Zabıta ekipleri bebekli dilencilere para cezası kesti
Haberler » Güncel » Zabıta ekipleri bebekli dilencilere para cezası kesti - Haber

Zabıta ekipleri bebekli dilencilere para cezası kesti

Hatay'da zabıta ekipleri, bebekleriyle dilenen kişilere operasyon düzenledi. Operasyonda yakalanan dilencilere para cezası kesildi.

Zabıta ekipleri bebekli dilencilere para cezası kesti

'da ekipleri, kucaklarındaki bebekleriyle dilenen şahıslara operasyon düzenledi. Operasyonda 2 dilenci kadın ve çiçek satan 4 çocuk yakalandı.

DİLENCİLERE GÖZ AÇTIRILMIYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı son günlerde kırmızı ışıklarda artan dilenci ve seyyar satıcı sayısı üzerine Antakya ilçesinde çalışma başlattı. Çok sayıda zabıta personeli kentin işlek noktalarında dilencilere ve seyyar satıcılara göz açtırmadı.

PARA CEZASI KESİLDİ

Zabıta ekipleri tarafından yapılan operasyonlarda kucaklarında bebekleriyle dilenen 2 kadın dilenci ve küçük yaşta çiçek satan 4 çocuk gerekli işlemler için zabıta daire başkanlığına getirildi. Burada kadın zabıta personelleri tarafından kadın dilencilerin üzerinde yapılan aramalarda para çıkmazken, kadın dilencilere para cezası uygulandı.

Hatay Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, il genelinde vatandaşların huzur, güven ve rahatı için gece gündüz demeden çalışmaya devam edileceği belirtildi.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Zabıta ekipleri bebekli dilencilere para cezası kesti
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler