YUSUF BÜYÜK HABERLERİ

Yusuf Büyük haber, Yusuf Büyük son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yusuf Büyük

Doğum Yeri Yozgat / Türkiye
Doğum Tarihi 1.7.1971 - ...

Yusuf Büyük Kimdir ?

01 Temmuz 1971 Ovakent doğumlu. İlkokul Ovakent ortaokul ve liseyi Kayseri İmam Hatip Lisesi'nde tamamladı. Gazi Üniversitesi Teknoloji Öğretmenliği'ni tamamladı. Öğretmenliğe 1995 Samsun'un Havza ilçesinde başladı. 2005 yılında okul müdürlüğü görevine başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Yusuf Büyük - 25.9.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Şırnak'ta temaslarda bulundu
Belediye, mahalle ve beldelerin ihtiyaçlarını karşılamak adına çeşitli çalışmalar yürüttüklerini ve bu çalışmaları sürdüreceklerini ifade eden Kurum, şunları kaydetti: "2023'te yaşanabilir, yemyeşil çiçekleriyle, sosyal donatı alanlarıyla çok daha güzel bir Şırnak'ı hep birlikte inşaa edeceğiz. İstiyorum ki bu bölgede Şırnak parlayan bir yıldız olsun. Amacımız, tüm bakış açımızla Şırnak'ı hak ettiği yere çıkartmaktır. İnşallah çok güzel bir Şırnak'ı inşaa edeceğiz." Kurum, kentteki temasları kapsamında İller Bankası ve TOKİ tarafından yürütülen proje alanlarında da incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı. Dicle Mahallesi'nde eski evlerin yıkılacağı ve yerine yeni konutların yapılacağı proje alanını gezen Kurum, incelemeleri sırasında karşılaştığı çocuklara hediye verdi, vatandaşların taleplerini dinledi. Şırnak Valiliğini de ziyaret eden Bakan Kurum, Vali Ali Hamza Pehlivan'dan kentte yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı daha sonra belediyeye geçerek Belediye Başkanı Mehmet Yarka ile bir süre görüştü. Bakan Kurum'a temasları sırasında İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük, Toplu Konut İdaresi Başkanı Ömer Bulut, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedad Gürgen ve AK Parti Şırnak Milletvekili Rizgin Birlik ile kurum temsilcileri eşlik etti.
Yusuf Büyük - 17.9.2020
11 ilde yaklaşık 12 bin kadın "Dijital Benim İşim" diyecek
Kadınların günlük hayatta teknolojiyle temasını ve dijital mesleklere ilgisini artırması öngörülen "Dijital Benim İşim" projesi, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Bekir Aktürk, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Yusuf Büyük ve Türkiye Vodafone Vakfı Başkanı Hasan Süel'in katılımıyla düzenlenen online toplantıda tanıtıldı.
Yusuf Büyük - 7.9.2020
Son dakika haberleri |
Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Yusuf Büyük, 8 Eylül Uluslararası Okuma Yazma Günü dolayısıyla AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bakanlığın Türkiye'de okuryazar oranını artırmak için yürüttüğü faaliyetleri anlattı.
Yusuf Büyük - 7.9.2020
Son dakika haber: GÜNDEM / 7 Eylül 2020
(Marsicovetere/18.00) ÖZEL HABER 1- GRAFİKLİ - "Okuryazarlık Seferberliği" ile 1 milyon 51 bin vatandaşa ulaşıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan tarafından 5 Şubat 2018'de başlatılan "Okuryazarlık Seferberliği" kapsamında bugüne kadar 1 milyon 51 bin 636 kişi kurslara katıldı Okuma yazma kurslarına katılanların yaklaşık yüzde 85'ini kadın, yüzde 15'ini ise erkekler oluşturdu Seferberliğe en çok katılım İstanbul, Diyarbakır, Gaziantep illerinden oldu MEB Hayatboyu Öğrenme Genel Müdürü Yusuf Büyük: "Ülkemizdeki okuma yazma bilmeyen kadınlara ulaşma noktasında başarı oranımız gün geçtikçe artmaktadır.
Yusuf Büyük - 6.9.2020
Son dakika haberleri! Giresun'da bakanların katılımıyla koordinasyon ve değerlendirme toplantısı yapıldı
İçişleri Bakanı Soylu ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu'nun başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Giresun Valisi Enver Ünlü, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank, AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu, Yapı İşleri Genel Müdürü Banu Aslan Can, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Genel Müdürü Vedad Gürgen, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu, İLBANK Genel Müdürü Yusuf Büyük de katıldı.
