Zindaşti Haberleri

Zindaşti haber, Zindaşti son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zindaşti - 19.11.2021
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, canlı yayında gündemi değerlendirdi: (3)
Kolay bir iktidar değişimi olup olmayacağı ve rövanşizm potansiyeli riskine dair değerlendirmeleri sorulan Kılıçdaroğlu, şu değerlendirmeyi yaptı: "Eğer siz iktidara geldikten sonra rövanşist bir anlayışla devleti yönetirseniz bunlardan bir farkınız kalmaz. Bizim farkımız adaletle devleti yönetmektir. Siz devleti kinle, öfkeyle 'bu bana bunu yaptı, dur, ben sana neler yapacağım'... O zaman bunlardan bir farkınız kalmaz. Hayır, tabanın böyle bir talebi yok. Yani intikam alayım, öç alayım yok. Varsa bir yolsuzluk, bağımsız mahkemeler var, gidersiniz orada yargılanır, beraat mi eder başka bir şey mi olur... Hayır, devr-i sabık olmaz, devr-i sabık yaratmak çok yanlıştır. Yani devleti intikam alma duygusuyla yönetmeye kalkarsanız devlet, devlet olmaktan çıkar, adalet de adalet olmaktan çıkar." Uyuşturucuyla mücadele Kılıçdaroğlu, açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Uyuşturucu baronları şu anda siyaset kurumunu teslim almış vaziyette. Baronlarla ilgili dava bile açılamıyor, kimse cesaret edip dava bile açamıyor. Zindaşti'yi ben mi serbest bıraktım? Polis yakalıyor, hakim serbest bırakıyor.
Zindaşti - 05.10.2021
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
Emekli polislerle de, her türlü engellemeye rağmen bir araya geldiğini anlatan Kılıçdaroğlu, İstanbul'da da emekli polislerle buluşacağını bildirdi. Kılıçdaroğlu, Emniyet teşkilatının 150 yıllık bir kurum olduğunu ancak sıcak siyasetin girmesiyle liyakatin yerle bir edildiğini iddia ederek, "Emniyet müdürüyle konuşuyorum, 'Öyle bir haldeyiz ki, bekçinin masasını değiştiremiyorum, değiştirdiğim an 7-8 telefon birden geliyor. Ben nasıl yöneteceğim?' diyor. Eğer siyaset, polise ve yargıya müdahale ederse Türkiye'de yeraltı dünyası güçlenmiş olur. Şu anda hükümete, şöyle veya böyle talimat veren yeraltı dünyasıdır. Çok iddialıyım. Zindaşti'yi serbest bırakan kim? Orta Doğu'nun en büyük baronu, polis yakalamış, hapse atmış.
Zindaşti - 29.09.2021
28 Eylül 2021 Haberleri
28 Eylül 2021 Manşet Haberleri.
Zindaşti - 14.07.2021
İranlı muhalifin kaçırılmasına ilişkin suç örgütü elebaşı Zindaşti'yle 12 sanığa dava açıldı
İsveç'te yaşayan İran rejimi muhalifi Habib Farajollah Chaab'ın Türkiye üzerinden İran'a kaçırılmasına ilişkin suç örgütü elebaşı Naci Şerifi Zindaşti ile 12 sanık hakkında iddianame hazırlandı.
Zindaşti - 23.06.2021
Son dakika haberleri! Avukat Kudbedin Kaya'nın öldürülmesine ilişkin davada mahkeme, Zindaşti için kırmızı bülten istedi
Son dakika haber: Avukat Kudbedin Kaya'nın bir restoranda otururken silahlı saldırı sonucu öldürülmesine ilişkin 11 sanığın yargılandığı davada, firari sanık İranlı Naci Şerifi Zindaşti hakkında kırmızı bülten çıkartılmasına dair işlemlerin yapılmasına karar verildi.
Zindaşti - 18.05.2021
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
Pekcan ile ilgili Meclis Araştırma Önergesi vereceklerini bildiren Kılıçdaroğlu, şöyle devam etti: "Adım gibi eminim; AK Parti ve MHP milletvekilleri el kaldırıp, 'Bunu soruşturmayın' diyecekler. Neden? 'Biz mafyanın ortağıyız, buradan başlarsanız sıra mafyaya gelir.' diyeceklerdir. İnşallah yanılırım. Siyaseti mafya teslim aldığında, ülke düzelmez. Çikolata kutularında rüşvet alanlar oldu. Rüşvet alan birisini büyükelçi atıyorsun. Büyükelçi tayin etmenin ne anlama geldiğini biliyor musun? Bu kişi arabasında Türk Bayrağı taşıyacak, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni temsil edecek. Mafya ile kol kola girerseniz bu tablolar çıkar. Bütün dünya şöyle bakacak; Bu Türkiye, burada her türlü yeraltı işlemi olur, rüşvet gırla, uyuşturucu gırla, insan kaçakçılığı gırla. Hukuk, adalet, burada yok… Beni üzen, kahreden de bu. Nasıl olur da Türkiye Cumhuriyeti Devleti bu pozisyona düşer." Mafyanın bir başka özelliğinin de devleti ele geçirmeye çalışması olduğunu ifade eden Kılıçdaroğlu, "Zindaşti denen birisi vardı, yeraltı dünyasının en önemli aktörlerinden birisiydi.
Zindaşti - 18.03.2021
Zindaşti'nin de sanıkları arasında olduğu avukat Kudbedin Kaya Cinayeti Davası'nın görülmesine devam edildi
BAKIRKÖY'de bir restoranda 3 yıl önce kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından öldürülen avukat kudbettin Kaya'yla ilgili firari sanık Naci Şerif Zindaşti'nin de aralarında bulunduğu 11 sanıklı davanın görülmesine devam edildi.
Zindaşti - 20.01.2021
İranlı Naci Şerifi Zindaşti'nin elebaşı olduğu iddia edilen organize suç örgütüne ilişkin dava
İstanbul'daki organize suç örgütüne yönelik operasyon kapsamında tutuklanan ve bir süre sonra tahliye edilen İran uyruklu Naci Şerifi Zindaşti ile 20 sanık hakkında açılan davanın görülmesine başlandı.
Zindaşti - 22.12.2020
Avukat Kudbedin Kaya'nın öldürülmesine ilişkin 11 sanığın yargılanmasına devam edildi
Duruşmada tanık olarak dinlenilen Medet Kaya, Kudbedin Kaya'nın kardeşi olduğunu, 2012'den beri birlikte çalıştıklarını, ağabeyinin Naci Şerifi Zindaşti dışında husumetlisinin olmadığını söyledi.
Zindaşti - 17.12.2020
Son dakika haberi... Kaçırılan İranlı muhalifle ilgili 3 kişi de Van'da gözaltına alınmış
İRANLI muhalif Habib Chaab'ın, vatandaşı ajanlarca kaçırılmasıyla ilgili 4 Aralık'ta Van'da 3 şüphelinin gözaltına alındığı ve İstanbul'a gönderildikleri ortaya çıktı.  İsveç'te 14 yıl sürgün hayatı yaşayan İranlı muhalif Habib Chaab, Türkiye'ye geldikten sonra ortadan kayboldu. Bunun üzerine MİT ve emniyet tarafından soruşturma başlatıldı. MİT, Chaab'ın, İran istihbaratının kontrolündeki uyuşturucu kaçakçısı Zindaşti tarafından eski eşi kullanılarak tuzağa düşürüldüğünü ortaya çıkardı.
Zindaşti - 15.12.2020
Şişli'de öldürülen İranlı Mesut Mevlevi cinayetinde çarpıcı ifadeler
ŞİŞLİ'de geçen yıl öldürülen İranlı Mesut Mevlevi cinayeti soruşturmasında tutuklu şüphelilerin ifadeleri ortaya çıktı. Şüphelilerin ifadelerinde,  kendilerine Mevlevi'nin İran'ı dolandırıp Türkiye'ye kaçtığının söylendiğini, İranlılar'a teslim edilmesi karşılığında 25 bin dolar ve pasaport teklif edildiğini anlattıkları öğrenildi. Şüphelilerin ifadesinde firari Ali Esfanjani'nin "(Mevlevi'yi) Benim yanımda öldürdüler, ben de kaçtım, başım belaya girdi" dediği de yer aldı.  Mesut Mevlevi 14 Kasım 2019'da  Şişli'de silahlı saldırı sonucu, vücuduna isabet eden 5 mermiyle öldürüldü. Olay sonrası tutuklanan bazı şüphelilerin ifadelerinde cinayetle ilgili çarpıcı bilgiler yer aldı. Mesut Mevlevi cinayetinin şüphelisi Sına Forouhar'ın  şüphelilerden Amin Parvazi' ile  firari şüpheli Ali Esfanjani  arasında geçen konuşmaya tanık olduğunu belirterek, şunları söylediği öğrenildi: "Ali, Amin Bey'e 'Böyle bir adam var, İran'ı dolandırıp Türkiye'ye geldi' diyordu. Şahsın fotoğrafını da tahminen 15 gün önce gördüm. Bu şahsın öldüğünü de Serkan ve Amin AVM'de konuştular. Amin'in kardeşi ile İhsan ve Cabbari adlı iki misafiri vardı. Ali telefonla Amin'i aramış, 'Bu şahsı benim yanımda öldürdüler, ben de kaçtım. Benim başım belaya girdi'  demiş. Amin'in bize anlattığına göre; Ali bu şahsı iki İranlı'ya teslim edecekmiş. Karşılığında 25 bin dolar ve pasaport alacakmış. Öğrendiğim kadarıyla bu kişiler Ali'den ölen şahsı kendilerine teslim etmesini istemiş. Aynı zamanda tehdit etmiş. Seni Türkiye polisine teslim ederiz, bir daha aileni göremezsin, ailenin başı belaya girer, demişler." Şüphelilerinden Birol Özdemir'in de ifadesinde, İranlı uyuşturcu kaçakçısı Naci Şerif Zindaşti ile 20 yıllık arkadaşlığı olduğunu, olaydan 3-4 gün önce görüştüğünü, Bursa'daki eviyle ilgilenmesini istediğini ileri sürdü.
Zindaşti - 14.12.2020
MİT operasyonunun ayrıntıları ortaya çıktı
İran rejim muhalifi lideri Habib Farajollah Chaab'ın kaçırılması olayına ilişkin, suç örgütü lideri İranlı uyuşturucu baronu Naci Zindaşti'nin 11 adamı 4 ilde düzenlenen eş zamanlı operasyonla yakalandı.
Zindaşti - 14.12.2020
Son dakika haber! İranlı rejim muhalifinin Türkiye'den kaçırılması
Son dakika haberler... İranlı rejim muhalifinin Türkiye'den kaçırılması 9 Ekim'de Türkiye'ye gelen İranlı muhalif Chaab'ı kaçıranlara operasyon MİT'in düzenlediği İranlı ajan operasyonunda Zindaşti'nin 11 adamı yakalandı İran'ın Türkiye'deki istihbarat ağına yönelik yapılan bir operasyonda, İstanbul'da bir...
