvekili İmam Taşçıer, Şırnak Milletvekili Hüseyin Kaçmaz, Mardin Milletvekili Ebrü Günay, Bingöl Milletvekili Erdal Aydemir, Antalya Milletvekili Kemal Bülbül, İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, Mersin Milletvekili Rıdvan Turan, Adana Milletvekili Tulay Hatımoğulları Oruç, Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, Diyarbakır Milletvekili Dersim Dağ, Adana Milletvekili Kemal Peköz, Muş Milletvekili Mensur Işık, Van Milletvekili Muazzez Orhan, Şanlıurfa Milletvekili Ömer Öcalan, AK Parti'den İzmir Milletvekili Fehmi Alpay Özalan, Düzce Milletvekili Fahri Çakır, CHP Kırklareli Milletvekili Türabi Kayan ve MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı.
Züleyha Gülüm - 02.10.2019
Meclise yeni dokunulmazlık dosyaları sevk edildi
Buldan ve Temelli'nin de aralarında bulunduğu Yasama Dokunulmazlığının Kaldırılması Hakkında Cumhurbaşkanlığı Tezkereleri TBMM Anayasa ve Adalet Karma Komisyonu'na sevk edilen milletvekilleri şöyle: "HDP Hakkari Milletvekili Leyla Güven, HDP Siirt Milletvekili Meral Danış Beştaş, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel, HDP İstanbul Milletvekili Hüda Kaya, HDP Ağrı Milletvekili Berdan Öztürk, HDP İzmir Milletvekili Serpil Kemalbay Pekgözegü, HDP Muş Milletvekili Gülüstan Kılıç Koçyiğit, HDP Ağrı Milletvekili Dirayet Dilan Taşdemir, HDP Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz, HDP Şanlıurfa Milletvekili Ayşe Sürücü, HDP Diyarbakır Milletvekili Hişyar Özsoy, HDP Mardin Milletvekili Tuma Çelik, HDP Siirt Milletvekili Sıdık Taş, HDP Diyarbakır Milletvekili Musa Farisoğulları, HDP Şırnak Milletvekili Nuran İmir, HDP Batman Milletvekili Mehmet Ruştu Tiryaki, HDP Diyarbakır Milletvekili Remziye Tosun, HDP Muş Milletvekili Şevin Coşkun, HDP Batman Milletvekili Feleknas Uca, HDP Mardin Milletvekili Pero Dundar, HDP Batman Milletvekili Nejdet İpekyüz, HDP Şanlıurfa Milletvekili Nimetullah Erdoğmuş, HDP Mardin Milletvekili Mithat Sancar, HDP Mersin Milletvekili Fatma Kurtulan, HDP Diyarbakır Milletvekili İmam Taşçıer, HDP Şırnak Milletvekili Hüseyin Kaçmaz, HDP Mardin Milletvekili Ebrü Günay, HDP Bingöl Milletvekili Erdal Aydemir, HDP Antalya Milletvekili Kemal Bülbül, HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm, HDP Mersin Milletvekili Rıdvan Turan, HDP Adana Milletvekili Tulay Hatımoğulları Oruç, HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, HDP Diyarbakır Milletvekili Dersim Dağ, HDP Adana Milletvekili Kemal Peköz, HDP Muş Milletvekili Mensur Işık, HDP Van Milletvekili Muazzez Orhan, HDP Şanlıurfa Milletvekili Ömer Öcalan, AK Parti İzmir Milletvekili Fehmi Alpay Özalan, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, CHP Kırklareli Milletvekili Türabi Kayan, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı.
Züleyha Gülüm - 17.07.2019
Gençlerin Bilim ve Mühendislik Alanlarına Yönlendirilmesi Alt Komisyonu
HDP İstanbul Milletvekili Züleyha Gülüm'ün de konuşmasında SETA'nın "Uluslararası Medya Kuruluşlarının Türkiye Uzantıları" başlıklı raporuna değinmesi üzerine Alt Komisyon Başkanı Derya Bakbak, milletvekillerini, konunun dışına çıkılmaması konusunda uyardı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Züleyha Gülüm Haberleri | Züleyha Gülüm Kimdir - Haberler - Züleyha Gülüm haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Züleyha Gülüm kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM'de Kandil tartışması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.09.2021 11:10:55. #1.13#

title