Yusuf Büyük - 22.8.2020
Son dakika ekonomi: Bakan Kurum "2023'e Doğru Güçlü Şehirler Güçlü Türkiye Bursa" programında konuştu Açıklaması
Gönlü kırık tek bir insan kalmayıncaya kadar herkesin yüzünün gülmesini istediklerini belirten Kurum, şöyle konuştu: "Konut seferberliğimizin bir halkası da Bursa'mızda. 292 milyon lira değerindeki 774 konutluk projemiz devam ediyor, konutlarımız yükseliyor. İlaveten 50 bin ve 100 bin sosyal konut projelerimiz kapsamında Bursa'da 3 bin 771 yeni sosyal konut daha yapıyoruz. Nilüfer'de ve Orhangazi'de konutlarımızı önümüzdeki yıl içerisinde tamamlayarak vatandaşlarımıza teslim edeceğiz. Kestel, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Mustafakemalpaşa, Yenişehir, İnegöl, Harmancık ve Orhaneli'nde 9 ayrı projemizde de hak sahiplerini belirledik, inşaatlarımıza başlıyoruz. Bursa'mız, İller Bankamızın da en titiz çalışmalarının, en ihtiyaç duyulan projelerinin yapıldığı ilimiz. 2003'ten bugüne içme suyu, kanalizasyon, atık su arıtma tesisi gibi sektörlerde tam 4 milyar 300 milyon lira tutarında 194 projemizi tamamladık. 1,5 milyar liralık 9 projemiz de Bursa'nın tüm ilçelerinde devam ediyor." Bursa Valisi Yakup Canbolat, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut, İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük ve çok sayıda davetlinin katıldığı programda, hanlar bölgesi ile canlı bağlantı yapılarak riskli durumda bulunan Türk Kızılay binasının yıkımıyla çalışmalar başlatıldı.
Yusuf Büyük - 4.8.2020
Tokat'ın 600 yıllık geleneksel el baskısı, maskeleri süslüyor
Vanlıoğlu, çok güzel eserler ortaya çıktığına işaret ederek, şunları kaydetti: "Yazma motiflerini maskelerde görmek bizi çok heyecanlandırıyor. Çok güzel motiflerimiz var. Tokat yazma motifleri maskelere çok yakıştı. Tokat yazmacılığının maskelere hayat vermesi, bizi ayrıca heyecanlandırdı. Bizlere her zaman destek olan Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk, Bakan Yardımcımız Mahmut Özer, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürümüz Yusuf Büyük, Valimiz Ozan Balcı ve İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali'ye teşekkür ediyorum.
Yusuf Büyük - 9.7.2020
İstanbul'da 1027 deprem konutunun temeli atılacak
Dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgını ile iklim değişikliğinin olumsuz sonuçlarının şehirleri ve insanları olumsuz etkilediğinin altını çizen Kurum, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Kovid-19 salgınına karşı ülke olarak hep birlikte hakikaten fedakarlıklar gösterdik, başarı hikayeleri yazdık. Diğer taraftan küresel bir sorun olan iklim değişikliğiyle mücadele konusunda da artık hep birlikte, bir seferberlik ruhuyla hareket etme mecburiyetimiz var çünkü ülkemizde şiddetli ve sık yağışlar meydana geliyor, Akdeniz bölgemiz çölleşiyor, hiç görmediğimiz dev hortumlar, çok şiddetli dolu yağışları yaşanıyor. Biz bakanlık olarak; Karadeniz İklim Değişikliği Eylem Planı'mızı açıkladık, diğer 6 bölgemizin çalışmalarını tamamladık, yakında açıklayacağız. 81 ilimizin tamamında, yerel iklim eylem planlarını da belediyelerimizle, il müdürlüklerimizle birlikte yapacağız. Sizlerden, tüm illerimize, hatta ilçelerimize kadar yayılacak çalışmalarımızda özel destek istiyorum, bekliyorum. İklim değişikliği, çevre, doğa ve tabiat koruma hassasiyetiyle ortaya koyduğunuz her projede, her adımda, her çalışmada sizlerin yanınızdayız." "Dış kredi portföyümüzü, 2020 itibarıyla 3 milyar avronun üzerine çıkarttık" İLBANK Genel Müdürü Yusuf Büyük ise 2019'un önemli yatırımları hayata geçirme açısından oldukça verimli geçtiğini dile getirdi.
Yusuf Büyük - 8.7.2020
Yozgat'ta dolu ekili alanlara zarar verdi
Ovakent Belediye Başkanı Yusuf Büyük, AA muhabirine yaptığı açıklamada, belde ve çevresinde sağanak ve dolunun etkili olduğunu söyledi.