Zindaşti - 27.11.2020
Kılıçdaroğlu, canlı yayında soruları yanıtladı: (1)
Kılıçdaroğlu, şunları kaydetti: "Kararı verecek hakime, 'Bir kişinin tahliye edilip, edilmemesi konusunda önce HSK'ye soracaksın, ondan sonra karar vereceksin' deniliyor. Böyle bir broşür var. Dağıtılan bir broşür. Hiç kimse de bunu inkar edemez. Anayasa'nın 138'nci maddesi varmış, ortada anayasa mı kaldı? TBMM'nin iradesi ipotek altında şu anda. Haksızlık konusunda bir AKP milletvekili çıksın konuşsun. Konuştu ne oldu? Düşüncesini söyledi diye kişiyi hain ilan ediyorsunuz. Ondan sonra kalkıp bana, kamuoyuna 'Anayasa'nın 138. maddesi var kimse emir talimat veremez, ey hakimler talimata uymayacaksınız.' Zindaşti'yi kim bıraktı Allah aşkına.
Zindaşti - 18.11.2020
ZİNDAŞTİ'NİN BALDIZININ OĞLUNU ÖLDÜRMEK İÇİN TUTULDUĞU İDDİA EDİLEN TETİKÇİLER YAKALANDI
İRANLI uyuşturucu baronu firari Naci Şerif Zindaşti'nin, baldızının oğlunu öldürmek için tutulduğu iddia edilen 2 kiralık tetikçi düzenlenen polis operasyonuyla yakalandı.
Zindaşti - 07.10.2020
İranlı Naci Şerifi Zindaşti'nin elebaşı olduğu iddia edilen organize örgütle ilgili iddianame kabul...
İstanbul'daki organize suç örgütüne yönelik operasyon kapsamında tutuklanan ve soruşturma kapsamında tahliye edilen İran uyruklu Naci Şerifi Zindaşti ve 20 şüpheliyle ilgili hazırlanan iddianame, gönderildiği mahkemece kabul edildi.
Zindaşti - 08.09.2020
Son dakika haberi! Burhan Kuzu hakkındaki davaya başlandı
Son dakika habere göre İRANLI uyuşturucu baronu Naci Şerifi Zindaşti'nin tutuksuz yargılanması için nüfuzunu kullandığı iddiasıyla hakkında "Nüfuz ticareti" suçundan dava açılan eski milletvekili Prof. Dr. Burhan Kuzu'nun yargılanmasına başlandı.
Zindaşti - 30.05.2020
29 Mayıs 2020 Haberleri
29 Mayıs 2020 Manşet Haberleri.
Zindaşti - 11.04.2020
10 Nisan 2020 Haberleri
10 Nisan 2020 Manşet Haberleri.
Zindaşti - 10.04.2020
BURHAN KUZU'YA 5 YILA KADAR HAPİS İSTEMİ
İRANLI uyuşturucu baronu Naci Şerifi Zindaşti'nin tahliye edilmesinde adı geçen Burhan Kuzu hakkında 2 yıldan 5 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi.
Zindaşti - 03.03.2020
AVUKAT KUDBETTİN KAYA'NIN ÖLÜMÜNE İLİŞKİN DURUŞMA GÖRÜLDÜ
İstanbul'da 21 Ekim 2017 tarihinde Avukat Kudbettin Kaya'nın bir restoranda kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybettiği saldırıya ilişkin firari sanık Naci Şerifi Zindaşti'nin de aralarında bulunduğu 10 sanığın yargılanmasına devam edildi.
Zindaşti - 03.03.2020
Avukat Kudbettin Kaya'nın öldürülmesine ilişkin dava
İSTANBUL'da 21 Ekim 2017 tarihinde Avukat Kudbettin Kaya'nın bir restoranda kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybettiği saldırıya ilişkin firari sanık Naci Şerifi Zindaşti'nin de aralarında bulunduğu 10 sanığın yargılanmasına devam edildi.
Zindaşti - 15.02.2020
14 Şubat 2020 Haberleri
14 Şubat 2020 Manşet Haberleri.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Zindaşti Haberleri | Zindaşti Kimdir - Haberler - Zindaşti haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zindaşti kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, canlı yayında gündemi değerlendirdi: (3).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 15:24:12. #1.16#

title