Yusuf Büyük - 16.6.2020
Öğretmenlerden çocuklar için "hayvan figürlü" maske üretimi
En çok "zebra figürlü" maske siparişi aldıklarını vurgulayan Özefsun, "Çocukların sevdiği bir tasarım oldu. Online sitemize mesajlar da yazılıyor. Şimdiye kadar herkese olumlu cevap verdik. Bu süreçte bize destek olan Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk, Genel Müdürümüz Yusuf Büyük ile Valimiz Osman Bilgin'e çok teşekkür ediyorum.
Yusuf Büyük - 9.6.2020
Kreşe giden minikler için özel tasarımlı maske üretiyorlar
Enstitü Müdürü Şule Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Yusuf Büyük'ün fikriyle çocuklar için yıkanabilen özel maske üretimine başlattıklarını belirtti.
Yusuf Büyük - 8.6.2020
Bakan Kurum Termik santraller 24 saat izleniyor - 1
Bakan Kurum: Termik santraller 24 saat izleniyor MANİSA'ya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, kentteki kentsel dönüşüm ve millet bahçeleri projeleri ile ilgili ayrıntılı bilgi verdi. Yerel yöneticilerle basına kapalı olarak gerçekleşen toplantıda bir araya gelen Kurum, gazetecilere yaptığı açıklamada 1 Ocak'ta kapatılan 5 termik santralden birinin Soma Termik Santrali olduğunu söyleyerek 6 üniteden 4'üne geçici çalışma ruhsatı verdiklerini açıkladı. Kurum "Geçici çalışma ruhsatı verdiklerimizi 7 gün 24 saat izliyoruz. Soma da bunlardan biri. Burada vatandaşımızın güvenliğini ilgilendiren hususları denetliyor ve aykırılık tespit edersek cezai işlem yapılacağını söylüyoruz" dedi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Manisa'ya yaptığı ziyarette ilk olarak Manisa Valiliği'nde düzenlenen toplantıya katıldı. Toplantıda Manisa Valisi Ahmet Deniz, AK Parti Manisa milletvekilleri Murat Baybatur ve Semra Kaplan Kıvırcık, MHP'li Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, TOKİ Başkanı Ömer Bulut, İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük, Manisa Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Günay Özcan ve çok sayıda bürokrat hazır bulundu.
Yusuf Büyük - 6.6.2020
Milli Eğitim Bakanlığı'ndan çocuklara özel maske
Türkiye'de çeşitli illerdeki 24 Olgunlaşma Enstitüsü'nde çocuklar için özel üretilen maskeler, kullanıma hazır hale getirildi. Özel tasarıma sahip maskeler, bugünden itibaren Olgunlaşma Enstitüsü'nün internet sitesinde ve PTT AVM'de satışa sunuldu. Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Yusuf Büyük, koronavirüs salgın sürecinde sağlık ve emniyet personeli için 15 Mart'tan bu güne kadar 24 milyon cerrahi maske ürettiklerini söyledi.
Yusuf Büyük - 6.6.2020
Olgunlaşma enstitüleri ve halk eğitim merkezlerinde maske üretim atağı
MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Yusuf Büyük, Kırıkkale Halk Eğitim Merkezi Cerrahi Maske Üretim Atölyesini ziyaret ederek, çalışmalarla ilgili İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Süreyya Kılıç'tan bilgi aldı.
Yusuf Büyük - 5.6.2020
Milli Eğitim Bakanlığı'ndan çocuklara özel maske
Türkiye'de çeşitli illerdeki 24 Olgunlaşma Enstitüsü'nde çocuklar için özel üretilen maskeler, kullanıma hazır hale getirildi. Özel tasarıma sahip maskeler, bugünden itibaren Olgunlaşma Enstitüsü'nün internet sitesinde ve PTT AVM'de satışa sunuldu. Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Yusuf Büyük, koronavirüs salgın sürecinde sağlık ve emniyet personeli için 15 Mart'tan bu güne kadar 24 milyon cerrahi maske ürettiklerini söyledi.
Yusuf Büyük - 4.6.2020
MEB kursiyerlerinin el emeği göz nuru eserlerini sanal ortamda ziyarete açtı
Sergiler, olgunlaşma enstitüleri ve halk eğitim merkezlerinin internet sitelerinde Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Yusuf Büyük, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2019-2020 eğitim öğretim yılı boyunca 24 olgunlaşma enstitüsü ve 993 halk eğitim merkezindeki kursiyerlerin öğretmenlerinin desteğiyle binlerce eser ortaya koyduğunu anlattı.
Yusuf Büyük - 3.6.2020
Kırıkkale'deki tesiste günlük 2,5 milyon maske üretiliyor
Tesisi ziyaret eden Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Yusuf Büyük, AA muhabirine yaptığı açıklamada, salgın süreciyle birlikte MEB'in kuruluşlarında, özellikle mesleki teknikte, yerli makine, yerli dezenfektan ve yerli maske üretimine dayalı çalışmalarda bulunduklarını söyledi.
Yusuf Büyük - 26.5.2020
Sivas'ta Halk Eğitim Merkezinde maske mesaisi sürüyor
Öte yandan, Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Yusuf Büyük, Savaşçı'yı telefonla arayarak öğretmen ve usta öğreticilere teşekkür etti.
Yusuf Büyük - 8.4.2020
Kocaeli'de otomobil elektrik direğine çarptı: 3 ölü, 1 yaralı
Kazada, araçta bulunan Yusuf Büyük (17) ve Emre Serim (17) olay yerinde hayatını kaybederken, yaralılar Muhammed Ali Serin (18) ile Ada Batın Gündoğdu (15) çevredeki hastanelere sevk edildi.
Yusuf Büyük - 8.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
Elektrik direğine çarpan otomobilde 3 kişi öldü, yakınları kaza yerinde ağladı (2)KORONAVİRÜS YASAĞI NEDENİYLE GECE SAATLERİNDE BULUŞMUŞLAR Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde sabah saatlerinde meydana gelen kazada 3 kişi yaşamını yitirirken, 1 kişi ise yaralandı.
Yusuf Büyük - 8.4.2020
Kocaeli'de otomobil elektrik direğine çarptı: 3 ölü, 1 yaralı
Kazada, araçta bulunan Yusuf Büyük (17) ve Emre Serin (17) olay yerinde hayatını kaybederken, yaralılar Muhammed Ali Serin (18) ile Ada Batın Gündoğdu (15) çevredeki hastanelere sevk edildi.
Yusuf Büyük - 8.4.2020
Otomobil elektrik direğine çarptı: 3 ölü, 1 yaralı
KOCAELİ'nin Başiskele ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobilin beton elektrik direğine çarpması sonucu 3 kişi öldü, 1 kişi yaralandı. Kazada ölenlerin yakınları, otomobilin başında dakikalarca gözyaşı döktü. Kaza sabah 06.30 sıralarında Başiskele Yeniköy Mahallesi Kirazlıbahçe Caddesi üzerinde meydana geldi. 34 NH 6747 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yol kenarında bulunan beton elektrik direğine çarptı. ?Evde kal? çağrılarına uyulması nedeniyle çok fazla kimsemin sokağa çıkmaması nedeniyle saat 08.00 sıralarında yoldan geçenler, kazayı görerek 112 Acile haber verdi.  Olay yerine 112 Acil Sağlık, itfaiye ve polis ekipleri geldi. İtfaiye ekipleri otomobil içerisinde sıkışan 4 kişiyi kurtardı. Kazada, otomobil içerisinde bulunan Emre Sevim ve Yusuf Büyük olay yerinde, Ada Gündoğdu ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Yusuf Büyük - 8.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ-2
GÖRÜNTÜ TAKİP EDİLİYOR Cafer ELMAS / Bozöyük, BİLECİK ======================= Otomobil elektrik direğine çarptı: 3 ölü, 1 yaralı KOCAELİ'nin Başiskele ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobilin beton elektrik direğine çarpması sonucu 3 kişi öldü, 1 kişi yaralandı. Kazada ölenlerin yakınları, otomobilin başında dakikalarca gözyaşı döktü.  Kaza sabah 06.30 sıralarında Başiskele Yeniköy Mahallesi Kirazlıbahçe Caddesi üzerinde meydana geldi. 34 NH 6747 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yol kenarında bulunan beton elektrik direğine çarptı. 'Evde kal' çağrılarına uyulması nedeniyle çok fazla kimsemin sokağa çıkmaması nedeniyle saat 08.00 sıralarında yoldan geçenler, kazayı görerek 112 Acile haber verdi.  Olay yerine 112 Acil Sağlık, itfaiye ve polis ekipleri geldi. İtfaiye ekipleri otomobil içerisinde sıkışan 4 kişiyi kurtardı. Kazada, otomobil içerisinde bulunan Emre Sevim ve Yusuf Büyük olay yerinde, Ada Gündoğdu ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yusuf Büyük Haberleri | Yusuf Büyük Kimdir - Haberler - Yusuf Büyük haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yusuf Büyük kimdir, hayatı ve biyografisi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Şırnak'ta temaslarda bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.9.2020 08:49:35. #1.14#
title